związek z osobą o wiele lat starszą

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: związek z osobą 23 lata starszą!!!!

przez Korba 04 lis 2010, 01:29
Nortt, czyli generalnie czy jestem z niższych czy wyższych sfer kochanie kogoś 11 lat starszego czyni mnie idiotką? to tego zmierzasz?
może sprecyzuj o co Ci chodzi.
a chamem możesz być w stosunku do dziewczynek w swoim wieku, więc przystopuj.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Nortt 04 lis 2010, 01:31
Korba napisał(a):Nortt, czyli generalnie czy jestem z niższych czy wyższych sfer kochanie kogoś 11 lat starszego czyni mnie idiotką? to tego zmierzasz?
może sprecyzuj o co Ci chodzi.
a chamem możesz być w stosunku do dziewczynek w swoim wieku, więc przystopuj.

ale ja nie jestem chamem w stosunku do pani kierowniczki, po prostu dziwie się że zamiast szukać młodości, szuka ona starości.

Dobra lepiej przestań mnie czytać, bo widać coś pisze nie tak. Nie zamierzałem cie obrazić. Zdobywaj tego faceta ustatkuj się, rób co ci się podoba
Nortt

przez Korba 04 lis 2010, 01:44
pani kierowniczki

znowu kpisz?????
pisałam o tym abyś zrozumiał, że nie lecę na kasę i stanowisko. bo najpierw z tego kpiłeś.
teraz kpisz, że jestem z "wyższych sfer". przyczepisz się do wszystkiego. masz może okres?

przyszło Ci kiedyś do Twojego móżdżka, że ktoś może mieć prawdziwe uczucia?????
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez namiestnik 04 lis 2010, 02:13
Chyba coś w podtekstach zakładacie i stąd te kłótnie.

"Nie znoszę rozmów o niczym. Albo są o niczym i są strasznie nudne, albo mają podtekst i trzeba mieć specjalny dekoder. " Tu jest chyba ta druga opcja ze strony Nortt.

Ja też mam pewne obawy. Ale dziewczyny swoje lata mają i myślę, że wiedzą co robią. Jak to się mówi: Róbcie jak uważacie, ale uważajcie jak robicie.

Życzę powodzenia. I nie ma co się przejmować.

Nortt nie wprowadzaj proszę zamętu. Ja bym tak chciał by Kasi się ułożyło coś na stałe. Jak chcesz coś powiedzieć to napisz to sobie w notatniku. Przemyśl co naprawdę chciałeś powiedzieć. Wyedytuj by było wprost i zwięźle. Pomyśl nad tym i jak uważasz, że należy to napisać to napisz. Taka moja prośba.

przez depresyjny86 04 lis 2010, 02:19
Nortt ogarnij sie troche....bo naprawdę to co piszesz nie ma zadnego sensu a i do tego odzywasz się w dosyć szczeniacki sposób..
:)

przez Korba 04 lis 2010, 02:22
namiestniku, dziękuję za reakcję :*
czuwa nade mną moja terapeutka, więc myślę, że głupot nie narobię.
bardzo żałuję, że zaczęłam ten osobisty temat na forum. został odarty z jakiegokolwiek sacrum. już nigdy nie powtórzę tego błędu.

[Dodane po edycji:]

człowiek nerwica, dzięki :*
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez namiestnik 04 lis 2010, 02:59
Jak miło dostać buziaka :)

Tak na codzień to od kota tylko dostaję przytulańce. No nie tylko. Aż. Ale ja zachlanny widac jestem :)

[Dodane po edycji:]

CN :yeah:

przez *Wiola* 04 lis 2010, 16:13
Korba,

Nie denerwuj się tak, to tylko głupie gadanie jednego gówniarza, który nic o życiu nie wie. Mam wrażenie ,że pisał sobie aby pisać, bo poczuł ,że się przejmujesz. Myślę ,że większość ludzi trzyma za Ciebie kciuki i szczerze życzy , aby Ci się z tym facetem jak najlepiej poukładało. Ja w każdym razie na pewno, bo czytałam Twoje posty i nawet przez myśl mi nie przemknęło,że masz ochotę związać się z nim z innych powodów niż szczere uczucie. Tak więc , nie bierz sobie do serca jednego głosu, zawsze się taki znajdzie.
Moderator

przez Korba 04 lis 2010, 16:42
wiola173, dziękuję. czasem mnie drobiazgi doprowadzają do rozpaczy. a dzisiaj myślę, że to kompletnie niepotrzebne było, bo w takiej gadce tylko jednej stronie jest przykro. a rozmowa jest kompletnie bezproduktywna.

inna sprawa, nie będę już więcej tak emocjonalnie ekshibicjonistyczna na forum. coś ważnego zostało spłycone. lepiej niektóre rzeczy zachować jedynie w myślach :)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez monika88 04 lis 2010, 17:58
11 lat to naprawdę nie jest aż tak duża różnica wieku, myślę że nie masz się nad czym zastanawiać i martwić. większość moich koleżanek ma starszych od siebie w podobnej różnicy wieku i nie narzeka. młodsi mężczyźni są w większości niedojrzali emocjonalnie. a wracając do mojej sprawy, w końcu założyłam ten wątek to ktoś napisał tu racje: chyba szukam w nim ojca. ponieważ nigdy go nie miałam!!! gdy miałam 4 lata zginął w wypadku i mama nie związała się już nigdy z nikim:( zawsze byłyśmy same, a w tym Panu mam wsparcie i ciepło jakiego nikt mi do tej pory nie dał

przez *Wiola* 04 lis 2010, 20:40
Korba napisał(a):inna sprawa, nie będę już więcej tak emocjonalnie ekshibicjonistyczna na forum. coś ważnego zostało spłycone. lepiej niektóre rzeczy zachować jedynie w myślach :)

Wiesz ja Wam tej otwartości zazdroszczę, bo nigdy nie taka nie byłam i nadal nie potrafię. Więc może szkoda , gdyby ktoś takimi głupimi komentarzami Ci to odebrał.
Moderator

przez ewap99 04 lis 2010, 20:43
Jeśli chcecie to mogę Wam napisać jakie mogą być konsekwencje zycia z osoba ponad 20 lat starszą ja mam 27 lat starszego męża od 14 lat
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

przez Korba 04 lis 2010, 21:08
Ja już podziękuję, wróćmy do tematu moniki88 :smile:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez monika88 04 lis 2010, 21:16
ewap99
proszę napisz jak sie jest z osoba o tyle lat starszą, bardzo mnie to ciekawi...

Sortuj wg