Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez alicja_31 22 sty 2014, 21:06
no niestety, dla mnie prawiczek byłby hmmm kłopotliwy
bo, jak zresztą w artykule, to nawet nie sam brak doświadczenia w łóżku, ale cała masa cech, nad którymi nie koniecznie chciałoby mi się pracować... i dowartościowywać gościa
ale może po prostu za stara jestem, w wieku lat 17 z pewnością nie byłby to problem ;)

przez djkocyk 22 sty 2014, 21:06
jetodik napisał(a):oj powyższa wypowiedź coś czuje, wywoła mocne poruszenie w tym temacie :D

-- 22 sty 2014, 21:00 --

djkocyk, zobacz a jedna tam tak napisała:
Nie widzę powodu, dla którego miałabym traktować takiego faceta gorzej ( o ile jest to prawiczek z przekonania ) . Oczywiście są kobiety, dla których liczy się doświadczenie seksualne partnera, ale na szczęście to nie stanowi reguły. Wszystko zależy od tego, jakimi wartościami człowiek się kieruje.

to kto to jest prawiczek z przekonania?

Myślę,że dziewczyna, która to napisała rozważa problem czysto teoretycznie, bo sama jest (albo była) w udanym związku z doświadczonym pewnym siebie facetem. Jak się jest atrakcyjnym, miało się kilku partnerów to można tak sobie pisać. A w rzeczywistości pewnie sama bez mrugnięcia okiem dała by prawiczkowi lat 25-30 i więcej kopa w cztery litery.

przez bittersweet 22 sty 2014, 21:09
Zgadzam sie z wypowiedzia djkocyka w 90%; co ciekawe najczesciej to męzczyźni mi udowadniali, że prawictwo jest nieistotne, bo przeca praktyke w seksie mozna opanowac w ciagu miesiąca :bezradny:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jetodik 22 sty 2014, 21:11
bittersweet, a w tym temacie jest na odwrót, kobiety piszą, że to nic takiego :)
i że w każdym nowym związku trzeba i tak się uczyć na nowo.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez carlosbueno 22 sty 2014, 21:14
bittersweet napisał(a):Zgadzam sie z wypowiedzia djkocyka w 90%; co ciekawe najczesciej to męzczyźni mi udowadniali, że prawictwo jest nieistotne, bo przeca praktyke w seksie mozna opanowac w ciagu miesiąca :bezradny:

Pierwsze słyszę tu na forum zdecydowana większość facetów jest odwrotnego zdania to kobiety częściej tu mówią że prawictwo nie jest przeszkodą.
Największy Forumowy Maruda

przez bittersweet 22 sty 2014, 21:19
jetodik, moze to nic takiego, jesli sprawa dotyczyłaby tylko i wyłacznie umiejetności praktycznych, które mozna szybko nabyć, szczególnie jesli ktos wykazuje naturalny talent ;) ale prawictwo ma szerszy kontekst, tak jak opisano w wypowiedzi djkocyka.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez djkocyk 22 sty 2014, 21:24
jetodik napisał(a):bittersweet, a w tym temacie jest na odwrót, kobiety piszą, że to nic takiego :)
i że w każdym nowym związku trzeba i tak się uczyć na nowo.

Talk is cheap. 99 % kobiet, które składa takie deklaracje nigdy w życiu nie umówiłaby się z prawiczkiem. Myślę, że robią to na zasadzie "no na pewno jest jakaś kobieta co by jej to nie przeszkadzało". Ale gdyby zapytać konkretnie np. "To umówisz się ze moim kolegą, który jest prawiczkiem. Ma 30 lat"? Wtedy składająca takie deklaracje dama zrobi w tył zwrot a nam pozostanie wyciągnąć stoper i sprawdzić czy pobije rekord na setkę.

przez carlosbueno 22 sty 2014, 21:24
bittersweet napisał(a):jetodik, moze to nic takiego, jesli sprawa dotyczyłaby tylko i wyłacznie umiejetności praktycznych, które mozna szybko nabyć, szczególnie jesli ktos wykazuje naturalny talent ;) ale prawictwo ma szerszy kontekst, tak jak opisano w wypowiedzi djkocyka.

