Kompulsywne jedzenia ? A moze co innego ?

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez Antaro 22 sty 2014, 23:22
Update:

W zeszłym tygodniu w sbote byłem na mityngu AŻ (anonimowi żarłocy). Pierwsze wrazenia bardzo negatywne. Nie wiem jakim cudem paplanina moze poskutkowac zmniejszeniem checi siegania po jedzenie (obzerania sie/napadów). Srednia wieku okolo 50lat. Wiekszosc z 15 osobowego grona to były kobiety (2 facetów). Ludzie którzy uczeszczaja na mityngi po kilka(nascie) lat i tak naprawde są juz dawno wyleczeni. Przyznam ze sie nieswojo czułem wsród nich. Inna kwestia, która mnie irytowała to kwestia Boga. Na kazdym kroku, co chwila padało Jego imię w różnych kontekstach. Ja osobiscie nie wierze ze nadprzyrodzona siła zmotywuje mnie do zparzestania tego co robię, natomiast "grupa" pokładała z tego co zauwazylem wielkie nadzieje w Bogu. Cóż, pomimo iz jestem wierzącą osobą, troche mnie to irytowało. Dam szanse tym mityngom jeszcze ze 2-3x mimo wszystko. Zaszkodzić nie zaszkodzą raczej...

Byłem na USG jamy brzuszenj wczoraj. Zdrowy jak ryba. Nic mi nie dolega. Tak jak sie obawiałem, zostaje ta nieszczesną psychika na 99%
Dziś zacząłem brac Xetonar w dawce 1/4 tabletki, cyzli 5mg. Bede dawał znac na bieżąco co sie ze mną dzieje. :bezradny:

przez mietowy2 04 lip 2014, 20:50
i co wyleczyłeś się?
oddech to moja idealogia

przez aniaturska 05 lip 2014, 22:35
uzależnienie od jedzenia jest chyba najgorsze, bo otacza Nas wszędzie...
Życie jest piękne!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg