Byłem z nią rok zostawiła mnie dla faceta, którego zna tyd

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Variable 17 mar 2014, 13:06
Chryste, przestan sie juz powtarzac :roll:
Variable

przez Sokolov 17 mar 2014, 13:30
Zachowałem się jak frajer. Kontaktując się z jej koleżanką popełniłem błąd. Ona jej wyśpiewała, że mi na niej zależy, że będę starał się ją odzyskać.

Dzisiaj zadzwoniłem do niej na przerwie, tak jak się z nią umawiałem.
Powiedziała, że ta dziewczyna jest w związku z tym nowym, że nic do mnie nie czuje i że jestem dla niej przeszłością.

Chciałem wywołać zazdrość i powiedziałem koleżance aby powiedziała za parę dni jej, że widziała mnie jak całuję się z jakąś dziewczyną.

Zapewniała, że nic jej nie powie. Ta była dziewczyna wysłała mi smsa "kiedy oddać tą kartę? Nie mam nic na koncie, tel mam popsuty nie dodzwonisz się, zadzwoń do koleżanki" Czyli wiedziała, że mam do niej numer i z nią gadam. Poznała też nasze plany. Chciałem z nią zerwać kontakt i dowiadywać się co z nią. Okazało się, że się sfrajerzyłem, laska wie że latam za nią i w sposób frajerski się dowiaduję. Potem zadzwoniła do mnie z jej numeru i powiedziała, że o 14 odda mi kartę, na co ja, że mi nie pasuje, a ona że trudno bo potem nie będzie miała czasu, to ja żeby w środę lub w czwartek mi ją oddała, na co ona że nie będzie miała czasu bo będzie zajęta.
To ja żeby sobie wzięła ją na pamiątkę, a ona w dupie to mam i się rozłączyła.

Koleżanka mnie oszukała, powiedziała wszystko jej na pewno, skompromitowałem się. Dziewczyna ma mnie za frajera, którego zdradziła i ten za nią lata. Zamiast wyjść na kolesia, który ma ją gdzieś wyszedłem na frajera. Teraz pewnie myśli o mnie jak mogłam być z takim idiotą.

Przed chwilą wysłała mi smsa - w piatek ci oddam karte, nie robie tego bo chce mam ochote ci ...zegnaj Zdradziła mnie, olała i jeszcze mi grozi. Jeśli ktoś miałby komuś przy... to ja jej. Ta koleżanka prawdopodobnie poinformowała ją o mojej propozycji by powiedziała jej, że widziała mnie z jakąś dziewczyną jak się z nią całuję. Jak powinienem się zachować. Szczerze mam ochotę napisać - nie przyjeżdżaj, nie chcę Cię więcej widzieć

Zamiast olać dziewczynę, pisałem i dzwoniłem do jej koleżanki. Dowiadywałem się o niej, mówiłem że chcę wrócić. Opowiadałem o strategii przypadkowego spotkania itd Ta koleżanka jej wygadała. Dziewczyna ma mnie za frajera. Napisała w smsie, że ma ochotę mi ... Tak jakbym był wszystkiemu winny. Co powinienem jej napisać.

przez jetodik 17 mar 2014, 13:52
Sokolov, napisz jej: "już mnie nie interesują twoje ochoty, mów o nich komuś innemu"
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sokolov 17 mar 2014, 14:06
A może nic nie będę pisał?

przez Ellwe 17 mar 2014, 14:57
Kurcze napisałeś, że masz 23 lata. Ile lat ma ta dziewczyna?

Przepraszam, że to pisze ale jak czytam Twoje posty to odnosze wrażenie jakbym czytała teksty 15 latka...

Chciałem wywołać zazdrość i powiedziałem koleżance aby powiedziała za parę dni jej, że widziała mnie jak całuję się z jakąś dziewczyną.

No proszę Cię :shock:

-- 17 mar 2014, 15:02 --

Jeśli nie chcesz się dalej kompromitowac to przestań się miotać, tylko zakończ to definitywnie i tyle.
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez jetodik 17 mar 2014, 15:05
Sokolov, ja bym napisał, żeby sobie nie myślała za wiele - a myśli teraz, że płaczesz w poduszkę, czym się jeszcze przed chwilą przejmowałeś, taki sms trochę naprostuje sprawę.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Sokolov 17 mar 2014, 15:17
Nie odpiszę, nie będę się do niej i jej koleżanki odzywał. Kiedy przyjdzie w piątek oddać kartę, nie otworzę, gdy zacznie dzwonić lub pisać abym jej otworzył nie odpiszę, nie odbiorę. Gdy wyśle smsa typu nie oddam karty, lub trudno nie dostaniesz karty również nie odpiszę.

przez jetodik 17 mar 2014, 15:40
no podjąłeś taką decyzję to się jej trzymaj, myślę, że spoko.

przez Ellwe 17 mar 2014, 15:42
w każdym razie nie kombinuj i przestań się miotać w tym co robisz, bo tylko pogarszasz sytuację. Chcesz być FACETEM, to tak postępuj 8) :)
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez Saruś 17 mar 2014, 15:59
Nie dziwie sie dziewczynie, ze tak go potraktowała, dziwie się, że tye z nim bya.
To co on pokazuje sobą jest okropnie niemęskie.

przez jetodik 17 mar 2014, 16:03
Saruś, czyli to była taka forma jej zemsty za to, że jest mało męski?

przez Saruś 17 mar 2014, 16:11
Nie wiem, nie znam dziewczyny. Nie sądzę by to bya zemsta.

przez Candy14 17 mar 2014, 16:11
Jezeli w zwiazku zachwywal sie tak jak tutaj , ze nic do niego nie dociera i ciagle gra te sama zdarta plyte nie dziwota ze stracila cerpliwosc
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez jetodik 17 mar 2014, 16:13
Saruś, no ale z Twojego tekstu wynika, że facetów którzy są niemęscy należy źle traktować, czy, że w takiej sytuacji jest to zrozumiałe.

Sortuj wg