Nasz prezydent nie żyje !

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Nasz prezydent nie żyje !

przez eligojot 15 kwi 2010, 21:24
To dość śmiało powiedziane, że o Katyniu wie cały świat... Czy nas interesują jakieś tam miejsca kaźni czy czystek etnicznych na Bałkanach albo w Azerbejdżanie? A co dopiero "resztę świata"? Nam się może wydawać, że Katyń to coś ważnego, ale tylko nam. To jedne z wielu miejsc, gdzie mordowano ludzi podczas II WŚ i z perspektywy globalnej tak naprawdę niewiele znaczy. W końcu Oświęcim to nadal "polski obóz koncentracyjny" dla Zachodu.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez montechristo 15 kwi 2010, 21:25
Ridllic napisał(a):montechristo, ty jesteś gupi czy gupszy ,właśnie takie bzdury wymyslają w czasie załoby nie Polacy proponuje pisać do skandali lub nie z tej ziemi i zachować troszke powagi jeśli tak wysławiasz Pana prezydenta .Nie wiem politycznie byłem przeciwny tej osobie ale nie na tyle zeby taki zagozały zwolenik jak Ty odprawiać publicznie nagonke na przeciwników politycznych Pis-u

Ale to potwierdza regułe jeśli wyborcy tak sie zachowują to nie dziwmy się że działania polityków w sprawie pogrzebu to swojego rodzaju kampania !

Zal kolego przemyśl to chłopie i sie ogarnij !

Smutne to co piszesz ale nie zniże się do polemiki na tym poziomie. [size=150]Wyslawiam przedewszystkim polaków którzy tam zgineli. [/size]
I wycieczki ad persona są dowodem na nicość która stoi za tą argumentacją.
bez odboiru i urazy.

przez linka 15 kwi 2010, 21:28
Dodaję : Lech Kaczyński będzie kandydował na prezydenta
http://www.radiozet.pl/Wiadomosci/Prasa ... rezydenta/

Obrazek
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez eligojot 15 kwi 2010, 21:33
Data dodania: dziś przed 21.

Naprawdę niesmaczna pomyłka.

przez montechristo 15 kwi 2010, 21:37
eligojot napisał(a):Data dodania: dziś przed 21.

Naprawdę niesmaczna pomyłka.

Szokująca. Brak słów.
W takim smutnym czasie nawet Palikot zamilkł, znikną, nie ma go, pokazuje klasę - wie że nie może się pokazywać ludziom na oczy.

przez Gods Top 10 15 kwi 2010, 21:41
Ten artykuł jest starszy, a rzekoma data dodania brana jest z daty i godziny najświeższego komentarza.
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez Krzysiek1234 15 kwi 2010, 21:55
God's Top 10, masz rację. montechristo nie to że się czepiam, ale zamiast monstrualnie powiększać czcionkę, wysław "polaków" pisząc ich z dużej literki, i w ogóle stosując polskie znaki :)

przez montechristo 15 kwi 2010, 21:59
Chylę czoła. Poprawa już jest.

BRAWOOOOOOOOOOOOOOO!!!!! ktoś w końcu napisał prawdę. Jak czytam niektóre komentarze osób przeciwnych naszemu Prezydentowi Świętej Pamięcie - to czuje się jak bym słuchał Jerzego Urbana w czasach ciężkiej komuny. Wstyd i hańba że w czasie żałoby ludzie nie potrafią uszanować tego.

