nienawidzę mężczyzn

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

nienawidzę mężczyzn

przez adamo_ 17 wrz 2011, 17:37
Laima napisał(a):Nienawidzę mężczyzn bo widzą w kobiecie tylko obiekt seksualny.Skłonni są do wszystkiego byle,żeby mieć kobietę,posiąść .

Tak, to prawda. (mówię o sobie)

Tylko nie mam kasy, tak to bym poderwal cos lub poszedl do burdelu, tak to same paszczury :?
adamo_

nienawidzę mężczyzn

przez depresyjny86 17 wrz 2011, 17:38
Chciałem odpowiedzieć tylko,ze jako facet nie postrzegam kobiet jedynie jako obiektu seksualnego...
Więc proszę,nie generalizujcie.
:)

nienawidzę mężczyzn

przez Laima 17 wrz 2011, 18:13
Vian, a to,że z chęcią bym napadła jakiegoś faceta,podrapała go do krwi,jakimś narzędziem nawet tępym,żeby mocniej bolało,po całym cielę,okaleczyłabym dotkliwie,pozbawiła "męskości"

wymiotowałam,chwila ulgi ,a po krótkim czasie znów bym to zrobiła.

-- 17 wrz 2011, 18:14 --

obudziła się we mnie straszna złość jak to napisałam
Laima

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

nienawidzę mężczyzn

przez adamo_ 17 wrz 2011, 18:15
ej, ale dziewczyny tez postrzegaja facetow jako obiekt seksualny (tych ladnych i umiesnionych) wiec w czym problem? Fakt, ze nie maja tyle testosterony, wiec jest to mniej nasilone, ale poped plciowy to normalna sprawa bejbe
adamo_

nienawidzę mężczyzn

przez uspiony 17 wrz 2011, 18:18
Laima naprawdę zrobiłabyś mi to?
Coś straciłem. Nie jestem do końca pewien co... ale wiem, że nie zawsze czułem się taki... uśpiony. Ale wiecie co? Nigdy nie jest za późno, żeby to odzyskać.

nienawidzę mężczyzn

przez adamo_ 17 wrz 2011, 18:19
Laima napisał(a):Vian, a to,że z chęcią bym napadła jakiegoś faceta,podrapała go do krwi,jakimś narzędziem nawet tępym,żeby mocniej bolało,po całym cielę,okaleczyłabym dotkliwie,pozbawiła "męskości"

:shock: :lol:
adamo_

nienawidzę mężczyzn

przez Laima 17 wrz 2011, 21:10
uspiony, tak
adamo_, co Cię w tym tak bawi? :x
Laima

nienawidzę mężczyzn

przez NOfear 17 wrz 2011, 21:50
Vian napisał(a):
Laima napisał(a):
Zdecydowana większość mężczyzn nie chce bzykać każdego obiektu z cyckami...

tu się nie zgodzę. Moje zdanie jest zupełnie inne. Prawie każdy młody, zdrowy facet o tym myśli tylko nie chce się do tego przyznać.
Wiadomo z wiekiem to przechodzi ale nie wierze w coś takiego, że np. 20 latek gania za dziewczyną, jest na każde jej zawołanie i nie myśli o "bzyknięciu" jej. Smutne ale prawdziwe. Sam chciałbym aby tak nie było ale natura tak działa i nie mamy na to wpływu.
Życie bez lęków byłoby piękne

nienawidzę mężczyzn

przez Vian 17 wrz 2011, 21:59
NOfear, może ja znam dziwnych, młodych facetów, ale ci, których znam chcą uprawiać seks z atrakcyjnymi dla siebie kobietami, a nie z pierwszym, co się nawinie - młoda, stara, gruba, chuda, zadbana czy mniej lub bardziej śmierdząca.

Ale jak Ty znasz takich, którym wszystko jedno, czy liceum czy muzeum... ;-)
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

nienawidzę mężczyzn

przez Laima 17 wrz 2011, 22:20
Vian, jesteś kobietą i się sprzeczasz :twisted:
wiem ,że gdy mężczyzna ogląda się za kobietą na ulicy myśli o seksie-przeczytałam to gdzieś,a nie za każdą się przecież ogląda
Laima

nienawidzę mężczyzn

przez uspiony 17 wrz 2011, 22:29
Laima ja w to wątpię, wiesz czemu? Bo nawet nie mielibyśmy szansy się zbliżyć. Mam duże opory przed kobietami, szczególnie fizyczne ;-). Poza tym co ja Ci zrobiłem?

To jest kolejny temat wojna.
Ja w rewanżu mogę napisać, że każda dziewczyna to zimna s*ka, która tylko chce zabić sobie czas moją osobą. Wszystkie do tej pory mnie tak w******, bojąc się powiedzieć w twarz, że nic z tego nie będzie, kiedy to ja traciłem miesiące swojego życia na myślenie o niej. Mimo tego, i moich zaburzonych myśli, nie utwierdzam się w przekonaniu, że wszystkie dziewczyny są takie. Skrzywdziłbym je.

I tak w ogóle to ja raczej nie myślę o seksie gdy patrzę na ładną dziewczynę, bo
- jestem cały zestresowany, że ktoś taki pojawił się w moim otoczeniu
- wiem, że i tak to nie moja liga
- przypuszczam, że jej się nie podobam

takie mam najczęściej myśli ;-).
Coś straciłem. Nie jestem do końca pewien co... ale wiem, że nie zawsze czułem się taki... uśpiony. Ale wiecie co? Nigdy nie jest za późno, żeby to odzyskać.

nienawidzę mężczyzn

przez Laima 17 wrz 2011, 22:33
uspiony, nic mi nie zrobiłeś,urodziłeś się tylko mężczyzną,a ja mam potrzebę ich krzywdzić w różny sposób,czasem fizycznie czasem ,co mi już się zdarzało,psychicznie
Laima

nienawidzę mężczyzn

przez uspiony 17 wrz 2011, 22:36
Laima wybacz, ale powinnaś w takim razie powiedzieć to jakiemuś specjaliście. To mi przypomina rasizm.
Też ludzie często mnie denerwują, ale nigdy nie miałem poważnych myśli, żeby im coś zrobić.

nienawidzę mężczyzn

przez Laima 17 wrz 2011, 22:42
uspiony, było lepiej,najlepszymi moimi przyjaciółmi byli mężczyźni,wtedy chłopacy jeszcze.Wręcz przeciwnie kiedyś nie lubiłam dziewczyn bo widziałam,że są tylko zazdrosne i zawistne.Zmieniło się w ciągu tego tygodnia.Minie jak popracuję trochę na terapii.
Laima

Sortuj wg