Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Re: Samobojstwo .

przez Krzysiek1234 29 maja 2010, 21:37
Popatrz, ja byłem przekonany, że zgon na 100%. Hym... Nieee no, jak to nie byłoby zgonu, gdybym do ww. leków pyknął sobie 0.7 polskiej ? :bezradny:

[Dodane po edycji:]

no, powiedzmy 2x 0.7 :twisted: Ale już nie zamierzam się przekonywać :)
Ostatnio edytowano 29 maja 2010, 21:41 przez Krzysiek1234, łącznie edytowano 1 raz

przez Shadowmere 29 maja 2010, 21:40
a nie,no z alkoholem to moglby być zgon :D Choc ssri są lekami o dużym marginesie bezpieczeństwa.Sprawdzone na wlasnej skórze.Czemu chciales sie zabić?
Shadowmere

przez Krzysiek1234 29 maja 2010, 21:45
A potem napiszę, bo w tej chwili brat potrzebuje komputera:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 29 maja 2010, 21:57
Generalnie, nie wiem czy rozmawialiście z kimkolwiek odratowanym po próbie zatrucia się proszkami? To wcale nie jest bezbolesne, wcale a wcale.......do tego płukanko żołądka ....mmmmmm

:-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ZostałamSama 29 maja 2010, 23:21
soulfly89
dziękuję ale WreX już tak ma zawsze będzie sie mnie czepiał więc nic nie da to ze ktoś coś na pisze ALE I TAK DZIĘKUJĘ .

A teraz do ciebie WreX po pierwsze to sam nie wiesz jaka jestem w realu więc przestań mnie w końcu osądzać . nie jestem też rozpieszczonym bachorem bo nikt mnie nigdy nie rozpieszczał . może ciebie w domu rozpieszczali ale ja niestety nie miałam tyle szczęścia ale /cenzura/ nie będę gadać o sobie bo przecież to : ŻAŁOSNE :.
i proszę cie przestań pisać jaka jestem w realu bo mnie do jasnej cholery nie znasz . a jak ci nie pasuje to co tu pisze z kim pisze i o czym to nie czytaj. Bo po co ci to żebyś sobie nerwy psuł założę sie ze jakbym cie spotkała byłbyś inny ale w sumie nie wiem jesteś dość wredny jak na starszego .
Czarna.

przez WreX 30 maja 2010, 00:57
pewnie że jestem wredny i gryze w dodatku ;]

jak byś mogła zauwarzyć, są to tylko spekulacje a ostatecznego osądu nie ma, a co do rozpieszczonego bachora to przenośnia, chodzi mi po prostu o brak szacunku do innych poza tym to określenie mało ma do tego czy Cie rozpieszczali czy nie, każdy taki może być nie ważne skąd (z wyjątkami)

przez linka 30 maja 2010, 11:05
Prywatne zarzuty, konflikty itd. załatwiamy na privie. Zaraz znowu wybuchnie kłótnia a tego nie chcemy - ładnie upominam albo wracamy do tematu :roll: albo go zamykamy na jakiś czas-to jak?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 30 maja 2010, 11:10
WreX, czepiales się ortografii tak? :lol: "zauważyć"-od uwaga,nie piszemy przez"rz" :roll:
Shadowmere

przez WreX 30 maja 2010, 11:57
akurat to słowo mi podkreśla i z Ż i z RZ wiec strzelałem ;p

przez linka 30 maja 2010, 13:36
Czy wy nie rozumiecie po polsku....?
Dyskusję o ortografii przenieście sobie tu: j-polski-czyli-nasza-ojczysta-mowa-t19816-160.html
Dyskusję kto kogo lubi, nie lubi, ocenia, nie ocenia przenosimy na priv.
Teraz , tutaj wracamy do meritum sprawy.
Przyjaciel forum

przez Krzysiek1234 30 maja 2010, 13:46
Shadowmere napisał(a):Czemu chciales sie zabić?

A, miałem załamanie nerwowe na studiach, w pierwszym tygodniu. Druga próba studiowania i przerosło mnie tam absolutnie wszystko, koszmar i tyle, pewnie to znasz. W tle było rzucanie Warcrafta, syndrom odstawienia... Oprócz tego, że nie miałem sił się męczyć, dochodził jeszcze motyw seppuku - przedtem cały czas zapewniałem matkę i ojca, że teraz to już hoho, będzie git majonez, tym razem nie dam ciała.

linka napisał(a):Generalnie, nie wiem czy rozmawialiście z kimkolwiek odratowanym po próbie zatrucia się proszkami? To wcale nie jest bezbolesne, wcale a wcale.......do tego płukanko żołądka ....mmmmmm

:-|

Hym, wiesz, ja rzeczywiście z nikim nie rozmawiałem na ten temat. A kiedy myślałem o tym "wtedy", spodziewałem się co najwyżej lekkiego bólu przed "zaśnięciem nawet nie wiadomo kiedy".

przez Shadowmere 30 maja 2010, 14:03
Krzysiek1234, rzucanie Warcrafta :roll: Znam to.Bardzo dobrze.
Mnie "odtruto" po probie z prochami.Lekarka oppowiadala mi potem,o panu,ktory przedawkowal leki nasercowe(obniżające ciśnienie),zaburzenia krążenia doprowadzily do utraty lewej nogi.Odechcialo mi się wtedy wariowania z lekami.Nigdy nie wiesz...częste są przypadki utraty wzroku,uszkodzenia mózgu i wątroby jeśli toksyczność danego specyfiku jest duża.
Jest to raczej ryzykowny sposob odebranie sobie życia.Szanse na odratowanie są spore,niestety tak samo jak szansa na inwalidztwo.
Shadowmere

przez WreX 30 maja 2010, 14:07
Z czego wynika, że według Twojej teorii to Ty nie masz szacunku do innych użytkowników

czytaj ze zrozumieniem nie zamierzam się tłumaczyć ;]

I ciągle nie stosujesz interpunkcji. Obrażasz mnie tym, wiesz?

stosuje jak byś mogła zauważyć
Zamilcz, bo (za przeproszeniem) już nie mogę czytać tego pie*dolenia.

nie wiem jak można słuchać liter ;]

przez ZostałamSama 30 maja 2010, 14:18
eh /cenzura/ przestańcie sie kłocie ja /cenzura/ jak dzieci jesteście starsi rozumiem to że coś wam we mnie nie pasuje ale prze zemnie sie do kurwy nędzy nie kłocie .
WreX przestań każdemu dogryzać i nie czytaj moich tematów jak ci nie pasują.. Jak jesteś taki zajebisty to zrozumiesz. : /
Czarna.

Sortuj wg