Zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia)

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez Anna Maria 01 lip 2011, 14:01
znów mi się dowalił
nie chę jeść i pić
Anna Maria

przez dogomaniaczka 01 lip 2011, 15:44
bretta, eh..ja PRÓBUJĘ teraz skończyć dietę ...tę dukana..wiem niezdrowa...i mam bóle jelit i to mnie martwi..poza tym nad morzem może być ciężko...ale tak strasznie boję się że przytyję i jeszcze chciałabym schudnąć...znając życie będę musiała zapakować wagę nad morze... :roll:

przez Nel 01 lip 2011, 15:48
bretta napisał(a):dominika92, ja mam to samo... do tego stopnia, że ostatnio muszę mieć Cole i jakiegoś batonika jak wychodzą z domu, bo inaczej jak usiądę gdzieś to nie umiem wstać bo tak mi słabo... Też mam wyrzuty straszne, ale wiem, że inaczej nie jestem w stanie wyjść z domu ostatnio...

a moze ty sie autentycznie odcukrzasz? badania robiłaś?
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bretta 01 lip 2011, 15:56
dominika92, na pewno masz za mało cukru.
I nie bierz wagi nad morze, nie męcz się i nie dręcz, naprawdę. Spróbuj tam przez chwilkę o tym zapomnieć..
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez dogomaniaczka 01 lip 2011, 16:01
albo będę się zamartwiać że przytyłam..a muszę tam coś jeść bo i tak będę mieć problemy lękowe a jeszcze nie mając sił to już w ogóle..

przez bretta 01 lip 2011, 16:05
dominika92, a co zmieni waga? Na pewno nie przytyjesz na tyle zeby to było zauważalne. I jak sama zauważyłaś, i tak musisz jeść! Nie zależnie od tego co waga by pokazała. Wiem, że to trudne, sama od czterech dni staram się normalnie jeść bo jestem chora do tego mam dziecko pod opieką więc też muszę mieć siłę. Ale myślę, że gdybym miała wagę to dopiero wtedy popadłabym w obłęd i przestała jeść spowrotem
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez Anna Maria 05 lip 2011, 20:31
dominika92, bretta, jakie macie BMI?
dominika92, martwię się o Ciebie :(
Anna Maria

przez bretta 05 lip 2011, 21:19
kasiątko, ja jakoś 21, nie, nie jestem chuda, zresztą po BMI widać;)

a dominika92 przełamuje się nad morzem i mam nadzieję, że dobrze się bawi, odpoczywa i odżywia bez wyrzutów, jak należy;).

przez dogomaniaczka 05 lip 2011, 21:25
powiem tak..mam wyrzuty sumienia co do niektórych rzeczy co jem..chociaż tak naprawdę nie przesadzam..dziś zjadłam trochę pieczonego kurczaka, dwa kawałki arbuza, jabłko i jogurt i trochę poskubałam ryby , staram się takie rzeczy jeść zamiast gofrów, zapiekanek i kebabów, cholernie się boję że przytyję ale spodnie mi zlatują z tyłka więc chyba raczej chudnę :roll: przez te nerwy to tyle spalam że....mi wyszło że mam BMI 19,5. chuda też nie jestem..jeśli mam teraz jakieś problemy to są to póki co problemy w postaci natrętnych myśli, wyrzutów sumienia, i ograniczania jedzenia..

przez Anna Maria 05 lip 2011, 21:58
dominika92, wiesz,że to tak się zaczyna,chorowałaś już ,jesteś zagrożona

ja mam 18,8
Anna Maria

przez dogomaniaczka 05 lip 2011, 22:00
kasiątko, wiem , wiem...ale boję się jo-jo i dlatego nie przerywam :(

przez Anna Maria 05 lip 2011, 22:08
zwiększaj co 200 kcal dziennie,jeśli jesteś na dukanie to nie wiem,może po malutku wprowadzaj zmiany
tego dukana to kiepsko widzę,dużo szkody robi,a nie zdziwiłabym się,że jak się zaprzesta czy efektu jojo nie ma
[http://www.nerwica.com/posting.php?sid=22ff04f1d8301f8075acba7bb13db47a#color=#000040]Dominisiu[/color],nie warto przy Twoich panikach i omdleniach,tylko sobie szkodzisz,tak długo było dobrze :(

bretta rozumiem,że masz ed,czy to byla anoreksja?ile masz latek?też isę męczysz :( nic się nieda z tym zrobić?
Anna Maria

przez dogomaniaczka 05 lip 2011, 22:11
kasiątko, trzeba wychodzić z tego powoli..są zasady, których trzeba przestrzegać. staram się to robić, trochę teraz na wakacjach od tego odchodzę bo ciężko być nad morzem na diecie..teraz będzie inaczej..mam chłopaka, który do tego nie dopuści..taką mam nadzieję..

przez Anna Maria 05 lip 2011, 22:17
dominika92, wiesz,że to jest nie zależne od innych,zaczniesz się ukrywać,ale trzy mam kciuki
Anna Maria

Sortuj wg