Pożądanie fizyczne przy różnicach mentalno- intelektualnyc

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez libertynka 29 cze 2014, 14:37
romanse w pracy to rzadko jest dobry pomysł. zawsze ktoś jest niezadowolony z obrotu sytuacji. jeśli jej poziom moralny jest tak samo niski jak intelektualny, to możesz się chyba spodziewać, że jak coś pójdzie nie po jej myśli, to Ci zwyczajnie podłoży świnię. ona albo jej rodzina.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez carlosbueno 29 cze 2014, 14:41
Candy14 napisał(a):
Wiem że kupiła sobie rower niedawno i myślę że może by ją zaprosić na przejażdżkę choć ona pewnie by wolała faceta z wypasioną fura a nie rowerem. ;)

Carlos na co czekasz?! Nie gdybaj co by wolala tylko zapraszaj na przejazdzke :D W ogole jestem w szoku ze napisales temat :great:

Przecież ja często zakładam jakieś wątki( choć głównie w dziale socjologia). A co do tego roweru to ją tak lekko sondowałem i jakoś zbytnio chętna nie była w tygodniu pracuje tylko niedziela wolna a wtedy odpoczywa. W ogóle to jednego dnia mam na nią straszną ochotę a drugiego myślę przecież poza wyglądem ona mi się w ogóle nie podoba, totalnie do mnie nie pasuje, sam nie wiem.
Największy Forumowy Maruda

przez jolantka 29 cze 2014, 14:41
libertynka napisał(a):romanse w pracy to rzadko jest dobry pomysł. zawsze ktoś jest niezadowolony z obrotu sytuacji. jeśli jej poziom moralny jest tak samo niski jak intelektualny, to możesz się chyba spodziewać, że jak coś pójdzie nie po jej myśli, to Ci zwyczajnie podłoży świnię. ona albo jej rodzina.

:great:
jolantka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez slow motion 29 cze 2014, 14:43
Carlos, jeśli nie zagadasz to nigdy się nie dowiesz i pozostanie to jedynie w sferze fantazji.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez carlosbueno 29 cze 2014, 14:55
akurat na samej pracy jakoś za bardzo mi nie zależy, raczej niewiele warta jest ale właśnie powątpiewam w jej moralne standardy, wydaje się zołzowata, jest często nadąsana i bywa niemiła ;) choć może przesadzam. Że też faceci patrzą tak na wygląd a nie wnętrze ale co zrobić.

przez slow motion 29 cze 2014, 15:00
carlosbueno napisał(a):akurat na samej pracy jakoś za bardzo mi nie zależy, raczej niewiele warta jest ale właśnie powątpiewam w jej moralne standardy, wydaje się zołzowata, jest często nadąsana i bywa niemiła ;) choć może przesadzam. Że też faceci patrzą tak na wygląd a nie wnętrze ale co zrobić.

na wygląd patrzą jeśli chcą stworzyć płytką relację, sama prezencja na dłuższa metę wiele nie zdziała. Druga osoba musi czymś zainteresować by chciało się z nią stworzyć poważniejszy związek.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez carlosbueno 29 cze 2014, 15:07
slow motion, tylko że mi najczęściej podobają się albo właśnie takie które mentalnie bym nie zaakceptował na dłuższą metę albo zajęte. :twisted: a większość wolnych, na poziomie i miłych to albo one mi się nie podobają albo ja im. i

przez Nastia 29 cze 2014, 16:26
carlosbueno napisał(a):slow motion, tylko że mi najczęściej podobają się albo właśnie takie które mentalnie bym nie zaakceptował na dłuższą metę albo zajęte.

Hej :)
Na moje oko to wygląda na następujący dylemat, konflikt w Tobie: z jednej strony klasyczny lęk przed bliskością i zaangażowaniem (na to wskazywałoby zwracanie uwagi na osoby niedostępne lub nieodpowiednie pod różnymi względami..), a zarazem z drugiej strony naturalne dla dorosłego mężczyzny pragnienie kobiety. Być może Twoje fantazje i wątpliwości na temat tej dziewczyny z pracy pozwalają Ci jakoś sobie z tym radzić tzn. łagodzisz swój lęk przed zaangażowaniem i bliskością (emocjonalną) zakładając z góry, że ona na pewno szuka męża (a przecież Ci tego nie powiedziała!), że Ty na pewno nie byłbyś odpowiedni, że ona za mało inteligentna dla Ciebie, itd... Być może pożądanie kobiety atrakcyjnej, dostępnej, odpowiadającej Ci intelektualnie i odwzajemniającej Twoje zainteresowanie byłoby dla Ciebie zbyt zagrażające? (zaangażowanie, bliskość, zobowiązania, lęk przed odrzuceniem..)

