nawet najtwardsi mają chwile, kiedy potrzebują klęknąć

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez zujzuj 07 mar 2014, 00:05
myśle że jakby sie wgłębić w psychologię związków i spojrzeć na to wszystko od strony bardziej mechanizmów i praktycznej to mogłoby wyjść coś ciekawego...no sam ni wiem. Najlepiej żeby maciey napisał

przez Hans 07 mar 2014, 00:40
zujzuj napisał(a):Podziwiam was...za ten spokój. Jak przeczytałem pierwszy post to sie tylko zdenerwowałem i chciałem zapytać po co maciewawa to wkleja...Bo on wcześniej pisał jak typowy NLP-owiec. Jednak na pytania raczej nie odpowiada...no ale jak sie okazało że to wszystko wklejone z innego forum to już odlot...Niestety panie i panowie ale to jest właśnie NLP i podrywacze z tego klubu...czyli pusty bęben....Ja jestem jednak ciekaw po co to zostało wklejone tutaj na forum. Bo myślę że był konkretny powód...Maciey. Jak już wszystko jasne to może napisz. To jest jakiś trening? Czy może zarzucasz sieci na kogos z forum i chciałeś zagrać takiego cierpiącego drania w tanim hollywodzkim stylu..."Podrywacze" lubią takie akcje. One działają...albo zgrywają tez że szukają prawdziwej miłości, bo przygodne znajomości im sie znudziły...itd..itp...

Szczerze, to nawet nie czytałem tego tekstu w całości, tylko odpowiedzi do niego i miałem pojęcie, że jest o zdradzie to się też dopisałem.

Jakieś dziwne rzeczy się ostatnio na forum dzieją, nie wiem jak to zdefiniować, mało prawdy a dużo takich wklejanek i dziwnych akcji między użytkownikami.
Feed your head
Feed your head

przez zujzuj 07 mar 2014, 00:45
no ja siedzę w kilku wątkach więc nawet nie zauwazyłem...widziałem jednak inne wpisy macieya i delikatnie mówiąc troche to było niespójne...chociaż biorąc pod uwagę naturę NLP-podrywaczy do przewidzenia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MalaMi1001 07 mar 2014, 00:48
zujzuj, jakoś ta Twoja teoria cierpiącego drania, który zdradził nie pasuje mi do wyrywania panienek. W końcu chodzi o zdradę, a nie o śmierć ukochanej w nieszczęśliwym wypadku. Generalnie nie wiem o co mogło chodzić, bo autor przepadł jak kamień w wodę.

przez zujzuj 07 mar 2014, 00:49
MalaMi1001 napisał(a):zujzuj, jakoś ta Twoja teoria cierpiącego drania, który zdradził nie pasuje mi do wyrywania panienek. W końcu chodzi o zdradę, a nie o śmierć ukochanej w nieszczęśliwym wypadku. Generalnie nie wiem o co mogło chodzić, bo autor przepadł jak kamień w wodę.

tylko domysły..dla mnie to jest spójne, ale możesz mieć racje...tak czy siak. Zostało to wklejone i coś miało z tego wynikać. Pewnie sie nie dowiemy o co chodziło...poza tym nie lubię NLP. Może przesadzam

przez MalaMi1001 07 mar 2014, 00:56
zujzuj, też myślę, że się nie dowiemy. Autor pewnie siedzi sobie przed monitorkiem i ma bekę z zastanawiających się WTF? :bezradny:

przez OCDman85 07 mar 2014, 02:00
magnolia84 napisał(a):Napiszę tylko tyle: nie wyobrażam sobie zdradzić ukochaną osobę. Nigdy tego nie zrobiłam, chociaż miałam ku temu okazje, chociaż nieraz byłam w opłakanym stanie psychicznym, chociaż nieraz byłam pijana. I nigdy tego nie zrobię. Skreślam znajomych, którzy to zrobili. :bezradny:
Mało już takich Kobiet..
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
-Ayn Rand
"Idealizuje chaos , bo stabilizacja jest poza moim zasięgiem" - R.K.

http://www.youtube.com/watch?v=5nH0Oap4Tec !!!

przez magnolia84 07 mar 2014, 13:57
OCDman85, i mało już takich mężczyzn ;)
magnolia84

przez khaleesi 07 mar 2014, 14:52
Candy14 napisał(a):Na wybaczenie czy nie wybaczenie zdrady wplywa mnostw czynnikow ... kazdy a swoje. Zalezy czy to jakis jednorazowy amok czy systematyczne kurestwo, ile sie jest razem, czy ma sie dzieci, jak dlugo bylo sie oszukiwanym i w jaki sposob.
Po 20 latach maleznstwa zastanawialam sie czy wybaczyc zdrade bo jednak przerazalo mnie zaczynanie wszystkiego od nowa. Balam sie. W koncu stwierdzilam ze nie ma czego sklejac i sie rozwiodlam. Teraz tym bardziej bym pozegnala. Zasluguje na kogos komu do glowy nie przyjdzie zeby mnie skrzydzic

Też bym nie mogła być z kims kto raz zdradził bo jeśli skrzywdził raz może skrzywdzić ponownie a nieustanne zycie na tykającej bombie to nie dla mnie.

-- 7 mar 2014, o 15:00 --

kupmitrumne napisał(a):Jak ktoś raz zdradzi to już będzie zdradzał :bezradny:

Dokładnie.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez OCDman85 07 mar 2014, 15:57
magnolia84, Wmierajce gatunki, dinozaury epoki. Albo prawdziwe związki już nie w modzie?!
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
-Ayn Rand
"Idealizuje chaos , bo stabilizacja jest poza moim zasięgiem" - R.K.

http://www.youtube.com/watch?v=5nH0Oap4Tec !!!

przez Kalebx3 07 mar 2014, 16:14
kupmitrumne napisał(a):
Jak ktoś raz zdradzi to już będzie zdradzał

Dokładnie.

______

jak ktoś raz zrobi w towarzystwie pierda to już zawsze będzie pierdział .
( iw ogóle o czym jest ten temat ? )
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Candy14 07 mar 2014, 16:17
OCDman85, mysle ze przeadzacie ..nie znacie szczesliwych par ktre sie nie zdradzaja? bo ja tak
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez bittersweet 07 mar 2014, 16:18
kupmitrumne napisał(a):
Jak ktoś raz zdradzi to już będzie zdradzał :bezradny:

Dokładnie.
Nie wiem, skąd ta pewność :shock: równie dobrze można stwierdzic - kto nie zdradził, ten nigdy nie zdradzi 8) albo cóś w ten deseń.

Z moich obserwacji wynika, ze ludzie zdradzaja, kiedy relacja sie wypala a nie chcą zerwać zwiazku z powodów pozauczuciowych, np potomstwa, biznesu, rodziny, mieszkania itd Po wielu wspólnych latach wszystko sie robi wspólne i odejscie to byłoby zerwanie nie tylko z partnerem/partnerką, ale z całym życiem. Mało kogo na to stac, więc kombinują na boku.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez 1234qwerty 07 mar 2014, 16:21
Candy14,
mysle ze przeadzacie ..nie znacie szczesliwych par ktre sie nie zdradzaja? bo ja tak

Oj, bo to tak się zawsze mówi :P
"Kiedyś to były czasy, ludzie się nie zdradzali, związki nie rozpadały, były wartości. A teraz to tylko postępujący konsumpcjonizm i beztroska."
;)

Sortuj wg