wasze marzenie:)

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

przez kite 12 lip 2011, 18:21
żeby w ciągu niecałego roku(najlepiej pół) skombinować sponsoring na 5000(nie wiem jak to zrobię na wsi..). jak już będę mieć forsę to na przyszły mój festiwal ściągnę BETHEL i będzie ska, ska, ska do upadłego! :mrgreen:
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

Re: wasze marzenie:)

przez lost7 15 lip 2011, 19:09
maggieflakes napisał(a):Marzenia piękna rzecz, a jak jeszcze uda się je zrealizować to pełnia szczęścia jak dla mnie :smile:
Więc ja marzę o pozbyciu się tych wszystkich lęków, tego ogromnego strachu przed wszystkim
o znalezieniu takiej pracy, która dałaby mi zadowolenie i w której dobrze bym się czuła
o kilku dobrych znajomych
o małym przytulnym domku
o kochającej się rodzinie (mąż i dwójka dzieci)
o podróżach po świecie
po prostu żebym umiała radzić sobie w końcu w życiu, usamodzielniła się, była silniejsza i radośniejsza
tego bym chciała :smile:

Wiem, ze to dawno bylo, ale jakbym siebie slyszala!I jak idzie ze spelnianiem marzen?
Dont live your life as if every day was your last. Live every day as if it was your first one!

przez coma 15 lip 2011, 19:11
tylko o tym żeby moja mama była zdrowa, żeby żyła, żeby pojawiła się nadzieja, ja mogę nawet i zdechnąć w wielkich męczarniach
coma

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Barrett 17 lip 2011, 15:18
Moje marzenie...
Założyć zespół grający covery Queen, Pink Floyd, The Who, Led Zeppelin i tego typu, komponujący rocka opartego na bluesie, progresywnego, hard, nagrać rock operę, naku**iać wiatraki na koncertach jak Pete Townshend, dokończyć budowę repliki gitary Briana Maya (jestem na dobrej drodze), zapuścić długie włosy, mieć dziewczynę, która szalałaby za mną, jak ja za nią, znaleźc i kupić 'Quadrophenię' The Who, zostać pingwinem, jak będę starszy, pomieszkać parę tygodni w Wielkiej Brytanii, Kupić wzmacniacz VOX AC30 (ok. 4000zł :? ), spotkać członków w/w zespołów, położyć kwiaty na pomniku Freddiego Mercury'ego nad Jeziorem Genewskim...
To takie największe marzenie. Następne to

<w tym momencie autor postu został pozbawiony dostępu do klawiatury, a wszystko dla dobra Was, drogich forumowiczów. Nie, nie dziękujcie :mrgreen: >
- A kimże by byli ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odpowiedział Śmierć.

Terry Pratchett

przez coma 17 lip 2011, 17:53
Barrett, piękne marzenia, na pewno się spełnią
coma

przez czarna roza 18 lip 2011, 09:27
Marzenia... Eh, od dziecka marzyłam o domku z ogródkiem,o mężu dzieciach, o domu do którego będzie chciało się wracać każdego dnia, domu bez krzyków, bólu cierpienia. Ale to są tylko marzenia, których nie spełni nikt, małe i duże pragnienia które okrył kurzem czas...
czarna roza

przez Tomasz93 18 lip 2011, 10:18
Ja mam dość nietypowe marzenie, w sumie ambicję. Chcę studiować język chiński :) Poza tym chciałbym z ukochaną osobą zwiedzać świat, niestety między nami się pogorszyło. Może się uda, może nie. Jeśli nie będzie ciężko, ale to dopiero pierwsza miłość a ja jestem młody, jest bardzo źle, ale czas to naprawi. Wierzę, że jeszcze z kimś spełnię marzenia ^.^

przez Raffuss 01 sie 2011, 12:27
Wybudować dom i w nim zamieszkać.. Dałoby mi to możliwość powrotu do w miarę normalnego życia.. bez schodów do nieba, z własnym skrawkiem zieleni. Mógłbym pracować na powietrzu, rozkoszując się swoją wolnością..

Byłoby jeszcze lepiej gdyby to było na północy.. małe miasteczko otoczone ze wszechstron przyrodą..
Codzienna walka o lepsze jutro nerwoblog.pl

przez dogomaniaczka 01 sie 2011, 12:53
Raffuss, tak..ja też o tym marzę..

przez Noopii 01 sie 2011, 15:31
Skrobnę i ja co nieco marzę aby nauczyć się żyć tak aby każdy dzień był dla mnie cudem,niemym zachwytem nad chwilą.
Noopii

przez leon21 02 sie 2011, 03:18
Oj ile ja mam marzeń...

1. Na pewno powrót do pełnego zdrowia
2. Kiedyś myślałem, że poznać miłość swojego życia - niestety spełniło się to...ale uczucie nie zostało odwzajemnione i nawet jak się jakaś kobieta spodoba to mi od razu w psychice pojawia się mechanizm porównywania do tamtej...Prawdziwa rodzina
3. Dużo spokoju...starzeje się, choć mam 22 lata to zaczynam cenić tzw. święty spokój.
4. Podróże - dużo w życiu zwiedziłem a chciałbym ogarnąć jeszcze kilka miejsc na świecie - marzenie jak najbardziej do osiągnięcia
5. Satysfakcjonująca praca(skoro będę kawalerem to wystarczy przyzwoicie płatna bez fajerwerków) i dom z trawnikiem (za leniwy jestem na pielęgnacją ogrodu :D).

przez CichoCiemny 02 sie 2011, 06:29
Peace & love
;)

przez Sabaidee 02 sie 2011, 08:06
Ka_Po, święty spokój szczęścia Ci nie da, a przynajmniej nie na długo.
Sabaidee

przez Thazek 08 sie 2011, 20:01
Zrobić sobie poddasze z Antresolą i mieć kolekcję BMW od Serii 3 do 7 :mrgreen:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Sortuj wg