Zioła

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez Ben 16 lut 2006, 19:59
Witam.

baraqs napisał(a):Ja stanowczo twierdzę, że pomagają, i dlatego czekam na opinie, kiedy i komu, po jakim czasie zaczęły pomagać

Owszem pomagaja moze nie tak szybko ale jednak, osobiscie zazywam w chwili obecnej miesznke na uspokojenie Klimuszki. Kupilem sobie juz zestaw ziol na mieszanke opisana przez Marka. Czy pomoga - mam taka nadzieje, ale moj przypadek jest troche inny ja mam w chwili obecnej bardzo silnie "roz....." uklad nerwowy a co za tym idzie w parze uklad pokarmowy rowniez, staram sie usilnie aby sie zregenerowaly oba - a na to niestety potrzeba czasu :roll: .
Ostatnio edytowano 17 lut 2006, 17:35 przez Ben, łącznie edytowano 1 raz
pozdrawiam
Ben.
Ben

przez baraqs 19 lut 2006, 04:36
Szukałem i znalazłem, ten Ojciec Gabriel, ma wykształcenie medyczne jest magistrem, więc wie co jest dobre a co nie, i sadzę że lepiej leczy od księdza Klimuszki, a dlaczego lepiej ?
BO ZA DARMO !!!
Tak na marginesie, to wspomnę, że się trochę pomyliłem, te zioła nie zaczynają działać po trzech tygodniach, tylko po dwóch, a pełne maksymalne działanie, objawia się różnie w zależności od stopnia zaawansowania choroby, i od organizmu.
Co do tych, którzy wątpią, to chcę powiedzieć, że ja też podchodziłem do tego z dystansem, lecz szybko zmieniłem zdanie, wiadomo dlaczego.
Bo mi się zdrowie poprawiło.

przez reirei 19 lut 2006, 15:42
U nas jest legendarna apteka Bonifratów, też sceptycznie do sprawy podchodzę, ale chyba sie skuszę i tam zajrzę. Jak nie to przetestuje Ojca Gabriela ;) Mam tylko pytanie, czy bardzo ważne jest trzymanie się ściśle wg 20 min przed posiłkiem i 3x dziennie. Ja zazwyczaj jadam tylko raz dziennie :D i to jak dobrze pójdzie ;)
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ben 19 lut 2006, 16:02
reirei napisał(a): Mam tylko pytanie, czy bardzo ważne jest trzymanie się ściśle wg 20 min przed posiłkiem i 3x dziennie. Ja zazwyczaj jadam tylko raz dziennie :D i to jak dobrze pójdzie ;)

Nie widze w tym zadnego problemy - poprostu zazywaj 3 razy dziennie ziola jedz tak ja dotej pory ;)

Moge Cie zapewnic ze apetyt zacznie powoli wracac. Od trzech dni lykam juz ziolka w/g opisanej receprury i moge stwierdzic ze jest juz zauwazalna poprawa w moim ukladzie pokarmowym :P oraz ze ta mieszanka ma dzialanie przypominajace dzialanie psychotropa. Rano wypijam sobie pol szkalneczki na pusty zoladek sparzonej dzien wczesniej wieczorem i podgrzanej mikstury - po pietnastu/dwudziestu minutach czuje jej wyrazne dzialanie, nie jest ono tak silne i oglupiajace jak dzialanie benzodiazepiny ale czuje je bardzo wyraznie a jest lagodnie tonizujace i uspakajajace.
pozdrawiam
Ben.
Ben

przez reirei 19 lut 2006, 17:28
Spróbuje na pewno.
A ta częstotliwość posiłków to bynajmniej nie z powodu apetytu niestety :?

przez baraqs 19 lut 2006, 17:34
Ja sądzę osobiście, że przed każdą "dawką" ziół, powinieneś przynajmniej zjeść zwyczajną bułkę, gdyż wtedy zapewne lepiej są przyswajane przez organizm.
Ja też czułem od razu działanie, ale nie chciałem o tym pisać, gdyż naprawdę działać zaczynają po kilku tygodniach, początek jest mile zaskakujący, ale im dalej tym naprawdę lepiej :)

przez reirei 19 lut 2006, 18:04
ok, dzięki za rady

przez arielka 19 lut 2006, 19:04
Z tego co mi wiadomo to dlatego trzeba przyjmować zioła przed posiłkiem (przeważnie pół godziny) lub 1,5 godz. po posiłku aby jak najlepiej się wszystkie wchłonęły i aby organizm skupiał się na ich dokładnym wchłonięciu...
Dlatego też odradzam jedzenie bułki tuż przed przyjmowaniem ziółek ;)

przez reirei 19 lut 2006, 19:07
już sam nie wiem co robić :shock: :lol:

przez arielka 19 lut 2006, 19:13
Ja byłam u takiego "specjalisty" od ziół i zawsze i wszdzie gdzie spotykam się z ziołami jakimikolwiek trzeba postępować zgodnie ze wskazówkami które podałam wyżej...
A co do tej bułeczki to tak się już utarło że nie powinno się przyjmować leków na pusty żołądek, ale to zioła, a nie pigułki...
Pozdro

przez Dana 19 lut 2006, 23:47
Jak się już kupi te ziółka w sklepie to samemu się je miesza? Czy komuś się gdzieś oddaje do przygotowania mieszanki?

przez Ben 20 lut 2006, 08:41
Witam.

Dana napisał(a):Jak się już kupi te ziółka w sklepie to samemu się je miesza?

Tak, nalezy zmieszac samemu to zadna filozofia ;) Dobrze jest jeszcze dodatkowo zmielic korzen kozlka i lukrecji w mlynku do kawy.
pozdrawiam
Ben.
Ben

przez atrucha 20 lut 2006, 11:29
Jak już Wam pomogą to powiedzcie. Wtedy sama chetnie połknę to paskudztwo (odrzuca mnie od ziółek i gorzkiej herbaty..) :?
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Sortuj wg