Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez socorro 10 wrz 2013, 11:33
bittersweet, bo to jest właśnie kwestia tego KTO zaczepia i W JAKIM STYLU. jeśli ktoś zagaduje mnie na ulicy, w autobusie, gdziekolwiek i robi to w sposób miły, ale nienachalny, to też nie mam nic przeciwko temu ;)

z drugiej strony- jeśli wywęszę jakieś metody PUA, to ręce same opadają - kiedyś moją koleżankę zaczepił w centrum handlowym typek pytając ją o godzinę (miała masę różnych toreb z rzeczami, musiała wszystko postawić, poszukać w czeluściach torebki komórki i mu odpowiedzieć) a potem na przystanku tramwajowym dał jej kartkę ze swoim mailem. ja na taką zaczepkę nawet bym nie zareagowała :)

tak więc to wszystko jest kwestia wypracowania oryginalnego nienatarczywego sposobu. choć wydaje mi się, że wpływ na skuteczność podrywu ma też wyczucie odpowiedniego momentu, pierwsze wrażenie, nastawienie dziewczyny :smile:
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Nameless 10 wrz 2013, 11:43
Może to przez moją chłopięcą "urodę", bo wyglądam na kilka lat mniej niż mam w rzeczywistości. Rówieśniczki pewnie dlatego widza we mnie tylko kolegę. Kiedyś nawet sprzedawczyni wzięła mnie za syna kumpla (młodszego) który stał obok.
Trust me, I'm an engineer.

przez bittersweet 10 wrz 2013, 11:44
Jakiej dziewczyny, wszystko co znałem już zajęte a poznać nie ma gdzie. Mieszkam na końcu świata a w pracy same choopy. Wyjść gdzieś powiecie; disco lub klub? Ale w moim wieku to już despera totalna i żadna tego nie kupi. Przez znajomych? Nie ma tego za wiele i materiał wyjałowiony.
Nie wiem, tak mi się wydaje gdybys podrywał w klubie jakieś małolaty, pewnie byłyby przeszczęsliwe, ze ogarniety facet sie nimi interesuje. Tylko czy Ty jestes zainteresowany dużo młodszymi o siebie ? czasami są też kluby +21 , chodziłam do takich.
Na zapoznanie jakiegos "materiału" zostaje Ci szukac w necie na jakis portalach, ale moze społecznościowych albo tematycznych ? albo branie udziału w jakis imprezach typu wolontariat, aktywnośc społeczna, polityczna - gdziekolwiek, gdzie mozna poznac jakies sensowne kobietki :bezradny:
Co do aparycji, ci kolesie co mnie zaczepili na ulicy, byli całkiem przeciętni.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 10 wrz 2013, 11:46
bittersweet napisał(a):
Nameless napisał(a):Może ja nie potrafię się podobać? Beznadziejny przypadek.
a ile razy w ciagu np tego roku wyszedłes z jakąś inicjatywa do dziewczyny, typu zagadanie, propozycja spotkania?

A jeszcze mi się przypomniało odnośnie "za stary jestem na zaczepianie na ulicy" - tez nie jestem namłodsza, ale nie dalej jak wczoraj jakiś facet mnie zagadywał w parku. W zeszłym tygodniu tez. Więc to wcale nie jest takie niepopularne :bezradny:

Nie dziwie się facetom, ja gdybym był odważniejszy to też bym taką laskę ja Ty zaczepił. ;) Mi się bardzo sporadycznie( może z 5 razy w życiu) zdarza może nie zaczepianie a zagadywanie jakiś dziewczyn ale zawsze pod wpływem alko, a później sobie myślę że się zbłaźniłem i mam wyrzuty sumienia.
Największy Forumowy Maruda

przez bittersweet 10 wrz 2013, 11:54
carlosbueno napisał(a):Nie dziwie się facetom, ja gdybym był odważniejszy to też bym taką laskę ja Ty zaczepił. ;) Mi się bardzo sporadycznie( może z 5 razy w życiu) zdarza może nie zaczepianie a zagadywanie jakiś dziewczyn ale zawsze pod wpływem alko, a później sobie myślę że się zbłaźniłem i mam wyrzuty sumienia.
carlosie, wiesz że ja Cie bardzo lubie? :105:
A tak naprawde, marnujesz się, niejedna laska byłaby b zadowolona, gdybys na nią zwrócił uwagę...
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez carlosbueno 10 wrz 2013, 11:59
Całe życie słyszę że się marnuje, ale idzie ku pozytywnemu w tym roku chyba z 3 obcymi dziewczyny zagadałem z jedną się nawet później umówiłem ale na trzeźwo przestała mi się podobać ;) z wyglądu przynajmniej bo tak była o.k.

przez Nameless 10 wrz 2013, 12:02
Na zapoznanie jakiegos "materiału" zostaje Ci szukac . . .