Ja zauważyłem od czasu tego tragicznego wypadku że bardzo dużo osób się zarejestrowało na forum.
I nieraz mam wrażenie że specjalnie piszą żeby odwracać uwagę i dezorientować.
I myśłe że dużo z tych osób to nie Polacy!!! bo żaden prawdziwy Polak kochający swoją ojczyznę nie pisałby niektórych bzdur w takim czasie jak ten że tak wiele wybitnych osobistości, naszych rodaków zgineło. Myślę że ktoś celowo podstawia te osoby i jest to akcja. Znam wielu uczestników tego forum i wiem że to porządni i uczciwi patrioci.

przez *Monika* 15 kwi 2010, 22:01
magdalenabmw,

Nie Magdo, nie miałabym nic przeciwko,żeby spoczął w Piramidzie czy w Watykanie...... bo to nie mój ojciec, nie mój mąz, nie mój syn i nie mój dziadek czy wujek.
A co Ci przyjdzie z tego,że Go pochowają w Polsce? Pójdziesz odwiedzić Jego grób?
To nasz Prezydent. Nie członek rodziny,żeby współdecydować.

Gdybyś była Pierwsza Damą chciałabyś,zeby Twoja córka zadecydowała o tym gdzie Cię mają pochować, czy wolałabys demonstrujące społeczeństwo, aby to Ono wybrało Ci miejsce pochówku?

Cięzko jest się wczuć w taką rolę...........łatwiej decydować za kogoś byleby nie za siebie.

Korba_v.2,

Nietaktem jest uczestniczyc w tym, w czym się nie powinno. Nie mamy prawa współdecydować o miejscu pochówku Pary Prezydenckiej, jak również każdego kto nie jest naszą rodziną i nie jest nam bliski.

Prawdą jest ,że nigdy nie bylo takich jaj jak obecnie.......ośmieszamy się.......a jest zaloba narodowa.
Obrazek
Główny Moderator

przez montechristo 15 kwi 2010, 22:04
Krzysiek1234 napisał(a):God's Top 10, masz rację. montechristo nie to że się czepiam, ale zamiast monstrualnie powiększać czcionkę, wysław "polaków" pisząc ich z dużej literki, i w ogóle stosując polskie znaki :)

Krzychu...już poprawiłem. Z pokorą przyznaję.
Masz rację - każde podkreślenie szacunku dla tych osób jest ważne a szczególnie wielka litera.

przez Krzysiek1234 15 kwi 2010, 22:05
Heh, spoko :)
Edit:
Ale coś nie widzę, żeby jednak było poprawione :P Nieważne zresztą.
Ostatnio edytowano 15 kwi 2010, 22:12 przez Krzysiek1234, łącznie edytowano 2 razy

przez fobia 15 kwi 2010, 22:06
montechristo, człowieku co Ty masz z tym Urbanem i komuną? . Mam wrażenie ,że Ty masz jakąś schizę :roll:

przez eligojot 15 kwi 2010, 22:07
Trafiłem na ciekawy filmik. Cyfrowa stabilizacja obrazu wykazała, że nikt nie wychodzi z wraku tupolewa, a to jedynie gałązka z pierwszego planu plus wstrząsy dają wrażenie, że coś się tam dzieje.

http://www.youtube.com/user/normanleto

przez montechristo 15 kwi 2010, 22:12
fobia napisał(a):montechristo, człowieku co Ty masz z tym Urbanem i komuną? . Mam wrażenie ,że Ty masz jakąś schizę :roll:

Nie. Absolutnie nie. Ale żyłem jako bardzo młody człowiem, bardzo. I pamietam morderstwa ludzi z SB dokonywane na ludziach, Grzegorz Przemyk lat 18, Jan Wisniewski zastrzelony w Gdańsku, ks. Jerzy Popieuszko, i tysiące innych.
Pamietam równiez o SBckich pomysłach jak kobietą działaczką solidarności kazali które były w ciąży kazali skakać na proste nogi ze stołu żeby poroniły.
O tysiącach polaków wtrąconych do wiezięń z przekonania i milionach które mmusiały wyjechać z tego zniewolonego kraju.
A także o ich ojcach i dziadkach którzy byli mordowani w wiezienniach UB.
Tylko tyle.

[Dodane po edycji:]

I jeszcze pamiętam o komunistycznym spisku służb specjalnych na naszego rodaka JANA PAWŁA 2.
Nieudanym naszczeście.

Sortuj wg