Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez polakita 25 mar 2010, 16:46
wovacuum, właśnie o to cię również proszę. Dostanę bana i wreszcie będziecie mogli spokojnie rozmawiać przy wtórze harf i aniołków.
polakita

przez magdalenabmw 25 mar 2010, 16:47
Polakita- mogłabyś konkretnie napisać w czym widzisz problem? Bo tak piszesz ogólnikowo ale np ja chciałabym się dowiedzieć co punkt po punkcie jest wg Ciebie nie tak i co wypadało by zmienić- i jak zmienić.

[Dodane po edycji:]

A poza tym nie wiem skąd w Tobie ta agresja, nie poznaję Cię ostatnio. Na mnie BladeM też miała taki wpływ- zrobiłam się agresywna w czasie kiedy z nią pisałam, widzę że i Ciebie zbuntowała :?

aaa p.s. Patrząc na Twój podpis- wiem, że BladeM twierdzi że jest w 100% zdrowa, ale niestety muszę Cię zmartwić- nie jest tak.
magdalenabmw

przez polakita 25 mar 2010, 16:53
magdalenabmw, co myślę napisałam ci bardzo wyraźnie na forum oraz w mailu do ciebie. Nie widzę powodu aby to powtarzać. Gdybyś chciała przeczytać to jeszcze raz, mój tekst jest dostępny w koszu, pod adresem moj-dzisiejszy-dzie-t20102.html
polakita

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 25 mar 2010, 16:57
honoru i kultury osobistej nie ma za grosz Magdalena która wykopała koleżankę oraz jeszcze ją kopie gdy tamta nie może nawet odpowiedzieć. Przy wtórze niektórych osób. Jak dla mnie jest to żenada. Zachowanie moderatorów również.

Brzydzi mnie to wrzystko co tu się teraz dzieje :( interesy partykularne itd. szkoda że nikt się tak nie emocjonuje kiedy trzeba pomóc komuś kto tej pomocy potrzebuje :(

Temat: Pytanie do Admina

wovacuum napisał(a):
Blade M-nie masz honoru i kultury osobistej czy jak??spalilabym siè ze wstydu na Twoim miejscu, :roll: wiem,ze na pewno przeczytasz tego posta...
co z tymi nowymi emotkami??pojawià siè w najblizszym czasie?? :D

[Dodane po edycji:]

o udalo mi siè przeslac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
wovacuum

przez scrat 25 mar 2010, 16:59
No ja nie widzę tu obrażania...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 25 mar 2010, 17:04
Polakito- nie dostałam od Ciebie żadnego maila ani priva :? Więc chyba komuś innemu wysłałaś to co do mnie miało iść.

I powtarzam- nie ja wykopałam BladeM. Nie ja zasłużyłam sobie na jej ostrzeżenia i na bana, i nawet nie ja jej te ostrzeżenia dałam. Więc? Gdzie tu moja wina? Że to mnie obrażała a nie Czesia albo Jadzię? Nie jestem odpowiedzialna za maniakalne zachowania innych ludzi.

Nie poznaję Cię naprawdę... W ciągu dwóch dni zmieniłaś się w całkiem inną osobę. Byłaś sympatyczna, otwarta a teraz...? Agresywna... Co się dzieje z Tobą ???
magdalenabmw

przez wovacuum 25 mar 2010, 17:04
no coz,kazdy ma inne priorytety..dla mnie jesli ktos pisze o mnie ,ze nie mam kultury osobistej i honoru..to jest obrazliwe.ale ok.
wovacuum

przez magdalenabmw 25 mar 2010, 17:07
Wovka- to chyba o mnie było :smile:
Ty napisałaś do BladeM -''Nie masz honoru i kultury osobistej czy jak?'
a dostałaś odpowiedz- 'honoru i kultury osobistej nie ma za grosz Magdalena która wykopała koleżankę oraz jeszcze ją kopie gdy tamta nie może nawet odpowiedzieć'.
magdalenabmw

przez polakita 25 mar 2010, 17:10
magdalenabmw, jest to mail sprzed dwóch dni. Dostałaś go, bo mi na niego odpisałaś. Poza tym, powtarzasz w kółko to samo co już mówiłaś wiele razy w tym wątku.

Scrat - jeżeli zostanę wyrzucona z waszego grona, to bedzie dla mnie zaszczyt.
polakita

przez wovacuum 25 mar 2010, 17:12
tak chyba okularow mi trzeba :D zwracam honor pannie Polakicie :D ale i tak,nie zyczè sobie tego typu prywatnych wiadomosci..
wovacuum

przez polakita 25 mar 2010, 17:17
Sory kochani ale mam już tego naprawdę dosyć. Tak więc żegnam.
polakita

przez scrat 25 mar 2010, 17:28
Pola sama usunęła konto - żeby potem znowu nie było jacy ci admini źli itd.

Zresztą i tak wróci... Wszyscy wracają.
Przyjaciel forum

przez shadow_no 25 mar 2010, 18:20
proszę wyciągnąć konsekwecje z innych także.

Nie zrozumiałem.

Dostałeś drugie ostrzeżenie za nękanie scrata wiadomościami i omijanie na czacie blokad które zostały przez niego nałożone. Nie widzę jakie konsekwencje mam wyciągnąć?
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez magdalenabmw 25 mar 2010, 18:25
Vasques?! :shock: ...

Co się dzieje... Świat zwariował :(

Shad- Vasquesowi chodzi chyba o to, aby wyciągnąć konsekwencje także od innych osób (domyślam się że jakiś dym poszedł?). Nie wypowiadam się bo nie wiem o co chodzi ale tak zrozumiałam.

Ale szok. Szkoda. Wg mnie to naprawdę pozytywny chłopak a forum chyba dużo mu dawało. Może nawet za dużo, bo teraz może mu być ciężko bez :?
magdalenabmw

Sortuj wg