Załóżmy, że coś tam wychaczę. Już widzę tą rozmowę. "oj jakiś ty fajny i porządny, nie to co mój facet. Nawet nie wiesz ile razy mnie zranił" ble ble bla bla itp itd. Kwrua ile razy ja takie smuty od kobiet słyszałem a jak coś poważniejszego zaproponować to wycofują się na "bezpieczną" pozycję. Spotkać kobietę to nie problem. Spotkać wolną i taką która nie widzi w tobie przyjaciela jest dużo trudniej. Nie mówiąc już o różnicy wieku, co mi przynajmniej nie przeszkadza.
Trust me, I'm an engineer.

przez jetodik 10 wrz 2013, 13:47
Nameless,
Załóżmy, że coś tam wychaczę. Już widzę tą rozmowę. "oj jakiś ty fajny i porządny, nie to co mój facet. Nawet nie wiesz ile razy mnie zranił" ble ble bla bla itp itd. Kwrua ile razy ja takie smuty od kobiet słyszałem a jak coś poważniejszego zaproponować to wycofują się na "bezpieczną" pozycję.

no widzisz, przynajmniej widzą w Tobie człowieka, a nie kvtasa na dwóch nogach.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Reiben 10 wrz 2013, 13:54
Czyli reasumując prze..posucha w możliwościach zdobycia wybranki serca, dobrze choć przeczytać, że nie ja jedyny 8) Pozostaje wyjechać do Brazylii, podobno kobiety są tam bardziej wyzwolone i same cie podrywają :mrgreen: tylko kurde te tyłki mogłyby mieć mniej wypchane takie
Reiben

przez jetodik 10 wrz 2013, 15:15
pozostaje też dać sobie spokój z kobietami...
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez carlosbueno 10 wrz 2013, 15:32
Reiben napisał(a):Czyli reasumując prze..posucha w możliwościach zdobycia wybranki serca, dobrze choć przeczytać, że nie ja jedyny 8) Pozostaje wyjechać do Brazylii, podobno kobiety są tam bardziej wyzwolone i same cie podrywają :mrgreen: tylko kurde te tyłki mogłyby mieć mniej wypchane takie
Mi się ich tyłki właśnie podobają, także nie pozostaje nic innego jak kierunek Brazylia. ;)

przez Sorrow 10 wrz 2013, 15:37
Nameless napisał(a):
Na zapoznanie jakiegos "materiału" zostaje Ci szukac . . .

Załóżmy, że coś tam wychaczę. Już widzę tą rozmowę. "oj jakiś ty fajny i porządny, nie to co mój facet. Nawet nie wiesz ile razy mnie zranił" ble ble bla bla itp itd. Kwrua ile razy ja takie smuty od kobiet słyszałem a jak coś poważniejszego zaproponować to wycofują się na "bezpieczną" pozycję. Spotkać kobietę to nie problem. Spotkać wolną i taką która nie widzi w tobie przyjaciela jest dużo trudniej. Nie mówiąc już o różnicy wieku, co mi przynajmniej nie przeszkadza.

http://www.wikihow.com/Escape-the-Friend-Zone

Jedna z niewielu porad w internecie która została napisana przez kogoś kto nie jest socjopatycznym pojebem.

przez jetodik 10 wrz 2013, 15:47
Sorrow, przyjaźnić się z kobietą nic złego chyba, o ile się nie podoba, bo wtedy porażka.

przez Aranjani 10 wrz 2013, 15:52
jetodik, nie potrafiłbyś przyjaźnić się z kobietą, która jest atrakcyjna według Ciebie?
Aranjani

Sortuj wg