Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez scrat 06 wrz 2007, 14:42
A mnie chyba coś ominęło... :-| Czy jeżeli spytam, czy ten temat z groźbami ma coś wspólnego z banem dla Twilighta, to nie dostanie mi się po głowie? :?
Przyjaciel forum

przez IceMan 06 wrz 2007, 14:43
Nie dostanie się... to właśnie Twilight.
Przyjaciel forum

Re: Zawiedziony tym forum

przez atrucha 06 wrz 2007, 14:51
Ewik 22 napisał(a):
gusia napisał(a):Trochę dystansu i poprostu coż....omijać wątki które Nam się nie podobają ,najlepsze wyjście

Ale nie czujesz ze my obrywamy przez kłótnie moderatorów....
Niech się kłócą między sobą a nie na forum.... Najgorsze co może byc to fakt, że kilka nowych osób przeczytała ten kwas i odeszła z forum... to chyba o czymś świadczy....

Własnie. To jest typowe podejście kogoś niezorientowanego w temacie. Ewik..szkoda,że nie widzisz ile zyskujesz dzięki pracy moderatów. Pracują tu za głupie "dziękuję" (na które i tak nie doczekają sie od userów). Pracy mają ogrom. Ty przychodzisz i widzisz już wszystko ułożone..ugłaskane.. Żałuję, że nie ma możliwości by pokazać Wam jak to wszystko wyglądałoby bez prac technicznych..

Poza tym (jak to zawsze Shad mówił) - nikogo nie zatrzymujemy tu na siłę.. Wszystkich nie jesteśmy w stanie zadowolić.
Ostatnio edytowano 06 wrz 2007, 14:53 przez atrucha, łącznie edytowano 1 raz
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Dino 06 wrz 2007, 14:52
a Marianek zrezygnował z modowania ,a teraz znowu jest nie kumam?
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

przez MaRiAnEk 06 wrz 2007, 14:55
...
Ostatnio edytowano 30 wrz 2007, 10:25 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez IceMan 06 wrz 2007, 14:55
atrucha napisał(a):Żałuję, że nie ma możliwości by pokazać Wam jak to wszystko wyglądałoby bez prac technicznych..

Tu się podpisuję obiema rękami...
Przyjaciel forum

Zawiedziony tym forum

przez Ewik 22 06 wrz 2007, 14:58
atrucha napisał(a):Ewik..szkoda,że nie widzisz ile zyskujesz dzięki pracy moderatów.

Świetnie, tylko gdzie ja napisałam, że nie doceniam pracy moderatorów???
Może skupmy się na problemie a nie bijmy głową w mór!!!!

przez IceMan 06 wrz 2007, 15:07
No dobra - skupmy się na problemie - jakieś propozycje?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:29 pm ]
...nie widzę żadnych...
Przyjaciel forum

przez Goplaneczka 06 wrz 2007, 18:25
Ja mam pytanie, co tu się robi? Czemu zbanowano Twilighta? Dlaczego modzi prowadzą między sobą wojny?
:? :? :? :? :?
Yhh, ja jestem j adminem na innym, dużo, dużo mniejszym forum, gdzie banda znajomych daje sobie nawzajem popalić, myślałam, że tam jest szczeniacko...
Chodzi głównie o to, że w tej chwili panuje zamieszanie, które podważa wiarygodność i zaufanie, jakie wcześniej miało forum u userów. Skąd mam wiedzieć, że gdy moje wypowiedzi nie spodobają się któremuś z moderatorów albo zacznę z nim kłótnię-któregoś dnia nie będę mogła się zalogować?
:? :? :? :? :?
Goplaneczka

przez MaRiAnEk 06 wrz 2007, 18:28
...
Ostatnio edytowano 30 wrz 2007, 10:37 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez Tornado 07 wrz 2007, 19:45
Ach, ludzie, ludzie...
Dlaczego zawsze po uszach obrywają najlepsi?
I dlaczego jeśli ktoś jest w czymś dobry - wyszukuje się u niego wad i czepia się każdego jego słowa, jeśli tylko nadaży się ku temu okazja?

Pytania bez odpowiedzi... - ale tak niestety jest wszędzie (spotkałam się już z tym niestety nie raz)...

Nie uważam, aby było wykonywane przez Twilighta coś nie tak - wręcz przeciwnie - zawsze bardzo chętnie czytam jego wypowiedzi i podziwiam go za jego pracę.

A co do tych cytatów - nawet jeśli znalazły się tam elementy krytyki - prawdziwa cnota krytyk się nie boi - a nie znalazłam w tych cytatach nic obraźliwego, za co miałoby się ponieść aż tak wielkie konsekwencje...

Szkoda, że życie uczy nas podziałów - tak wiele nieporozumień można by było przecież wprost, po ludzku wyjaśnić - brakuje nam jednak wszystkim cierpliwości do tego typu rozmów i nie potrafimy choć przez chwilę się zastanowić nad racjami innych - tkwiąc cały czas w przekonaniu o prawidłowości w każdym calu swoich racji... Stąd tyle konfliktów naokoło nas, stąd też tego typu sytuacje jak tu - na forum...
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez MaRiAnEk 07 wrz 2007, 19:48
...
Ostatnio edytowano 30 wrz 2007, 10:50 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez Tornado 07 wrz 2007, 20:41
Był przeczytany, jdnak moja wypowiedź dotyczy całości historii incydentu od samego początku.

Pozdrawiam
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez MariaMagda 07 wrz 2007, 20:57
Normalnie zenada. Pozwole sobie wtracic dwa slowa.
Do kogo nalezy to forum? Do administratorow.
Jezeli nie podoba wam sie caloksztalt to nie wchodzcie tu. Jezeli zupa mi nie smakuje to zmieniam lokal i po sprawie.
Ten użytkownik ktory tak was buntuje /nie wnikam czy ma racje czy nie/ moze stworzyc swoje wlasne forum i ugoscic niezadowolonych z forum.nerwica.pl Zostana tu ci ktorzy beda chcieli i bedzie po sprawie. Jak to mowia, wilk syty i owca cala.

Sortuj wg