Książki

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Re: Książki

przez Gringo 24 sty 2010, 16:47
"Potęga Teraźniejszości" jest na internecie w formie ebooka. Po co kasę wydawać?

na przyklad tu: http://chomikuj.pl/Cuda24h/Eckhart+Toll ... zo*c5*9bci

a medytacja to najprostsza rzecz pod słońcem, tylko wymaga czasu by przyniosła owoce...

Ty chyba nie miales depresji/nerwicy, wiec moze Ci sie tak wydawac, ze to cos latwego.
Gringo

przez Silver7 26 sty 2010, 16:46
A i polecam jeszcze książkę "Tunele" :D

przez Słowianka 27 sty 2010, 08:49
Moja psychiatra powiedziała,żebym przeczytała książkę "Uratuj mnie" o kobiecie z podobnymi problemami,tylko bardziej nasilonymi.Mówi,że pomoże mi to pewne rzeczy zrozumieć...Czytał ktoś?
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kaseina 28 sty 2010, 01:17
słowianka a jaki autor ?
Dawna ESTER :)

"I mówię do Was: wstań,nie skupiaj się na słabościach i wątpliwościach,wyprostuj się...Wstań i idż". (Jan Paweł II, 1986)

przez beatrix 31 sty 2010, 18:56
Rachel Reiland - 'Uratuj mnie. Opowieść o złym życiu i dobrym psychoterapeucie'
ja jeszcze nie czytałam, chętnie odkupię od kogoś :)
beatrix

przez Słowianka 31 sty 2010, 22:09
beatrix napisał(a):Rachel Reiland - 'Uratuj mnie. Opowieść o złym życiu i dobrym psychoterapeucie'
ja jeszcze nie czytałam, chętnie odkupię od kogoś :)

Dokładnie
Ja tez jeszcze nie czytałam
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez Megi79 05 lut 2010, 21:49
Ja też się za nią wezmę

przez eovo 08 lut 2010, 16:31
SEKRET - Rhonda Byrne

[Dodane po edycji:]

ktoś czytał bo zastanawiam sie nad kupnem

przez K. 08 lut 2010, 18:15
eovo - czytałam, polecam.
ale ja ogólnie takich książek nie biorę sobie aż tak do serca, zawsze coś tam zostaje, ale ... ale mam swój rozum i potrafię dojść do tych 'złotych rad' sama.
jednak na pewno warto przeanalizować.
“I'm tough, ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bit*ch, okay.”
K.

przez Silver7 08 lut 2010, 20:10
K. masz rację w tym co piszesz. Ja to nazywam mieleniem-to co przeczytam w książce wrzucam do młynka jakim jest mózg, zastanawiam się, analizuję, znów czytam myśl, którą przeczytałem i wyciągam własne wnioski z tego co wrzuciłem do młynka :)
Bo przecież książka to nie spis uniwersalnych rad, nie da się wszystkiego idealnie podstawić pod nasze życie i przypadki.

przez eovo 12 lut 2010, 22:43
Ukryta perswazja kevin hogan dzis znalezione w autobusie :) zobaczymy co to za cudo

przez mjp 14 lut 2010, 23:54
Trafiłem w empiku na książkę autorstwa Borwina Bandelowa pt. "5 prostych sposobów radzenia sobie z lękiem". Przeglądałem ją i spodobała mi się na tyle, że rozważam kupno.

Czy może ktoś miał do czynienia z tą książką i może się podzielić swoimi wrażeniami? Jeśli tak, to bardzo proszę o to :)

pozdrawiam
Ogólnie, to bym chciał żeby było dobrze.
mjp

de mello

przez poiuq 15 lut 2010, 17:28
Witajcie!
Jestem pod wrażeniem "Przebudzenia" Anthony de Mello. Mam audiobook i słucham go bez przerwy od nowa :) Czuje że to właśnie to czego było mi trzeba. Czy moglibyście polecić mi inną pozycję która utrzymana jest mniej wiecej w tym klimacie? "Potęgę teraźniejszości" czytałam. Z grubsza traktuje o tym samym ale "Przebudzenie" to jak miód na moje serce:D Jestem na jakimś "przebudzeniowym" haju ;))) Nie powiem, podoba mi sie to! Po kilkunastu miesiącach smutku i lęku czuję odwilż. Znów coś robię, znów posuwam się do przodu. Proszę tylko, nie sprowadzajcie mnie na ziemie!! :))

Co warto przeczytać po "Przebudzeniu"?

przez GreenEye 15 lut 2010, 21:26
Allan i Barbara Pease - Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map? ;)
ExModerator

Sortuj wg