Psycholog

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez celineczka3 05 lut 2008, 17:49
Zrobisz jak uwazasz, ale skoro kobieta nie wzbudziła w Tobie pozytywnych wrażeń to może poszukaj kogoś innego???Z drugiej strony to że ktos na poczatku nie zrobił dobrego wrażenia to nei znaczy ze nie jest swietnym specjalista i ze nie moze Ci pomoc:):)Pokieruj sie swoja kobieca intuicja:):)
celineczka3

przez yeti 05 lut 2008, 17:53
nigdzie tego nie odnotowują, tylko w karcie którą założą Ci w danej przychodni. a tam raczej nikt nie będzie zaglądał. a zresztą gdyby nawet ktoś o tym się dowiedział przypadkiem to przecież nic złego nie ma w tym, że idziesz do psychologa, lekarz jak każdy inny, nie martw sie tym ;)

przez Pstryk 05 lut 2008, 20:39
Dżiz, dżejem, a Ty chciałabyś pracować za darmo :?: :?: :?: Każdy musi z czegoś żyć :shock: Psycholog/psychiatra też.

A., wrócić -> umówić się na następne spotkanie -> pójść na następne spotkanie -> napisać jak było ;)
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Psycholog

przez vanderlei 19 maja 2009, 00:20
witam,mam pytanie : znacie jakiegoś dobrego psychologa w bydgoszczy ktory specjalizuje się w zaburzeniach nerwicowo -lekowych? nerwice mam od 3 lat ,od roku lecze sie u terapeuty ,znaczna poprawa aczkolwiek chcialbym psychologa konkretnego w tych zaburzeniach z doswiadczeniami, ..z góry dzięki
vanderlei

Re: Psycholog

przez Ewcia90 28 kwi 2010, 16:58
Hej a ja szukam opinii o Psychologach z pracowni Drogowskazy. Koleżanka mi polecała ale nie jestem pewna czy będzie tam jakiś dobry psycholog i czy się opłaca zapisywać na ich warsztaty. => www.drogowskazy.com/warsztaty

Sortuj wg