Po 30-ce to nawet jak ktoś straci prawictwo ale bez późniejszego stałego związku i współzycia to i tak nie wiele mu to da, nadal będzie pizdą do kwadratu który niepewnie będzie się czuć wśród kobiet.

przez wiejskifilozof 22 sty 2014, 21:32
A ja kiedy stracę prawictwo ?

przez jetodik 22 sty 2014, 21:34
bittersweet,
jetodik, moze to nic takiego, jesli sprawa dotyczyłaby tylko i wyłacznie umiejetności praktycznych, które mozna szybko nabyć, szczególnie jesli ktos wykazuje naturalny talent ;) ale prawictwo ma szerszy kontekst, tak jak opisano w wypowiedzi djkocyka.

a to już wiem o co chodziło z tym tekstem "prawiczek z przekonania" użytkowniczki innego forum:

Nie widzę powodu, dla którego miałabym traktować takiego faceta gorzej ( o ile jest to prawiczek z przekonania ) .

facet, który ma wdrukowany w siebie własny obraz prawiczka, takim jaki jest w społeczeństwie, będzie miał trzęsące się ręce, a ten z przekonania, nie przyjmuje tego obrazu, więc mu się ręce nie trzęsą.

djkocyk,

Talk is cheap. 99 % kobiet, które składa takie deklaracje nigdy w życiu nie umówiłaby się z prawiczkiem. Myślę, że robią to na zasadzie "no na pewno jest jakaś kobieta co by jej to nie przeszkadzało". Ale gdyby zapytać konkretnie np. "To umówisz się ze moim kolegą, który jest prawiczkiem. Ma 30 lat"? Wtedy składająca takie deklaracje dama zrobi w tył zwrot a nam pozostanie wyciągnąć stoper i sprawdzić czy pobije rekord na setkę.

no ja to wiem...ktoś w tym temacie radził chyba jakaś kobieta, że nie mówcie od razu, aby nie patrzyła na was przez pryzmat prawictwa, a jakby to było pierwsze info które by się dowiedziała, nawet nie widząc, to od razu skreślony. tak mi się wydaje, że kobiety patrzą.
Ostatnio edytowano 22 sty 2014, 21:45 przez jetodik, łącznie edytowano 1 raz
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez carlosbueno 22 sty 2014, 21:40
no ja to wiem...ktoś w tym temacie radził chyba jakaś kobieta, że nie mówcie od razu, aby nie patrzyła na was przez pryzmat prawictwa, a jakby to było pierwsze info które by się dowiedziała, nawet nie widząc, to od razu skreślony. tak mi się wydaje, że kobiety patrzą.
No najlepiej w przypadku gdy nie chcemy udawać religijnego jest zasygnalizować poważne problemy psychiczne, fobie społeczną, lęki może wtedy niektóre zrozumieją te co bardziej empatyczne, zresztą powiedzmy sobie szczerze tego nie trzeba udawać bo większość prawiczków to ma. No ale problemy psychiczne też odstraszają większość kobiet. ;)

przez socorro 22 sty 2014, 21:41
moze to nic takiego, jesli sprawa dotyczyłaby tylko i wyłacznie umiejetności praktycznych, które mozna szybko nabyć, szczególnie jesli ktos wykazuje naturalny talent ;) ale prawictwo ma szerszy kontekst, tak jak opisano w wypowiedzi djkocyka.

ja też uważam że właśnie ten kontekst jest problemem. bittersweet dobrze piszesz ;)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez djkocyk 22 sty 2014, 21:44
Problem w tym, że prawictwo wynika z kontekstu a kontekst z prawictwa.

przez carlosbueno 22 sty 2014, 21:47
djkocyk napisał(a):Problem w tym, że prawictwo wynika z kontekstu a kontekst z prawictwa.

Dlatego do 20-tki a najlepiej 18-tki powinien być obowiązek stracenia prawictwa, rodzice i szkoła powinna tego dopilnować tak jak nauczenia się czytania, pisania i liczenia.

Sortuj wg