Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez Kalebx3 09 gru 2015, 20:17
anuluję powyższą prośbę , to raczej było głupie .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez jetodik 11 gru 2015, 00:09
zalezna,
dlaczego obraźliwe posty w kierunku innych użytkowników nie są kasowane(nie zwraca się na nie uwagi), a autorzy pozostają bez jakichkolwiek konsekwencji?

kiedyś tak było, ale wprowadzono nowy regulamin i już tak nie jest.

Moderatorzy możecie skasowac ten temat? fenomen-ego-t57384.html
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Artemizja 11 gru 2015, 08:15
jetodik, nie kasujemy tematów i to zwłaszcza takich, które mają po tyle stron.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jetodik 11 gru 2015, 12:19
kasujecie tematy, nie raz widziałem... moim zdaniem decydującym kryterium w sprawie skasowania tego tematu to wola ego, a nie ilość stron...
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Artemizja 11 gru 2015, 12:34
jetodik, jak na razie, to widzę tu tylko Twój wpis i Twoją wolę. Ponadto, kasacja tematów pozostaje w gestii Ekipy, a nie Użytkowników. Nie ma zakładania wątków, produkowania się ludzi, a później kasacji, bo autorowi coś się odwidzi. Na przyszłość, radzę myśleć, co się robi. Zwłaszcza Tobie, bo to Ty założyłeś ten temat. Nie przyszło Ci do głowy, co się może z tego wykluć? Pewnie nie, a szkoda. Radzę w takim razie zacząć używać mózgu, bo nieużywane organy zanikaja.

Na prośbę Ego usunę wybrane posty i temat zablokuję.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez ego 11 gru 2015, 13:10
Artemizja, skoro temat poszedł w kosz, to już teraz ujdzie w tłumie( jeśli faktycznie nie można całkiem usunąć). Ja ze swej strony wszystko tam powiedziałam. Jakby się dało jeszcze chociaż temat zmienić na jakiś nie walący tak po oczach, na jakiś "ot" albo "kosz" czy coś(żeby mojego nicku tam nie było), to już w ogóle byłoby zajebiście. Dzięki za zajęcie się sprawą. ;)
ego

przez jetodik 11 gru 2015, 15:19
Artemizja, oj już bez takich niepotrzebnych złośliwości :p

przez owsik 13 gru 2015, 02:25
Mój temat mimo, że ma dużo stron oczywiscie został zablokowany zapewne na życzenie jakiegoś użytkownika tego forum. To kolejny dowód jak dyskryminuje i upodla się brzydkich ludzi. Nawet żalić im się zabrania, bo przecież brzydki ma znać swoje miejsce.
Ostatnio edytowano 13 gru 2015, 02:32 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

przez Davin 13 gru 2015, 02:27
owsik napisał(a):Mój temat mimo, że ma dużo stron oczywiscie został. Zablokowany na życie zapewne jakiegoś użytkownika tego forum. To kolejny dowód jak dyskryminuje i upodla się brzydkich ludzi. Nawet żalić im się zabrania.

W końcu pis rządzi i cenzura weszła. :mrgreen:

przez owsik 13 gru 2015, 02:31
Śmiej się dalej, bo nie jesteś brzydka i Ciebie to bawi. Ale sama byś tak nie chciała być potraktowana.

przez owsik 13 gru 2015, 02:59
Totalna dyskryminacja za wygląd, bo przecież brzydki nie ma prawa się żalić, bo to drażni ludzi i psuje ich obraz świata.

przez Bluepb 13 gru 2015, 08:41
Wyobraź sobie, że są ludzie z podobnymi problemami i potrafią pisać ciekawe posty twoje są nudne, monotematyczne.
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

przez jetodik 13 gru 2015, 08:44
BlueBp tu nie o to chodzi, tylko o to, że nawet jeśli jest wg Ciebie nudny to ma prawo pisać, a Ty prawo nie czytać.

przez owsik 13 gru 2015, 09:34
Bluepb napisał(a):Wyobraź sobie, że są ludzie z podobnymi problemami i potrafią pisać ciekawe posty twoje są nudne, monotematyczne.

Tak się składa, że to był mój temat moje żale, moje nudne posty nie Twoje.
Poza tym widziałem zdjęcia. niektórych użytkowników tego forum. Dziewczyny jak z obrazka faceci przystojni obok ładne kobiety. I tacy ludzi mi piszą jak mam przeżywać swoją brzydotę i że uroda się nie liczy. Hipokryzja do kwadratu.

Sortuj wg