Podsumowanie konkursu na Miss/Mistera forum 2011

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

przez Sabaidee 17 kwi 2011, 13:07
Shadowmere, gratuluję Ci, Haniu, z całego serca. Szampan mrozi się w lodówce - kiedyś go obalimy.

a do reszty dziołch, Hania wygrała nie dlatego, że jest najładniajsza, bo ja nie wiem czy jest najładniejsza. Nigdy Jej nie widziałem, ani żadnej z Was. Wygrała, bo potrafiła się najkorzystniej zaprezentować, a o to w tym konkursie chodziło. To nie był konkurs piękności. Pinkii, zdjęcie studyjne jest ok.i nadaje się na bilboard, ale dwa górne są od czapy. Korba, Kasiu, cieszę się, że wybrałaś do konkursu akurat te dwa zdjęcia - idziesz w dobrym kierunku. Gdyby jednak przyszło Ci do głowy dać zdjęcia z sesji kuchennej to nie dałbym Ci pół punktu. No baba przy garach! I nie ma na czym oka zaczepić z nadmiaru szczegółów. wiola173, intryguje mnie Twój sufit. Co tam takiego jest? bretta, zupełnie giniesz na tym górnym zdjęciu. Dobrze jeszcze, że masz na sobie czarną sukienkę, bo w kolorze byś całkiem zginęła.
Sabaidee

przez Dysphoria 17 kwi 2011, 13:07
Shadowmere, o tak. bedziemy wymyslac rozne sposoby karania hahaha
Dysphoria

przez Korba 17 kwi 2011, 13:08
Sabaidee, i to są fajne konstruktywne uwagi. Jacek, jesteś cennym nabytkiem tego forum! Powinniśmy się od Ciebie uczyć.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Shadowmere 17 kwi 2011, 13:12
Sabaidee napisał(a):Shadowmere, gratuluję Ci, Haniu, z całego serca. Szampan mrozi się w lodówce - kiedyś go obalimy.

a do reszty dziołch, Hania wygrała nie dlatego, że jest najładniajsza, bo ja nie wiem czy jest najładniejsza. Nigdy Jej nie widziałem, ani żadnej z Was. Wygrała, bo potrafiła się najkorzystniej zaprezentować, a o to w tym konkursie chodziło. To nie był konkurs piękności. Pinkii, zdjęcie studyjne jest ok.i nadaje się na bilboard, ale dwa górne są od czapy. Korba, Kasiu, cieszę się, że wybrałaś do konkursu akurat te dwa zdjęcia - idziesz w dobrym kierunku. Gdyby jednak przyszło Ci do głowy dać zdjęcia z sesji kuchennej to nie dałbym Ci pół punktu. No baba przy garach! I nie ma na czym oka zaczepić z nadmiaru szczegółów. wiola173, intryguje mnie Twój sufit. Co tam takiego jest? bretta, zupełnie giniesz na tym górnym zdjęciu. Dobrze jeszcze, że masz na sobie czarną sukienkę, bo w kolorze byś całkiem zginęła.

posikałam się z beki :mrgreen: -szczególnie z sufitu Wioli i wizji Kaśki przy garach-Kaśka gdzies Ty dala takie zdjęcia? :hide:
Shadowmere

przez *Wiola* 17 kwi 2011, 13:13
Sabaidee, Moje odbicie: :mrgreen:
Moderator

przez Thazek 17 kwi 2011, 13:14
Fakt Jacek mądrze prawi bo jakby nie było jest najbardziej doświadczony z Nas wszystkich :P
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez milano3 17 kwi 2011, 13:19
Sabaidee, dziękuje za to, że mnie doceniłeś ...
Od Ciebie bije jakaś taka serdeczność i pozytywne emocje, szczególnie na tym pierwszym dodanym zdjęciu. I cieszę się, że to właśnie Ty wygrałeś, bo jak dla mnie jesteś wyjątkowo pozytywną osobą.
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

przez Korba 17 kwi 2011, 13:21
Shadowmere, są w Ludziach z forum, one nie są przy garach, to zabawa dla jaj była, mam sukienkę i szpile oraz rękawice kuchenną, otwieram piekarnik, w którym w rzeczywistości nic nie ma :mrgreen: Ale nie chce mi się wierzyć, że moje ładne kończyny zginęły na tych zdjęciach :P ;)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez dar 17 kwi 2011, 13:29
Wydaje mi się, że te konkursy ludziom w nim biorącym udział mogły nie dać za dużo pozytywnych emocji. Większość użytkowników siedzi w depresji, a świadomość że zajęło się jakieś dalsze miejsce może im wbić szpile :D Szczególnie kobietki mają na temat wyglądu fobie. Nawet jeśli o tym głośno nie mówią to w podświadomości gdzieś to siedzi. Oczywiście kto byl w czubie lub wygrał napewno ma z tego powodu jakąś nutkę lepszego nastroju. ...ale to tylko moje zdanie.
Dziewczyny fajne zdjęcia. I gratuluję Shadowmere :D
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez agniesia01 17 kwi 2011, 13:49
Większość użytkowników siedzi w depresji, a świadomość że zajęło się jakieś dalsze miejsce może im wbić szpile

No niestety. Całe życie będąc na końcu nie jest przyjemnym uczuciem :(
" W życiu piękne są tylko chwile..."

przez Thazek 17 kwi 2011, 13:55
agniesia01, Masz męża i dziecko... tak? o ile dobrze pamiętam...
więc dlaczego jesteś smutna? Ostatnio nawet pisałaś ,że uprawialiście seks w dzień i było Ci fajnie :P
więc proszę mi nie narzekać bo nie którzy nawet takich rarytasów nie mają ;)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!

przez Dysphoria 17 kwi 2011, 13:56
Thazek napisał(a):agniesia01, Masz męża i dziecko... tak? o ile dobrze pamiętam...
więc dlaczego jesteś smutna? Ostatnio nawet pisałaś ,że uprawialiście seks w dzień i było Ci fajnie :P
więc proszę mi nie narzekać bo nie którzy nawet takich rarytasów nie mają ;)

Dokladnie!
Dysphoria

przez agniesia01 17 kwi 2011, 13:59
Widzicie, wiele osób twierdzi, że powinnam być szczęśliwa bo mam wspaniałą rodzinę, ale jednak czegoś brak i nie potrafię z tego szczęścia rodzinnego wyciągnąć tyle ile powinnam.
" W życiu piękne są tylko chwile..."

przez Thazek 17 kwi 2011, 14:04
agniesia01, Przecież to normalne... tez tak często mam!
Niby mam wszystko co chcę a tak na prawdę mnie to nie końca cieszy...
Dlatego w chwili obecnej cieszę się każdą choćby miłą sekundą ze swojego życia! ;)
byle jakie spotkanie może mi sprawić radość... nawet głupie wybory na Mistera ,które sprawiały mi przez ten czas wielką radość i emocje ;)
bo było super na prawdę! W końcu większość osób udało się oderwać od tematu jęczarnia :great:

Sortuj wg