Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

przez gina 18 sty 2007, 10:37
No może faktycznie palnęłam z tym życiem,ale ja tu trafiłam po to,żeby pomóc i zrozumieć mojego faceta... Bardzo mi pomaga to forum,sama miałabym poważny kłopot a z Wami radzę sobie duuuużo lepiej,chociaż może nie zdawałam sobie sprawy z tego,że optymizm może być odbierany dwuznacznie....Na przyszłość będę uważała....Pozdrawiam :D
na próżno to wszystko co dzisiaj jest bólem....

przez Róża 18 sty 2007, 12:22
Nie przejmuj się Gina-jesteśmy przewrażliwieni :D Ja na szczęście nie odebrałam tego dwuznacznie :D
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez iwka73 18 sty 2007, 17:05
Forum jest super bo może to źle zabrzmi ale miło poczytać o ludziach którzy mają podobne problemy, objawy.Jestem od niedawna na forum , nie umiem się jeszcze w nim poruszać a bardzo bym chciała uczestniczyć więcej na forum.Proszę o instrukcje. :oops: :cry:
iwka73

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zlisiecki 26 sty 2007, 09:05
Anonymous napisał(a):Twój Temat napisany przez Ciebie na Forum, został przesunięty przez Administratora lub Moderatora"Nerwica, depresja, psychologia"
Witam, czy mógłbym dowiedzieć dlaczego mój post został przesunięty do kosza ? Byłbym także wdzięczny za podanie jego pierwotnej treści.

Sorry, lecz informacja o przesunięciu pochodzi od anonimowej osoby i nie mogąc odpowiedzieć na ten PM podaję odpowiedź tutaj. Odpowiadam tym samym na pytanie, czy jestem zadowolony z forum - dopóki nie poznam powodów usunięcia moich postów, a usunięte zostały chyba wszystkie trzy jakie w ogóle napisałem, oraz dopóki z pytaniem tym będę musiał zwracać się do anonimów raczej nie jestem zadowolony.

pozdrawiam
zbyszek
pozdrawiam
zbyszek
cenzura

przez atrucha 26 sty 2007, 10:20
http://www.forum.nerwica.com/cenzura-vp ... ight=#6654

Niestety nie znam pierwotnej treści Twojego tematu..ale sądząc po komentarzach był sprzeczny z regulaminem forum. Wtedy też został zamknięty.

Od jakiegoś czasu tematy zamknięte trafiają do "kosza". Pozwala nam to utrzymać porządek na forum.

Pozdrawiam
Przyjaciel forum

przez sisi1234 26 sty 2007, 11:28
ja jestem BARDZOOOOO ZADOWOLONA. i jak mnie kilka osob przywitalo nawet zwyklym "witaj" to zrobilo sie jakos tak cieplutko na sercu. moze Ty powinienes sie bardziej otworzyc? ja tu poznalam juz kilka naprawde fantastycznych, cieplych osob. pozdrawiam !!

przez zlisiecki 26 sty 2007, 11:53
atrucha napisał(a):... sądząc po komentarzach był sprzeczny z regulaminem forum.
Nie dowiedziałem się z jakim punktem regulaminu był sprzeczny mój post, szkoda, że nie pamiętam już jego treści, lecz było to chyba przedstawienie się. Odkryłem natomiast zamianę w moim profilu mojego podpisu na słowo cenzura. Oryginalnym podpisem był adres mojej strony domowej. Jak przypuszczam , bo nie zostałem o tej zmianie poinformowany, administratorzy zakwalifikowali to jako niedopuszczalną reklamę. Jednak moja strona domowa nie zawiera żadnych treści komercyjnych, a forma umieszczania jako podpis strony domowej jest praktykowana (np. przez administratora shadow_no).

W sumie nie wiem o co chodzi !
I to jest moja ocena (odp. na pytanie wątku) : fora internetowe mają swoje trudności z nadużyciami, fajnie że administratorzy o nie dbają, jednak tu ich działanie są niezrozumiałe, to zraża chyba nie tylko mnie.

organizatorom życzę powodzenia
cenzura

przez atrucha 26 sty 2007, 12:16
Nie znam dokładnie sprawy bo nie brałam w tym udziału. Zapewne Administracja wypowie się w tym temacie w przeciągu kilku dni. Cierpliwości.

Od siebie tylko dodam,ze forum jest własnością Shadow'a i nie ma tu nic dziwnego,ze zamieszcza odnośniki do innych swoich stron.

Ciężko zadowolić wszystkich użytkowników. Ogólnie nasze forum cieszy się ogromną popularnością i mam nadzieję,ze tak już pozostanie ;)

Krytyka też działa pozytywnie (pod warunkiem,ze jest uzasadniona). Pozwala nam spojrzeć na sprawę z innej strony..i ewentualnie dopracować zasady funkcjonowania forum.

Powodzenia
;)
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez aloha 28 sty 2007, 16:11
wydaje mi się,że to forum WCALE NIE JEST ani zimne ani niepotrzebne, tu ludzie wzajemnie się wspierają, pomogają sobie w krytycznych sytuacjach... czują zrozumienie i ukojenie w słowach forowiczow... tak trzymac ludzie!!! nadzieja umiera ostatnia. 8)
Nadzieja karmi, ale nie tuczy...

przez shadow_no 28 sty 2007, 18:27
Post użytkownika zlisiecki napisany był 15 Sty 2006 roku, nie jestem w stanie przypomnieć sobie co było powodem usunięcia, ale tak jak pisałem na pw - coś musiało być z nim nie tak.

Co do reklam stron w podpisie, jak najbardziej można je umieszczać (nie więcej niż 3 linki w formie tekstowej), nie do stron powiązanych tematycznie z forum.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Al_ 29 sty 2007, 12:10
Podoba mi się to forum :D
czas przyzwyczaja do bólu
Al_

przez LuC 30 sty 2007, 11:53
podoba mi się to forum i ludzie z nim związani AMEN
"Należy doceniać to, co się posiada, nie niszczyć tego, a i korzystać z życia piersią pełną, bo nie znamy dnia ani godziny "

pozdr...
LuC
LuC

przez wiatr 06 lut 2007, 11:01
Witam Artur. Skoro wiele osob wypowiedziało się pozytywnie o forum to daje to coś do myślenia ? :roll:
Gorąco pozdrawiam Wszystkich i oczywiście CIEBIE ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez hackthebrain 08 lut 2007, 13:56
Tak jestem zadowolonyz forum :P

Sortuj wg