Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez khaleesi 05 lip 2013, 21:36
qwertyxxx, jestem ostrożna i myslę racjonalnie. Jesli facet nalegał od razu na spotkanie to nic z tego;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez qwertyxxx 05 lip 2013, 21:36
kite Dziwne, ze dziewczynom zawsze coś "wypada".

przez Aranjani 05 lip 2013, 21:38
Kestrel, :mrgreen:
Aranjani

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez qwertyxxx 05 lip 2013, 21:39
psyche. napisał(a):qwertyxxx, jestem ostrożna i myslę racjonalnie. Jesli facet nalegał od razu na spotkanie to nic z tego;)

To moim zdaniem żle. Bo ten facet ma szanse zerowe ponieważ inny facet który spotka i zapozna Ciebie w realu ma łatwizne :angel: Ja w realu w ciagu 5 minut to 4 dziewczyny zapoznałem. Na imprezach plenerowych poznałem w ciagu jednego wypadu jakos 10 dziewczyn :angel: Na cześć jesteśm od tamtego czasu a wtedy pierwszy raz się spotkaliśmy.

przez Aranjani 05 lip 2013, 21:40
qwertyxxx, widocznie trafiłeś na takie, które nie były zainteresowane związkiem z Tobą
Aranjani

przez kite 05 lip 2013, 21:42
qwertyxxx, z tego co piszesz to pierwsze spotkanie ok a przy drugim gdy dziewczynie nie pasuje termin- zrywasz kontakt. więc jak 'zawsze'??
ogólnie masz jakieś poronione podejście.
ja powinnam sobie jakiegoś zajęcia na wakacje poszukać bo na forum ku**icy dostanę :roll:
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez Aranjani 05 lip 2013, 21:43
zawsze można zmienić orientację... po co się męczyć :yeah:
Aranjani

przez Arhol 05 lip 2013, 21:45
"Poznać" to można wszędzie wiele dziewczyn,co z tego,jak będziesz dla nich no-name randomem o którym zapomną za 10 minut :mrgreen: ?
Ewentualnie można zostać "friendzone internet station" - ktoś z neta pisze,wysrywa problemy emocjonalne,ty radzisz,pocieszasz, i kolejna osoba :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez qwertyxxx 05 lip 2013, 21:45
Napiszę wam, że zrozumiałem cos ;) Po prostu przez internet laski ściemniajapo prostu. Przez internet chcą sie poznać tylko faceci. Dziewczyny nie mają takiego celu. Mają konta by pochwalić się pięknymi fotkami pewnie. Ludzi można normalnie poznań w realu. Przez internet pisać pół roku i spotkanie to blleeee. A w realu poznaje się od razu i jest fajnie ;) A jak dziewczynie podoba się spotkanie a utrudnia kolejne to może chcę abym za nią latał jak szalony. No nie w moim stylu taka panna. Dla mnie musi być prosta, konkretna, słowna. Żeby znajomość z nią nie była irutująca ale sprawiała mi radość ;) Zostaje liczyć, że taka może kiedyś mnie spotka :yeah: Koniec tematu. Bo ciągle o tym samym :D

przez Aranjani 05 lip 2013, 21:48
:uklon: :uklon: :uklon:
Aranjani

przez kite 05 lip 2013, 21:51
szkoda że nie ma tu funkcji lajkowania postów
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez Arhol 05 lip 2013, 21:51
Wreszcie
Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez sloik 06 lip 2013, 14:16
qwertyxxx napisał(a):Napiszę wam, że zrozumiałem cos ;) Po prostu przez internet laski ściemniajapo prostu. Przez internet chcą sie poznać tylko faceci. Dziewczyny nie mają takiego celu. Mają konta by pochwalić się pięknymi fotkami pewnie. Ludzi można normalnie poznań w realu. Przez internet pisać pół roku i spotkanie to blleeee. A w realu poznaje się od razu i jest fajnie ;) A jak dziewczynie podoba się spotkanie a utrudnia kolejne to może chcę abym za nią latał jak szalony. No nie w moim stylu taka panna. Dla mnie musi być prosta, konkretna, słowna. Żeby znajomość z nią nie była irutująca ale sprawiała mi radość ;) Zostaje liczyć, że taka może kiedyś mnie spotka :yeah: Koniec tematu. Bo ciągle o tym samym :D

Trochę uogólniasz, ale tak czy owak cieszę się, że w końcu coś do Ciebie dotarło ;) Proste, konkretne i słowne panny istnieją, spokojna głowa. Rozglądaj się, a znajdziesz :mrgreen:
sloik

przez zmienny 06 lip 2013, 15:37
abraxas,
qwertyxxx, no to nie wiem, albo szukasz nie tam gdzie powinieneś albo czymś odstraszasz.
Bo jeśli nic z powyższych, to zapewne mieszkasz na Kryptonie.

a Ty znasz mentalnosc dzisiejszych 20latek? z iloma sie umawialas? ja akurat wierze, bo przez neta, nie rozmawiajac w twarz i nie znajac sie w realu latwo jest kogos wykiwac.
qwertyxxx, a bierzesz pod uwagę że dziewczyna ma swoje prywatne życie? może się uczy/pracuje/coś jej wypadło. nie każdy ma czas aby siedzieć non stop w necie czy przy telefonie. to że przy pierwszej przeszkodzie zrywasz kontakt to twoja sprawa, sam winisz.

to w takiej sytuacji nalezy zadzwonic i poinformowac, ta on wini nie ma to jak obracac kota ogonem. :evil:
zmienny

Sortuj wg