Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez TEUFEL 25 gru 2013, 17:48
djkocyk, zależy w jakie laski celujesz i jak się przy nich zachowujesz, w ogóle to jest w /cenzura/ czynników różnych przecież ;)
TEUFEL

przez jetodik 25 gru 2013, 17:55
Relatywista9,
Cieszysz się, bo Twoja psycholożka była dla Ciebie miła ? Wiesz, na tym polega jej praca - w duchu może uważać Cię nawet i za żałosnego frajera

ja również miewałem takie podejrzenia i nie potrafiłem pozbyć się ich w rozmowach z lekarzami/psychologami/terapeutami, że to przede wszystkim ludzie.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez djkocyk 25 gru 2013, 17:56
light napisał(a):djkocyk, zależy w jakie laski celujesz i jak się przy nich zachowujesz, w ogóle to jest w /cenzura/ czynników różnych przecież ;)

Poproszę o rozwinięcie tj. w jakie celować i jak się przy nich zachowywać ? Poza tym tak jak pisałem wcześniej jakbym był atrakcyjny to nie byłoby takich rozkmin "jak się zachowywać". Powtórzę - nie ważne co się robi ważne kto :bezradny: .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 25 gru 2013, 21:08
Ja ze swoimi koleżankami w wieku 30, 40 kilka lat rozmawiam na lekkie tematy.

przez rotten soul 25 gru 2013, 21:22
detektywmonk,
30, 40 kilka lat

Wiemy ile lat mają Twoje koleżanki. Od dawna :roll: . Nie musisz tego pisać w 80% postów. :?
rotten soul

przez Pieprz 25 gru 2013, 21:24
rotten soul, musi bo ma aspergera i nic na to nie poradzi. Będzie sie w tym temacie (nie forumowym) kręcił do końca życia jak bąk.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez wiejskifilozof 25 gru 2013, 21:27
Jest tu na Forum kolega, który w każdym poście piszę że jest za PIS ;)

przez silence_sadness 26 gru 2013, 09:50
light,
Jesteś Mój! 8)
Zaopiekuję się Tobą. 8) :mrgreen: :P
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez TEUFEL 26 gru 2013, 10:25
djkocyk napisał(a):
light napisał(a):djkocyk, zależy w jakie laski celujesz i jak się przy nich zachowujesz, w ogóle to jest w /cenzura/ czynników różnych przecież ;)

Poproszę o rozwinięcie tj. w jakie celować i jak się przy nich zachowywać ? Poza tym tak jak pisałem wcześniej jakbym był atrakcyjny to nie byłoby takich rozkmin "jak się zachowywać". Powtórzę - nie ważne co się robi ważne kto :bezradny: .

No jasne że masz racje. Dlatego kompletne buraki i zjeby ale przystojni posuwają takie atrakcyjne laski. Tak było jest i będzie, bo taka jest natura i prawa rządzące naturą na planecie Ziemia ;) Ale pytanie jakiej szukasz. Bo ja np. nie szukam pustej miss, ja stawiam na inteligencje i jeszcze kilka innych spraw.

No i mówisz to w takim kontekście też, jakby tylko Ci najprzystojniejsi mieli laski a cała reszta grzała ławę.
Znam sporo brzydkich typów w kanonie męskiej przystojności a bawią się w życiu wyśmienicie pod tym względem.

-- 26 gru 2013, 09:30 --

silence_sadness, Nie wiesz na co się porywasz :mrgreen: :P
TEUFEL

przez carlosbueno 26 gru 2013, 10:42
U faceta atrakcyjność ma drugorzędne znaczenie choć oczywiście też się liczy znałem kiedyś bardzo przystojnego kolesia który mimo słabej zaradności życiowej i nadużywania różnych używek cieszył się dużym powodzeniem, ale tylko jeśli chodzi o dziewczyny na seks, czy krótkie romanse, no ale on miał tzw niezłą gadkę i śmiały był to też swoje robi, bo są też przystojni ale nieśmiali albo niezbyt zaradni co nie cieszą się powodzeniem. Mi też się dziwią przynajmniej dopóki nie poznają mojego marnego życia że sam jestem bo jak na wiecznego samotnika to w miarę przystojny jestem, ale jak dowiedzą się o mojej sytuacji życiowej, widzą niezaradność i nieśmiałość to przestają się dziwić tym bardziej że po 30-ce jestem a wtedy wygląd spada na dalszy plan. Żałuje że jak miałem 18-22 lata tego nie wykorzystałem bo wtedy tylko na wygląd się głównie patrzy.
Największy Forumowy Maruda

przez Arhol 26 gru 2013, 13:32
Wygląd? Ale w jakim sensie? Jeśli chodzi o sylwetkę,można nadrobić to prawie zawsze,no chyba że motywacja leży i kwiczy i sie człekowi nie chce,albo jakieś kontuzje zdrowotne.
Morde to nie wiem jak straszną trza mieć,by tylko z tego powodu kobiety odrzucały (no offence jak co)
Charyzma,gadka,czy jak to nazwać,można tym nadrobić zwykle.
Przynajmniej na początku znajomości.
Co do tego co Carlos pisze,też racja,ale jak chodzi tylko o seks,to można na k.. Iść i problem rozwiązany.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez carlosbueno 26 gru 2013, 13:41
Co do tego co Carlos pisze,też racja,ale jak chodzi tylko o seks,to można na k.. Iść i problem rozwiązany.
No ale jak jesteś przystojny i śmiały to k..wy ci nie potrzebne zawsze jakieś na darmowy seks złapiesz, zwłaszcza jak bywasz na dyskotekach itp przybytkach to po co płacić.

przez Arhol 26 gru 2013, 13:43
carlosbueno, zgadzam się,tylko mowie,że jeśli chodzi tylko o seks,to może mieć to czy robić każdy,to że jeden musi sypnąć grosiwem a drugi za darmo ma,jedyną różnice jaką widzę jeśli chodzi tylko o to,to 100-200 pln
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez carlosbueno 26 gru 2013, 13:47
Kestrel napisał(a):carlosbueno, zgadzam się,tylko mowie,że jeśli chodzi tylko o seks,to może mieć to czy robić każdy,to że jeden musi sypnąć grosiwem a drugi za darmo ma,jedyną różnice jaką widzę jeśli chodzi tylko o to,to 100-200 pln

No ale jak ktoś biedny bez lub z marnym dochodem to ciężko przeznaczyć te 100-200 zł na takie przyjemności jak później będziesz głodem przymierał albo na mieszkanie nie miał. Mało kogo stać na minimum co tygodniowe wizyty u prostytutki a tych których stać mają i tak powodzenie bo mają kasę.

Sortuj wg