uzależnienie od masturbacji

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez Ziomal4321a 11 gru 2013, 00:52
light napisał(a):nie walić konia :nono: kochać kobiety

Tylko jeszcze tę kobietę mieć... :(
"Przeszłość to ziejąca otchłań, próbujesz od niej uciec, ale im dłużej uciekasz, tym głębsza, straszniejsza rośnie za tobą. Jej krawędzie ocierają twoje pięty. Ale musisz odwrócić się i stawić jej czoła"

przez Adam Smith 11 gru 2013, 01:00
nie walić konia

jesteś na forum dla wariatów, a nie dla zoofili :o
Adam Smith

przez tosia_j 11 gru 2013, 17:00
Tomcio Nerwica napisał(a):
nie walić konia

jesteś na forum dla wariatów, a nie dla zoofili :o

Tak przy okazji....jak odroznic chorobe psychiczna od umyslowej?
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Relatywista 11 gru 2013, 17:01
tosia2, Tak naprawdę nie istnieje nic :P Wszystko jest deterministyczne :D

Temat o masturbacji, więc żeby nie było, piszę to z chu*em w garści xD

przez khaleesi 11 gru 2013, 17:07
Relatywista, a Ty przypadkiem nie masz bana? :lol:
Tomcio Nerwica, zoofil też ma coś z głową jakby nie patrzeć :mrgreen:
A co do tematu wszystko dla ludzi
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Relatywista 11 gru 2013, 17:09
khaleesi, nie wiem :P Kestrel mówił coś, że ponoć mam jakieś ukałdy na samym szczycie :D

przez tosia_j 11 gru 2013, 17:13
Relatywista, poprosze zdjecie dokumentalne madralo
outsider

przez Relatywista 11 gru 2013, 17:14
tosia2, Ale że jak ? ;) Chcesz, żebym Ci pokazał ? :D

BTW. Lubisz "facefucking" ? Wiesz, można by się ustawić ... :D

przez khaleesi 11 gru 2013, 17:15
Relatywista, pokaż tosia2, nie bądz taki :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Relatywista 11 gru 2013, 17:19
khaleesi, W sumie wrzuciłbym, bo co mi szkodzi ? :D Ale lepiej nie, bo jeszcze mnie przez to zabanują, a akurat do tego loginu ma się pewien sentyment ;)

przez hamster91 16 gru 2013, 19:17
Sam jestem uzależniony od masturbacji. Bardzo mi to przeszkadza w życiu- przede wszystkim po przez ciągłe samotne zabawy nie mam pociągu do kobiet co uniemożliwia mi znalezienie partnerki. Na razie zredukowałem ja do jednego wytrysku raz na 2 dni. Od nowego roku chcę zaprzestać i znaleźć kobietę :)

przez hyperactive 16 gru 2013, 20:12
hamster91 napisał(a):Sam jestem uzależniony od masturbacji. Bardzo mi to przeszkadza w życiu- przede wszystkim po przez ciągłe samotne zabawy nie mam pociągu do kobiet co uniemożliwia mi znalezienie partnerki. Na razie zredukowałem ja do jednego wytrysku raz na 2 dni. Od nowego roku chcę zaprzestać i znaleźć kobietę :)

Otóż to, z jednym "ale" - nie rzucisz tego tak momentalnie od razu, nie wiem jak silną musiałbyś mieć psychikę. Też nie raz próbowałem, zawsze trafi się gorszy dzień kiedy trzeba rozładować napięcie...
Dodatkowo jak znajdziesz już partnerkę to na początku będziesz miał niekontrolowane i przedwczesne wytryski ;D Standard.

Także współczuję przede wszystkim facetom, którzy nie widzą w masturbacji niczego złego.
Nie mówię tu o aspektach duchowych, czy poczuciu wyrzutów sumienia (choć niektórych i to mocno gryzie).
Ważniejsze są problemy natury fizycznej z tym związane: najgorszy jest właśnie mniejszy popęd do kobiet oraz w skrajnych przypadkach postrzeganie ich wyłącznie jako obiekt pożądania (seksu). Na takich zasadach nie stworzy się dobrego związku ;)
"Wytrwałość - nie siła, czy inteligencja - jest kluczem do wykorzystania pełni twego potencjału" - Winston Churchill

przez Ziomal4321a 19 gru 2013, 01:06
Przyznam, że też czasami zjadę sobie na ręcznym, jednak często "po" mam uczucie dołku, że po co to zrobiłem skoro i tak dziewczyny nie będę mieć, że to bezsensu :oops:
"Przeszłość to ziejąca otchłań, próbujesz od niej uciec, ale im dłużej uciekasz, tym głębsza, straszniejsza rośnie za tobą. Jej krawędzie ocierają twoje pięty. Ale musisz odwrócić się i stawić jej czoła"

przez lukk79 19 gru 2013, 13:58
hyperactive napisał(a):Też nie raz próbowałem, zawsze trafi się gorszy dzień kiedy trzeba rozładować napięcie...

to prawda, u mnie też tak.
hyperactive napisał(a):Także współczuję przede wszystkim facetom, którzy nie widzą w masturbacji niczego złego.
Nie mówię tu o aspektach duchowych, czy poczuciu wyrzutów sumienia (choć niektórych i to mocno gryzie).
Ważniejsze są problemy natury fizycznej z tym związane: najgorszy jest właśnie mniejszy popęd do kobiet oraz w skrajnych przypadkach postrzeganie ich wyłącznie jako obiekt pożądania (seksu). Na takich zasadach nie stworzy się dobrego związku ;)

zgadzam się z tym, rozpoznaję u siebie.

hamster91, mnie też przeszkadzało i moją decyzją było żeby ograniczyć. Ograniczenie się w tym dużo daje bo można zyskać inną perspektywę samego siebie niżby się miało trzepać cały czas i być takim flakiem. Ale o całkowitym zaprzestaniu raczej nie ma u mnie mowy.
Pierwszy Romantyk Forum

Sortuj wg