Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jak się usuwa posty?

przez Liz 12 mar 2007, 16:47
Hejka .Wie ktoś jak się usuwa tutaj posty,bo wychodzi mi tylko ,czy chce zmieinc treść postu.
Liz

przez shadow_no 12 mar 2007, 16:53
W niektórych subforach wyłączona jest opcja kasowania własnych postów po upływie kilkunastu minut od napisania.

W pozostałych jest opok przycisku 'zmień' przycisk 'x'.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Liz 12 mar 2007, 16:58
Dzięki.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:01 pm ]
Tyle,że nie mogę zadnego usunać choć byly pisane stosunkowo dawno:/
Liz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 12 mar 2007, 19:47
W jakich subforach?

przez Liz 12 mar 2007, 22:50
Pisałam w różnych.Szczerze mówiąc chce usunać wszystkie posty jakie napisałam!
Liz

przez shadow_no 13 mar 2007, 00:30
Właśnie po to są takie zabezpieczenia...
Później tematy nie mają sensu, kiedy brak w nich postów.

Nie wiem o co chodzi..

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 20 mar 2007, 20:55
chcialabym sie zapytac moderatorow czemu zamknieto temat, "Agorafobia" ktory zalozyla NATALIA na "NERWICY LĘKOWEJ"....Pytam o to, poniewaz bardzo lubilam go odwiedzac i czytac wypowiedzi, ktore oczywiscie potem zamienily sie obrzucanie sie blotem nawzajem.........
co do ankiety Kolethy, to uwazam ze moderator didado1, troche przesadzila... uwazam , ze ta ankieta nikomu niezaszkodzila, wypalnial ja kazdy dobrowolnie, bez zadnego przymusu, sama cierpie na agorafobie, i wiem jak ciezko z tego wyjsc, i cieszy mnie fakt, ze ktos sie zajmuje tym problemem, ze ktos sie uczy w tym kierunku, i byc moze, dzieki doswiadczeniu , jakie posiadamy wzmagając sie z agorafobia, mozemy pomoc innym, moze koletha, poprzez swoja prace i wysilek jaki wklada badając to schorzenie, znajdzie jakis lepszy (nowy) sposob... kto wie...
naprawde niewiem w czym i komu mogla zaszkodzic jej prosba o te ankiety, moje zdanie jest takie, ze to niejest "wykozystywanie czyjegos cierpienia", albo, ze te ankiety nikomu niepomogly....oczywiscie narazie nie, ale mnie cieszy fakt, ze sa ludzie, ktorzy chodzby probuja sie tym interesowac i pomagac w pszyszlosci
pozdrawiam wszystkich, a dodam jeszcze , ze moim zdaniem moderatorzy powinni swiecic przykladem, a nie dolewac oliwy do ognia
lidia
NIEMOGE ZMIENIĆ ŚWIATA, NIEMOGE ZMIENIC LUDZI......NIEPOTRAFIE TEZ ZMIENIĆ SIEBIE.....

przez DarkAngel 20 mar 2007, 21:05
Temat "agorafobia" został już poprawiaony i przywrócony. A temat ankiety uwazam za zamkniety i prosiłbym o nie rozpoczynanie kolejny raz wojny.
Pozdrawiam
Obrazek
ExModerator

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 20 mar 2007, 21:08
poprawiony? czyli co? ugrzeczniony? ja osobiscie niechce zadnej wojny, ale ciekawilo mnie co was tak rozzloscilo co do tych ankiet?
NIEMOGE ZMIENIĆ ŚWIATA, NIEMOGE ZMIENIC LUDZI......NIEPOTRAFIE TEZ ZMIENIĆ SIEBIE.....

przez DarkAngel 20 mar 2007, 21:12
Sprawa została wyjasniona, a temat został podzielony na dwa osobne.... Pierwszy dotyczacy ankiety ,gdzie uzytkownik Koletha poprosił o jego usuniecie i drugi o "agorafobii" który jest wartosciowym tematem i mysle że bedzie kontynuowany.
Obrazek
ExModerator

przez atrucha 20 mar 2007, 21:25
CIALO liceum DUSZA muzeum napisał(a):ugrzeczniony?

To też wskazane. Kłótnie na forum nie są potrzebne.
Przyjaciel forum

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 20 mar 2007, 22:55
masz racje, klotnie nie sa potrzebne, ale czasem ludzie wyrazaja tylko to co czuja, oczywiscie niejestem za wulgaryzmami, ale sami wiemy, ze zycie niejest takie grzeczne, ze kazdy z nas ma czasem zle emocje, i zdanie niezawsze piekne. tam zostala obrazona naprawde fajna dziewczyna, i zazucono jej ze wykozystuje nas, sama bralam udzial w tej ankiecie i uwazam ze zostala oskarzona nieslusznie przez didado1, przez to cala ta afera.....
tez uwazam ze to forum powinno wspierac, mnie tez wiele pomoglo, duzo zrozumialam, przeczytalam mnustwo postow i tematow, ale rowniez niezgadzam sie co do niektorych postow, i mam czasem ochote wyrazic swoje negatywne zdanie, (niemam na mysli bluzgow), ale powstryzmuje sie bo wiem ze to skonczyloby sie banem,
chyle czola dla tomka nowaka , ktory stworzyl to forum...
wiec grzecznie bede odpisywac na niektore posty, zeby was nierozwscieczyc czasem
pozdrawiam serdecznie
lidia

przez Koletha 20 mar 2007, 22:56
Mysle Lidziu, ze wszyscy wiemy dlaczego zamkneli ten temat. Pozostawie to bez komentarza, zreszta i tak zaraz usuna jak wszystkie niepochlebne opinie na temat swojego moderowania. Jak zapytalam dzisiaj Dark Angela czemu bez mojej zgody przesunal moj post do innej kategorii, choc mogl go po prostu usunac, to mi odpisal, ze sama jestem sobie winna za to, co umieszczam w poscie. za to co - tak, ale za to gdzie?? Ja tez Lidziu stad spadam. Pozdrawiam Cie:*:*:*:*
Sustine et abstine...

przez IceMan 20 mar 2007, 23:18
Koletha napisał(a):zaraz usuna jak wszystkie niepochlebne opinie na temat swojego moderowania

CO!? :shock: Bez przesady. Tam w ogóle o moderowaniu nie było mowy. Każdy jeździł po głowie każdemu i to miało na forum zostać? To jak złe wspomnienie. Osobiście też oberwałem i to ostro, choć w dyskusji nie wziąłem udziału (tylko raz poprosiłem o stonowanie). Usłyszałem że ja z 1 koleżanką z forum chyba razem .... (domyślcie się) bo kiedyś ją obroniłem, gdy koleś ją zbluzgał. I co? Tacy jesteście ok wobec moderatorów? My Wam pomagamy, pilnujemy, żeby forum było czytelne, ale jak coś powiemy, to szybko pokazujecie swoją wdzięczność.

Nie wiem co DA napisał, ale nie ma fizycznej możliwości usunięcia tego postu (nie moderuje Ofert), więc nie wiem o co pretensje.

PS. Nie róbcie z nas potworów :evil: :evil: :evil:
Ostatnio edytowano 20 mar 2007, 23:20 przez IceMan, łącznie edytowano 1 raz
Przyjaciel forum

Sortuj wg