przez carlosbueno 29 cze 2014, 16:51
Nastia, cóż za psychoanaliza :mrgreen: po części zdaję sobie z tego sprawę, jestem mistrzem racjonalizacji.
Być może pożądanie kobiety atrakcyjnej, dostępnej, odpowiadającej Ci intelektualnie i odwzajemniającej Twoje zainteresowanie byłoby dla Ciebie zbyt zagrażające?
Nie wiem czy takie istnieją ale pewnie bym się przeraził gdybym taką spotkał u uznał że nie jestem jej godzien lub wymyślił inna wymówkę.
Najgorzej że takie myślenie i postępowanie doprowadza mnie do tego że wiecznie nikogo nie mam, cierpię na brak doświadczeń z kobietami zarówno w sferze seksualnej jak i psychicznej a młodszy już nie będę.

przez erykka89 01 lip 2014, 22:05
carlosbueno napisał(a):Od pewnego czasu mam problem- podoba mi się pewna dziewczyna z pracy ale jest to pożądanie czysto fizyczne bo dzielą nas spore różnice jak to w skrócie nazwałem mentalno- intelektualne. Ona jest prostą dziewczyną ze wsi o raczej ciasnych horyzontach, prostym postrzeganie świata, bez głębszej jego analizy czyli poza pracą, oglądaniem seriali, jakimiś banalnymi pogaduszkami ją chyba nic nie interesuje. No ale podoba mi się fizycznie jest bardzo zgrabna( szczupła, długie nogi, ładny biust) no i jest wolna i czasami mam wrażenie że ja się jej tez trochę przynajmniej podobam.

Wiesz, trochę spłycone podejście masz Ty. Nie znam Cię i nie wiem za kogo się uważasz, że oceniasz po pozorach inną, obcą Ci osobę. Ja np. w pracy jestem zupełnie inną osobą niż na codzień. Po prostu lubię profesjonalizm w relacjach służbowych.

Skoro na pracy Ci nie zależy aż tak, to umów się z nią poznaj bliżej. Może to akurat pożądna dziewczyna, którą ciężkie życie nauczyło czegoś więcej.

Powodzenia.

przez refren 01 lip 2014, 22:33
carlosbueno, wspólna przejażdżka rowerem to nic zobowiązującego, można się wybrać po koleżeńsku, więc to nie jest duże ryzyko, po prostu sprawdź jak się z nią czujesz poza pracą, jak Wam się rozmawia i czy na rower przyjdzie bez miniówy :)

-- 01 lip 2014, 22:47 --

tylko że ona te jest zamknięta w sobie, raczej mało rozmowna

A to akurat może być poszlaka jakichś głębszych warstw w niej, jak ktoś nie ma nic do powiedzenia, to zwykle dużo gada, a jak ktoś milczy, to może ma o czym :)

przez beladin 02 lip 2014, 13:19
carlosbueno, Albo Ty nie jesteś godzien, albo ona nie jest Ciebie godna ..ja pierd..le! Nie filozofuj chłopie, tylko działaj! Jest seksowna. Ta cecha 99,999 (9)% facetów na początek w zupełności wystarcza.
beladin

przez carlosbueno 02 lip 2014, 18:50
erykka89, Wcale nie uważam się za nie wiadomo kogo jestem prostym niewykwalifikowanym pracownikiem fizycznym podobnie jak ta osoba o której piszę, ale np gdy z nią przebywam czasem nie wiem o czym z nią pogadać, jedynie o pracy, ewentualnie o jakiś sprawach rodzinnych na inne tematy ciężko zagaić mimo że próbowałem. No i jej charakter też jest problematyczny jest bardzo humorzasta, przez większość dnia ma minę jakby wszystkich chciała na około powystrzelać, nie lubi bardzo wielu ludzi z pracy i lubi ich poobgadywać, obraża się za naprawdę jakieś drobnostki, dużo w niej złości i niezadowolenia i często ukierunkowuje to na innych. Ja sam święty nie jestem ale jednak razi mnie to u niej i nie tylko mnie.

Ogólnie to moje zainteresowanie nią wynika chyba głównie z tego że to jedyna atrakcyjna, wolna kobieta z którą mam częstą styczność, gdybym poznał jakąś inną pewnie od razu bym sę z nią dał spokój, no ale przy moim aspołecznym trybie życia ciężko o to. ;)

przez faza 02 lip 2014, 18:54
carlosbueno, rozbraja mnie twoja bezpośredniość i szczerość 8) moim zdaniem, to przez to że chce ci sie baby, możesz sie wrąbać w kłopoty, bo widocznie intuicja ci podpowiada że to może być femme fatale, przemyśl sprawe bo możesz za chwile przyjemności długo potem żałować ;)
faza

Sortuj wg