NK - chwalenie się bachorami i partnerami

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez NoOneLivesForever 03 mar 2011, 11:18
Ja francuskiego nie umiem wcale, dzięki za poprawienie błędu, przyda się.
NoOneLivesForever

przez depresyjny86 03 mar 2011, 11:52
Dodam jeszcze,że kiedyś tą kobiete kochałem...nadal chyba jak ją widzę to coś czuję,ale co...to nie wiem.Bo kompletnie ta osoba nie pasowała jednak do mnie,myliłem się co do niej i to baaardzo....ale to nie temat o mnie.
koniec offtopu.
:)

Re: NK - chwalenie się bachorami i partnerami

przez NOfear 04 mar 2011, 02:21
zappa napisał(a):Mój kolega to jest żałosny. Ma 800 znajomych a tylko z 30 może widzi się jako tako. Reszta to osoby, które raz z spotkał i chwilę zagadał i już dodaje do znajomych.

Mnie też często wkurza jak ktoś ma kilkadziesiąt zdjęć ale jeżeli jemu to sprawia przyjemność to w czym problem? To nie mój problem więc niech se robi co chce, nawet niech se wstawia na NK gołe dupsko co mi do tego.
To Wy siedzicie na tym forum a nie Ci którzy niby są nienormalni że robią sobie tyle zdjęć.

Zapewne wielu z Was chciało by mieć 1000 pseudoznajomych a przynajmniej nie wiedzieć co to takiego stres.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Denial 04 mar 2011, 11:27
To Wy siedzicie na tym forum a nie Ci którzy niby są nienormalni że robią sobie tyle zdjęć.

Nie do końca wiesz chyba co powiedziałeś. Nienormalny a nienormalny. Oba w innym kontekście. Nazwanie kogokolwiek chorego lub z zaburzeniami osobowości "nienormalnym"... :roll:

Poza tym nie masz racji. "Nienormalni od zdjęć" też siedzą na takich forach. To żadna reguła
I sing the body electric...

przez Pinkii 07 mar 2011, 22:09
Obrazek
zbanowany

przez depresyjny86 08 mar 2011, 13:24
Wczoraj na NK pewna osoba wrzuciła....zdjęcia z USG gdzie widać dziecko którego osoba zamieszczająca zdjęcie się spodziewa....Masakra....

przez agnieszka.m 08 mar 2011, 13:47
człowiek nerwica napisał(a):Wczoraj na NK pewna osoba wrzuciła....zdjęcia z USG gdzie widać dziecko którego osoba zamieszczająca zdjęcie się spodziewa....Masakra....

Generalnie nie mam nic przeciwko dzieleniu się swoim szcześciem wszędzie, gdzie się da (nk, fb itd), ale to, co opisałeś, to już gruba przesada. Takie publiczne ujawnianie swojej prywatności, bardzo intymnej prywatności, jest dla mnie po prostu niesmaczne... :roll:
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez Sean1 08 mar 2011, 19:12
A mnie to bawi :] Dzielenie się swoim szczęściem? Ja bym nie nazwałbym tak tego. Rozumiem, jedno zdjęcie zrobione tak przy okazji dziecka, bo się czuje taką silną chęć podzielenia się tym, ale na to jest normalnie moda! zresztą dla mnie żałosna i pusta...
Wczoraj na NK pewna osoba wrzuciła....zdjęcia z USG gdzie widać dziecko którego osoba zamieszczająca zdjęcie się spodziewa....Masakra....

Jeśli ktoś se jaja robił, to całkiem to łachowe, ale jeśli to na serio to nc :smile:

przez depresyjny86 08 mar 2011, 23:42
Teraz taki jeden,zamieścił foto swojego dziecka-niemowlaka nago,leżącego na brzuchu..eh jak dobrze,że z tymi ludżmi co zamieszczają takie foty nie mam nic wspólnego,bo są po prostu..głupi?.Jak można takie foty zamieszczać,zwłaszcza jak ta o której piszę wyżej?....Ludzie są nienormalni.Żeby było jeszcze bardziej żałośnie,gościu sobie tą fote ustawił jako główne zdjęcie<wiecie o co cho,mała fota nad nazwiskiem>

przez dogomaniaczka 08 mar 2011, 23:45
człowiek nerwica, ale to ich sprawa, sam to przeglądasz, nie wiem zupełnie po co...
dogomaniaczka

przez depresyjny86 08 mar 2011, 23:58
Tak po prostu przeglądam i tyle.
Czasem chce wiedzieć jak tym którzy mnie kiedyś dręczyli ułożyło się życie.

przez Pinkii 11 mar 2011, 11:45
człowiek nerwica napisał(a):Wczoraj na NK pewna osoba wrzuciła....zdjęcia z USG gdzie widać dziecko którego osoba zamieszczająca zdjęcie się spodziewa....Masakra....

Wg mnie to zupełnie normalne. Jak ja będę w ciąży to też będę chciała całemu światu się pochwalić moim szczęściem. Każdy ma swoją galerię i ma prawo wrzucać do niej co chce- galeria może odzwierciedlać jego życie. Wg mnie nie ma w tym nic dziwnego. Wystarczy zablokować galerię i tylko znajomi widzą moje zdjęcia- a nikt nikogo nie zmusza aby je oglądać. Moje koleżanki często dodają zdjęcia z usg i uważam że to słodkie- to dla nich duma, a mi zawsze miło zobaczyć jak tworzy się nowe życie. Trzeba patrzeć na to z dystansem...
Obrazek
zbanowany

przez judgementcrematorium 11 mar 2011, 12:34
Ten portal nasza-klasa już zdycha. Mówia, że jeśli nie ma Cię na fejsbuku to nie istniejesz. Ponad 6 miliardów mord na świecie, a tym ze społecznościaków wydaje się, ze chyba mają jakieś twarze specjalne czy też są modni i "technologicznie do przodu".
PISKUS ABSORBUS:

Øl rødhårete bærer ikke barnebidrag, dødsattesten. Han er glad og fornøyd.

Puss djevel dreng!

przez depresyjny86 17 mar 2011, 16:56
Mam dystans Pinkii,naprawdę ;) .Ale jak widzę mordy tych debili którzy zniszczyli mi życie,jak widzę,że im się powodzi to mnie /cenzura/ szlag trafia!Oczywiście mówię tu o ludziach z reala,nie o Was.
Powinni zdychać,gnić tak jak ja,a nawet gorzej ale nieee takim się zawsze ułoży,tym popierdolonym debilom............Nawet jak o nich piszę to mnie /cenzura/ nosi.....
No dobra nie mam dystansu :lol:

Sortuj wg