Dziwaczne i nasilone potrzeby płciowe, osobliwe zboczenia

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez take 17 lis 2015, 14:17
Nigdy nie miałem odwzajemnionego związku uczuciowego. Mam potrzebę bycia z żoną. Chcę mieć zonę-Aspijkę, nie jakąś inną kobietę! I wymagam dziewictwa od przyszłej żony. Wymagam dziewictwa też od siebie. To jest niezbędna część "celebratyzmu" relacji małżeńskich dla mnie. Życie w stanie bezżennym jest niewygodne dla mojej mentalności.

Nie jestem zainteresowany socjalizacją, byciem "normalnym" i nie jestem zbyt "emocjonalny" (mój mózg może nie mieć zdolności do kochania w sensie emocjonalnym, więc mogę jedynie "lubić bardzo mocno" moją żonę i hipotetyczne dzieci), nie przejmuję się potrzebą kochania przez inną osobę). Myślę, że jest to typowo cezeterowskie. Żona z tymi cechami wygląda na bardziej atrakcyjniejszą dla mnie.

"Wolałbym" typowe cechy (objawy) ASD u mojej żony, jak: pozopagnozja, brak teorii umysłu, myślenie obrazowe, "schutdowny", potrzeba niezmienności i przewidywalności, trzepotanie rękami i kołysanie się (stimowanie się), idiosynkratyczne przetwarzanie bodźców zmysłowych, poważna dyssemia (upośledzenie komunikacji niewerbalnej), opóźnienie rozwoju mowy w przeszłości, "systemizerstwo". Chciałbym mieć żonę, która BEZ WĄTPIENIA byłaby Aspijką.
F21, F42.2, F84.5

przez Arhol 17 lis 2015, 21:20
Obrazek
Przebrnąłem przez ten religijno-fetyszystyczny bullshit,(dosłownie) :pirate: , i chyba sam się domyślasz że szansa na znalezienie dziołchy z aspergerem,tolerancją gównofetyszu i reszty wynosi 0.00001%,szansa że taki "związek" a raczej quasizwiązek by przetrwał wynosi 0%... : D.
I'm not even mad,that shit is awesome :lol: .
Generalnie z takim setem cech i odpałów pod kopułą,przykro mi to mówić,ale waść raczej do małżeństwa czy ogólnie związków się waść mało nadajesz,z 2 strony nikomu szczęścia czy ki ch&& odmawiać nie można,ale czarno to osobiście widzę .
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez khaleesi 17 lis 2015, 22:09
Arhol, pojechałeś mocno ale nie da się ukryć, że masz rację w całej rozciągłości. :D ta zona aspijka mnie rozwala a znalezienie nawet osoby nie aspijskiej z fetyszem gówna to jak trafić szóstke w totka. :lol: Swoją drogą zastanawia mnie czy od takich osób smierdzi cały czas? :D Przecież mydło i woda to chyba tak w całości nie zmywa zapachu. fuj zresztą chyba lepiej nie wiedziec :hide:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cheiloskopia 17 lis 2015, 22:24
Ej, wiecie że on wypisuje takie rzeczy również na stricte katolickim forum? Co prawda bez soczystych szczegółów o koprofilii i tym podobnych, ale jednak.

przez jetodik 17 lis 2015, 22:25
cheiloskopia, daj linka
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez cheiloskopia 17 lis 2015, 22:32
http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?f=2 ... &start=240

cóż... wydało się, że prowadzę swoistą partyzantkę tu i ówdzie :/

przez bonsai 17 lis 2015, 22:34
cattus i ototoksyczna dialogują sobie w najlepsze ;)

cheiloskopia, a nie mają Cię tam za diabła wcielonego?
bonsai

przez jetodik 17 lis 2015, 22:39
To nie mentalność, lecz choroba. Nie ma co kpić z osób chorych, bo choroby się nie wybiera.

widać, że wierzący wykazują się tam ponadprzecietnym wyrozumieniem :]
Ostatnio edytowano 17 lis 2015, 22:42 przez jetodik, łącznie edytowano 1 raz
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez cheiloskopia 17 lis 2015, 22:42
bonsai - a żebyś wiedział :D czekam, aż zbanują mnie na dobre, bo póki co - usuwają tylko moje wpisy i dają ostrzeżenia ;) wytknęłam moderacji, że zatrzymała się w czasach komuny, bo cenzura u nich pierwsza klasa, ale - oczywiście! - pięć minut później posta już nie było ;)

przez khaleesi 17 lis 2015, 22:42
cheiloskopia, :nono: ej nieładnie tak śledzić.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez jetodik 17 lis 2015, 22:43
cheiloskopia, bardzo dobrze, że usunęli, bo to przecież wycieczka personalna była :]

przez khaleesi 17 lis 2015, 22:45
dla mnie nieładne to jest zachowanie cheilo wyśmiewanie się z drugiej osoby. Nie spodziewałam się tego po Tobie :?
Mistrz Avatara

przez bittersweet 17 lis 2015, 22:46
Akurat ja uważam,ze czesc perwersji @take swietnie koresponduje z wymaganiami katolickiej doktryny. Zreszta on sam się do niej odwołuje, to ocb ? chyba tylko o te wydalnicze skrzywienie, ale przecież przy wybrykach niektórych księży to pikuś.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez bonsai 17 lis 2015, 22:47
cheiloskopia, to szacunek, serio. :uklon: Mimo iż próba nawiązania jakiegoś kontaktu na takim forum jest raczej syzyfową pracą, to może choć jedną osobę uda Ci się nakłonić do użycia mózgu. :)
bonsai

Sortuj wg