Chłopak młodszy o 6lat czy to źle?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez libertynka 16 sty 2014, 17:55
Candy14 napisał(a):
od paru tygodni znajomy z pracy namawia mnie na romans. wiem, że ma żonę i ją regularnie zdradza. mi wprost oferował, że "zrobi mi dobrze" bo skoro jestem sama to na pewno potrzebuję.

Obrzydliwe.Oczywiscie dla mnie ...nie rozumiem jak ktos kto ma meza/zone partnera/partnerke z ktorym mieszka, dzieli przestrzen i szuka podniet gdzie indziej. Jak jest niszczesliwy to niech odejdzie a nie przyprawia rogi.Najgorszy typ tchorzostwa jaki znam... byc z kims i szukac kochasiow

on twierdzi, że żona też go zdradza, że oboje o tym wiedzą i dają sobie ciche przyzwolenie. nie wierzę w ani jedno jego słowo i dla mnie to też obrzydliwe. pokazywał mi ostatnio na komórce zdjęcie swojej byłej kochanki. i potrafi przyjść mi do pracy i opowiadać, że się wczoraj wydepilował i co to by mi zrobił. nie ma w ogóle żadnych hamulców, żadnego skrępowania. mówię mu bujaj się, ale nie dociera. czekam aż sobie odpuści :roll:
tak więc romans romansowi nierówny i nie każda kobieta się puszcza :/
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez Zupapomidorowa 16 sty 2014, 18:23
Weganka, co za pojebany psychol Ci sie w pracy trafil. Przegon scierwo - co Cie interesuja zdjecia jego bab. Zenada. Dziwie sie ze jeszcze z nim gadasz. Ja bym pokazala mu gdzie jego miejsce, seksoholikowi polmozgowi.
Dawniej Luktar

przez Arhol 16 sty 2014, 18:27
veganka napisał(a):
Candy14 napisał(a):
od paru tygodni znajomy z pracy namawia mnie na romans. wiem, że ma żonę i ją regularnie zdradza. mi wprost oferował, że "zrobi mi dobrze" bo skoro jestem sama to na pewno potrzebuję.

Obrzydliwe.Oczywiscie dla mnie ...nie rozumiem jak ktos kto ma meza/zone partnera/partnerke z ktorym mieszka, dzieli przestrzen i szuka podniet gdzie indziej. Jak jest niszczesliwy to niech odejdzie a nie przyprawia rogi.Najgorszy typ tchorzostwa jaki znam... byc z kims i szukac kochasiow

on twierdzi, że żona też go zdradza, że oboje o tym wiedzą i dają sobie ciche przyzwolenie. nie wierzę w ani jedno jego słowo i dla mnie to też obrzydliwe. pokazywał mi ostatnio na komórce zdjęcie swojej byłej kochanki. i potrafi przyjść mi do pracy i opowiadać, że się wczoraj wydepilował i co to by mi zrobił. nie ma w ogóle żadnych hamulców, żadnego skrępowania. mówię mu bujaj się, ale nie dociera. czekam aż sobie odpuści :roll:
tak więc romans romansowi nierówny i nie każda kobieta się puszcza :/

O,facecik gatunku największy śmieć :>.
Zdradzanie,to chyba jedyne co nazwałbym "kurwiarstwem" i równocześnie skurwysyństwem.
Ale nie licząc tego,jakieś niezobowiązujące romanse,"fuckfriends" (czy friends with benefits :lol: ) i inne cuda niewidy....a jak długo obie strony z góry ustalają takie a nie inne warunki,hulaj dusza piekła nima,czemu nie.
Byle nikogo nie ranić, i każdy był zadowolony.

Jednak jeśli już się w tej stałej relacji i nadal się zdradza i szuka przygód to takie osobniki i osobniczki to dla mnie śmieci :>
Jeśli już,pierw kopnij w dupę obecnego partnera/kę i idź szalej.
Ale nie w odwrotnej kolejności.

Wypowiedź w kontekście ogólnym :<.

Co do nastolatków itp....Niech szaleją,wszak młodość,hormony,gorzej jak przypadkowe bękarty z tego wychodzą dziełszka szalejąca pod remizą czy dyskoteką nie wie kto jest ojcem bo jest 15 potencjalnych kandydatów z ostatnic 3 miesięcy,wtedy jest nieciekawie,ale to wiadomo,głupota czasem aż się dymi.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez libertynka 16 sty 2014, 18:43
Luktar, nie mogę, bo on pracuje w ten samej firmie i jest bliżej szefa niż ja. czyli może mnie nawiedzać o dowolnej porze i dowolnie długo opowiadać co by mi zrobił i jakie to mam piękne oczy i ile on ma cm długości i jak długo może. powiedziałam mu na samym początku wprost, że nie jestem zainteresowana. nawet wymyśliłam, że się spotykam z kimś innym.
nie wiem gdzie się podziali wartościowi faceci. tacy, że jak spojrzysz w oczy to wiesz, że nie oszuka. a najbardziej mnie wkurza jak mówi o swojej żonie "ta stara". taka sama stara jak i on.
vel veganka

przez Candy14 16 sty 2014, 18:46
Jednak jeśli już się jest w tej stałej relacji i nadal się zdradza i szuka przygód to takie osobniki i osobniczki to dla mnie śmieci :>

:brawo: ja bym troche inaczej powiedziala..postepuja jak smieci
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Zupapomidorowa 16 sty 2014, 18:49
veganka, daj spokój, to przecież mobbing jest. Weź powiedz szmaciarzowi, że sobie nie życzysz takiego traktowania. Nie rób wstydu całemu damskiemu rodowi! Co z tego, że jest wyżej w pracy? Nęka Cię ten śmieć a Ty się pewnie jeszcze uśmiechasz.
Dawniej Luktar

przez Candy14 16 sty 2014, 18:54
veganka, zglos napastowanie seksualne. Luktar, ma racje
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Zupapomidorowa 16 sty 2014, 18:59
Candy14, te skurwysyny na stanowiskach myślą, że mogą robić z babami co chcą. U mnie na uczelni była taka akcja z profesorami. A jak patrze na mojego starego, który jak nie ma co robić w pracy każe uczennicom piec z nim chleb, siedzą i bawią się w mące to mi się żygac chce.
Dawniej Luktar

przez Reiben 16 sty 2014, 19:01
:shock: Jak ja bym chciał takiego przełożonego głupka pederastę ahhhh :105: Po 2 takiej rozmowie zwalniałby się polecając mnie na swoje stanowisko i jeszcze 100 patyków do niedzieli do północy :>
Reiben

przez Zupapomidorowa 16 sty 2014, 19:04
Reiben, :lol: myślisz że taki ćwok przestraszyłby się kobiety?
Dawniej Luktar

przez libertynka 16 sty 2014, 19:05
macie rację. ale najpierw z nim porozmawiam inaczej niż do tej pory, a jak to nic nie da to wtedy zgłoszę. faktycznie za miła jestem.
vel veganka

przez Zupapomidorowa 16 sty 2014, 19:08
veganka, no no, bo Ci wejdzie na głowę. Poza tym warto takiego śmieciucha przytemperować. A jaka satysfakcja... :)
Dawniej Luktar

przez barsinister 16 sty 2014, 19:29
veganka, po prostu go nagraj żeby mieć dowód, to jest zwyczajnie molestowanie seksualne i absolutnie powinnaś to zgłosić
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez Reiben 16 sty 2014, 19:32
barsinister napisał(a):po prostu go nagraj

o to mi chodziło ;]
Reiben

Sortuj wg