Pożądanie fizyczne przy różnicach mentalno- intelektualnyc

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez carlosbueno 02 lip 2014, 19:06
Poza tym ja raczej nie jestem w jej typie, sporo też starszy jestem i ona jednak mnie ignoruje mimo jednak dosyć chyba zauważalnych sygnałów jakie jej ostatnio wysyłam. ;) Także te moje rozważania są przypuszczam sporo na wyrost i wynikają z potrzeby bycia z kobietą która jakoś ostatnio się u mnie nasiliła.
Największy Forumowy Maruda

przez Reiben 02 lip 2014, 19:10
taka urodziwa wiejska dziewka o wąskich horyzontach myślowych to może i jakaś opcja jest, byle za dużo nie gadała itd., no ogólnie żeby za dużo czasu nie zajmowała poza tym koniecznym i niezbędnym dla mężczyzny rzecz jasna
Reiben

przez EmInQu 02 lip 2014, 19:46
Carlosbueno a cóż Ty masz chłopie do stracenia? ;) Jeśli nie wyjdzie, to po prostu pozostaniesz na tym poziomie, który dobrze znasz . Zdecydowanie za dużo gadasz, a za mało robisz. 8)
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez beladin 03 lip 2014, 17:30
Zacytuję słowa koleżanki "No wiesz, jak to baba niewybzykana ..."
carlosbueno napisał(a):jest bardzo humorzasta, przez większość dnia ma minę jakby wszystkich chciała na około powystrzelać, nie lubi bardzo wielu ludzi z pracy i lubi ich poobgadywać, obraża się za naprawdę jakieś drobnostki, dużo w niej złości i niezadowolenia i często ukierunkowuje to na innych

Sam widzisz ..w obliczu takiej krzywdy żaden facet nie powinien przejść obojętnie ;)
beladin

przez potworek 03 lip 2014, 21:56
daj sobie z nią spokoj, znajdziesz kiedyś dziewczyne na swoim "poziomie", po co pakować się w bezsensowne znajomości
potworek

przez alicja_31 03 lip 2014, 22:05
carlos, od kilku dni ciągniesz temat, zamiast puknąć koleżankę...

przez refren 03 lip 2014, 22:11
carlosbueno napisał(a): No i jej charakter też jest problematyczny jest bardzo humorzasta, przez większość dnia ma minę jakby wszystkich chciała na około powystrzelać, nie lubi bardzo wielu ludzi z pracy i lubi ich poobgadywać, obraża się za naprawdę jakieś drobnostki, dużo w niej złości i niezadowolenia i często ukierunkowuje to na innych. Ja sam święty nie jestem ale jednak razi mnie to u niej i nie tylko mnie.

Eee, już mi się nie podoba. Jak tyle się w niej kisi frustracji, to lepiej się nie zbliżać, niech ją wylewa i się obraża na kogoś innego. (Życie z taką osobą powoduje choroby serca - Minister Zdrowia.)
All men will be sailors, then, Until the sea shall free them...

przez carlosbueno 03 lip 2014, 22:45
Widzę że co opinia to inna, zresztą widzę że stopień jej ignorancji wobec mnie wzrasta wraz z okazywaniem jej mego zainteresowania także tak czyt siak na 99,99% nic z tego nie będzie.
A co do pukania to ona chyba aż tak wyzwolona nie jest, a ja to w ogóle niedoświadczony jestem w te klocki.
Największy Forumowy Maruda

przez refren 04 lip 2014, 01:40
carlosbueno, ignorancja to nie jest ignorowanie tylko niewiedza. Ośmielam się zwrócić uwagę w trosce o Twój poziom intelektualny. Nie chcę żeby Ci spadł ;)

przez EmInQu 04 lip 2014, 07:27
Wszyscy tylko wszystkich chcą pukać 8) Taki priorytetowy sens funkcjonowania społecznego :P
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

przez Arhol 04 lip 2014, 08:18
carlosbueno napisał(a):Widzę że co opinia to inna, zresztą widzę że stopień jej ignorancji wobec mnie wzrasta wraz z okazywaniem jej mego zainteresowania także tak czyt siak na 99,99% nic z tego nie będzie.
A co do pukania to ona chyba aż tak wyzwolona nie jest, a ja to w ogóle niedoświadczony jestem w te klocki.

dupaki z tego nie bydzie zatem,żywot.
Ale też ją zacznij olewać,pono w rytuałach godowych to pomaga,gdy tą czy inną olewasz tym mentalnym moczem,może zadziała,ewentualnie będzie to gwóźdź do trumny owej relacji,czy jak to nazwać.
(Wiem,to coś powyżej brzmi jak absurd)
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez beladin 04 lip 2014, 11:03
Kestrel, Absurd? Czy ja wiem. To brzmi bardzo logicznie. To tak jakby w upalny dzień dać spragnionemu łyka wody, a potem postawić mu oszronioną butelkę przed nosem. Mężczyźni o właśnie takim stylu nawiązywania znajomości wzbudzają największe zainteresowanie. Niestety filmy made in usa promują nieco inne, mało skuteczne, techniki wzbudzania zainteresowania, tańce godowe, które skutkują jedynie, kiedy wykonują je pitt czy clooney.

carlosbueno, Tak zrób. Zaskocz ją pozytywnie, nie wiem ..rozśmiesz, rzuć nietuzinkowy komplement, a potem grzecznie odsuń od siebie na jakiś czas. Powtarzaj cyklicznie ten schemat. Jeśli nawet nie osiągniesz jakiegoś tam celu, to będziesz mia okazję się czegoś nauczyć, obyć w kontaktach z kobietami ..a skoro ona nie jest twoim ideałem, wzbudza mieszane uczucia, to będzie Ci łatwiej się przełamać. Potraktuj ją jak poligon doświadczalny ;)
beladin

przez Arhol 04 lip 2014, 11:50
beladin, Nie to miałem na myśli - absurdalna jest dla mnie logika którą się kierujemy w rytuałach godowych :mrgreen: ,a zaś schemat pewnie niejednokrotnie się sprawdzi w rzeczywistości.
Pitt,Clooney & spółka styknie że kiwną palcem i mają full harem,inny lvl bytności :mrgreen: :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez refren 04 lip 2014, 12:18
EmInQu napisał(a):Wszyscy tylko wszystkich chcą pukać 8) Taki priorytetowy sens funkcjonowania społecznego :P

Ja na przykład nie chcę wszystkich ... 8)

Sortuj wg