Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez Autodestrukcja 12 mar 2009, 20:37
autodestrukcja co ty studiujesz? psychologie? :P geez jak czytam twoje wypowiedzi to mam wrazenie ze chyba tak :P
Ja jeszcze niczego nie studiuję :P

to ja może powinnam zostać jakimś psychopatycznym mordercą czy coś, co by się wyróżnić
Autodestrukcja

przez namiestnik 12 mar 2009, 20:42
Ten pomysł z mordercą to nie za dobry jest. Lepiej innych zajęć się imać. :)

przez Korba 12 mar 2009, 20:57
Ja wolę być piękną kobietą. A to że ktoś mnie nie chce, to jego problem, nie mój. Nie będę uciekać na inną planetę ani mordować ludzi :D

Zawsze tak podchodzę do sprawy. Jak mi się zdarzy porażka, zakładam, że to nie ze mną jest coś nie halo.... No jedynie mam taki problem, że dokonuje bardzo złych wyborów, to fakt! ;)
Korba

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Autodestrukcja 12 mar 2009, 21:08
namiestnik napisał(a):Ten pomysł z mordercą to nie za dobry jest. Lepiej innych zajęć się imać. :)

juz myslałam że to jest to
Autodestrukcja

przez isj 13 mar 2009, 13:42
Autodestrukcja napisała tu tylko półprawdę, ponieważ powszechnie wiadomo, co to oznacza, nie dokończę.

Piszesz tylko seks, seks, seks i właściwie - ujmując Twoją wypowiedź kompleksową nie piszesz nic innego. No dobrze - seks, są w trakcie, on jako on skoncentrowany jest tylko na tym, jest przyjemnie, wymógł wreszcie na niej by w tym czasie włożyła na siebie rajstopy z gatunku tych, których nie mają w sprzedaży domy towarowe. Jakiś czas później się kończy, ona pada na łóżko pod ciężarem jego rozszlałego maskulinizmu, on zaś zostaje umysłowo zredukowany do poziomu rozwielitki.

N I E

Pisałaś o seksie w związku heteroseksualnym. Do takiego więc postawienia sprawy odniosę się. Czy sądzisz, iż do zbliżenia doprowadziło tylko instrumentalne traktowanie przez niego miłości i zredukowania jej do jakiejś samczej rui, która musi znaleźć swoje ujście, by nie rozniosła świata na strzępy i capy?

Hmm... a może mogło być inaczej. Zanim zrobili to, spędzili kilka przyjemnych chwil, które później znalazły swoje zwieńczenie w łóżku. Może wcześniej obejrzeli przytuleni jakiś film, w kinie, w telewizji, gdziekolwiek, odczuli wspólną symbiozę i cóż... A może ścigali się jak opętani po plaży, wcale niczego nie planując, ot - kto szybciej do punktu iks. Tam wpadli równocześnie na siebie... Lub siedzieli w ogrodzie i czytali książkę, rozmawiali, argumentowali, patrzyli na siebie i żadnemu z nich w tamtym momencie nie przyszło do głowy magiczne słowo "seks". Albo on puścił od niechcenia jakąś muzykę, dajmy na to flamenco o byku, który zakochał się w księżycu, zaczęli tańczyć, choć żadne z nich tak naprawdę nie potrafi. A potem przyszło, to co mogło przyjść, choć nie musiało.

Mam pytanie do Ciebie: czy sytuacje, o jakich pisałem wyżej są dla Ciebie do wyobrażenia. Pytanie dodatkowe: jeżeli nie, to dlaczego.

Pozdro
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez LucidMan 13 mar 2009, 14:20
isj napisał(a):on zaś zostaje umysłowo zredukowany do poziomu rozwielitki.
HAHAHA :D Po prostu padłem :D
Autodestrukcja, trochę przesadzasz. Jak isj trafnie spostrzegł, sprowadziłaś wszystko do seksu. Mówi się, że im bardziej coś wypierasz, tym bardziej się do tego przywiązujesz.

Pozdrawiam 8)
Lucid life

przez Autodestrukcja 14 mar 2009, 00:29
No okej. Mam jako tako świadomość tego że popadam w tym momencie w skrajność zeby nie powiedziec obsesję i nie uwazam zeby moje wywody zawieraly jakas superobiektywną uniwersalną prawdę i w ogóle. Tak samo jak tego żę moje myślenie i punkt widzenia mogą być ostro wybrudzone ale o rym też zdaje się napomknęłam

Mam pytanie do Ciebie: czy sytuacje, o jakich pisałem wyżej są dla Ciebie do wyobrażenia. Pytanie dodatkowe: jeżeli nie, to dlaczego.

Są. Z resztą spekulować przecież można.

Ok, przyznaję, zmysłowe odczuwanie, emocje etc nadają sens tej całej kwestii, która bez nich sprowadza się do funkcjonowania na poziomie rozwielitek
(Będzie dobrze jak w dobie komputerów sztuka odczuwania nie zaniknie. Ostatecznie matrix nas pewnie nie pochłonie. Ja wyraźnie z odczuwaniem mam problem, podejrzewam że nie ja jedna. )
Dodam jeszcze że wiele chyba zależy od tego z ludźmi na jakim poziomie wrażliwości i możę nawet świadomości ma się do czynienia .Tak sądzę. W przypadku wielu można mówić o takiej namiętności czy przyciąganiu, które w moich oczach jest prawie że czysto seksualne, które wywołuje mój wewnętrzny sprzeciw czy raczej niecheć , bo myśl o tym żę zachowanie człoieka byłoby kierowane gł. instynktem, właśnie takie emocje we mnie budzi, tyle.
Pozdro :)
Autodestrukcja

przez isj 15 mar 2009, 23:54
Jestem nieco zaskoczony przytomnością Twojej wypowiedzi oraz dostrzeżeniem własnej krótkowzroczności. Fakt godny pochwały i ogólnie rzadki w skali relacji międzyludzkich.

Gratuluję zrównoważonego podejścia do siebie i stanowisk dyskutanów, życzę wszystkiego dobrego. Mam nadzieję, że będzie nam jeszcze dane dyskutować.

Serdecznie Cię pozdrawiam
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez namiestnik 16 mar 2009, 00:03
Autodestrukcja, nie przejmuj się! Idź do przodu!

przez Sorrow 16 mar 2009, 02:49
Ale hardkor :smile: .

przez laguna 16 mar 2009, 08:48
prawda jest taka ze jak w zwiazku psuje sie w strefie seksu to ogolnie caly zwiazek sie pie*doli. i nie jedna para sie rozstala dlatego iz w seksie bylo zle. seks jest wazny, bardzo wazny. dla lasek moze mniej, ale dla faceta no coz... wy mezczyzni niestety myslicie ta mala główką :D:D:D

przez LucidMan 16 mar 2009, 11:18
laguna, lepiej tą małą niż żadną :roll:

Pozdrawiam 8)
Lucid life

przez laguna 16 mar 2009, 11:37
LucidMan, hehehehehehe do lez mnie rozsmieszyles ;)

co prawda to prawda:D

i od razu w waszej mosci panowie obronie dodam, ze niektore laski tez mysla nie glowa a tym co maja miedzy nogami ;p z reszta nie ma co oceniac czy cos zalezy od plci, bo kazdy moze byc skonczonym idiota, i facet i laska.

przez namiestnik 16 mar 2009, 12:29
Można pójść dalej - większość ma taki czas w którym myśli głównie tym co między nogami. Dobrze jeżeli ten czas następuje tylko wtedy gdy się jest z odpowiednią drugą osobą.

Sortuj wg