"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez buuuu 03 paź 2008, 21:57
ej gabriel co się z tobą dzieje??

przez depresyjny86 03 paź 2008, 22:07
zresztą co w tym złego że nie rozmawiasz z kimś?? znam kilka osób które też w towarzystwie mało sie odzywają i wcale nikt nie ma im tego za złe... poza tym nie warto gadać na siłe

Wiesz ja mam tak na ogół że boje siestrasznie ludzi...i praktycznie na realu jestem zupełnie sam,nie mam znajomych,przyjaciół...mam dosyć tej samotności która wynika z tego ze no jestem jaki jestem,z tego że sięboje.....teraz zastanawiam sie o co chodzi...dlaczego nie mogłem sie odezwac skoro w sumie akurat dzisiaj sie nie balem...próbuje rozgryżć swoją psychike :D

Nie chce mi się jednak wierzyć że wszystkie przykrości jakie cię ze strony innych spotykają są wynikiem towjego wyglądu!!

Ale tak jest,ludzie często dyskryminują mnie właśnie z powodu wygladu<a wyglądam jak Zombie,z grubym brzuchem w dodatku z okularami>,wiadomo że jeżeli ktoś ma ładną twarz itp to będzie niestety lepiej postrzegany przez niektórych ludzi.Napisałem niektórych bo na szczęscie nie wszyscy ludzie oceniają kogoś po wyglądzie.

Jutro spróbuje znowu zawalczyć z samym sobą,moze uda mi sie jakoś przełamać tą bariere komunikacyjną która we mnie jest.Wróbelku,Samotna zagubiona-dziękuje Wam bardzo za wsparcie:)Jesteście super:)
Samotna-zagubiona -ja też kiedyś myślałem że moje posty są ignorowane<myslałem tak przez kilka tygodni od pierwszego wejscia na forum> ale to była nieprawda i tak samo jest z Tobą,Twoje posty nie są ignorowane i nie będą:)
:)

przez wróbelek Elemelek 03 paź 2008, 22:15
człowiek nerwica, mówiłam to już chyba kiedyś, ale powiem jeszcze raz ;) wygląd nie świadczy o niczym!! można wyglądać okropnie, ale mieć taki charakter że jest się uważanym za świetnego człowieka :) uwierz mi i pamiętaj o tym :)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kazia_z8 03 paź 2008, 22:58
Czlowiek nerwica,dales zdjecie na forum.Iwidze ze klamiesz,jestes calkiem przystojny.Z takim wygladem nawet przy kosci mozna zyc,okulary nosi bardzo duzo mlodych ludzi.Przestan na sile byc kumplem dla wszystkich,ja czytalam ksiazki w szkole i nie zwracalam uwagi na innych.Moj swiat to ksiazki.Czy musisz byc na sile dusza towarzystwa?Po co????? Ludzie tacy ktorzy sa zabawowi nie powiedza ci ze sa samotni bo nie wiedza jeszcze o tym.Lecz zycie ich zaskoczy w najbardziej trudnym momencie i wtedy widza swoja samotnosc.Ty nie jestes sam. my jestesmy z toba.Przestan sie bac,sprobuj wyobrazic sobie swoj strach przed ludzmi,ogladalam niedawno filmpt.Piekny umysl.Kiedys mi sie wydawal nudny lecz wczoraj go dopiero zrozumialam a juz czwarty raz obejzalam i nareszcie do konca.Bo do tej pory nawet polowy nigdy nie widzialam.Nie umiem okreslic slowami uczuc po tym filmie,obejzyj go jak masz okazje i zastanow sie nad soba.Kochani jestescie tak mlodzi tak duzo w zyciu nie widzieliscie zamkneliscie sie w swoich domach,skorupach,idz do lasu popatrz na rosliny swiat roslin jest piekny.Nie znosze jazdy autobusem mdli mnie,ale jade cale 15 minut w tloku do pracy po chwili uspakajam sie do domu wracam zmeczona i ide do lasu z psem na spacer lub na rower,sama,bo dzieci maja swoje sprawy.Ico? ja juz widzialam duzo,lecz jeszcze chce wiecej.A rok temu zapomnialam o tym ze mozna sie do siebie usmiechac,marzyc i swietnie bawic w swoim wlasnym towarzystwie.Chcialam zakonczyc wlasne zycie i zyje.Wiem ze marudze jak stara zgrzeda,ale wkurza mnie takie gadanie strach mozna zlapac za ogon i spojrzec prosto w oczy.Musisz go zobaczyc jak wyglada i walnac go w pysk zeby sie nogami nakryl.Juz pisalam o tym, chyba do durana albo buuu.Nikt mi tego nie mowil,nie czytalam o tym nigdzie,to sa moje mysli,czlowieka chorego na strach przed swiatem,ludzmi.Depresja to bestia ktora trzyma mnie za gardlo ale ja ja tez mam w garsci.Troche mi zeszlo zanim zaczelam sie uczyc walczyc ze strachem.Czlowiek im starszy tym trudniej sie nauczyc czegokolwiek.A ja mam dziurawa pamiec,tak wiele slow nie pamietam,gdy sie zdenerwuje trace pamiec calkowicie,tak jak by mi ktos w glowie pozamiatal wszystko co do okruszka.Nawet nie wiesz jakie to okropne.Do sklepu po chleb musialam na kartce zapisywac.Balam sie z domu wychodzic i zarlam wszystko co wpadlo w rece.

przez Ampułek 03 paź 2008, 23:32
Tak sie zastanawiam - jak z tego mozna wyjsc ? Co sie musi zdarzyc ? Poki co nabieram uzaleznien - leki, psychoterapia. I coraz wiecej jak uciekanie
Jeśli przyjaciele Cię opuścili - nigdy nimi nie byli

przez A.M 04 paź 2008, 00:07
Wiesz ja mam tak na ogół że boje siestrasznie ludzi...i praktycznie na realu jestem zupełnie sam,nie mam znajomych,przyjaciół...mam dosyć tej samotności która wynika z tego ze no jestem jaki jestem,z tego że sięboje.....teraz zastanawiam sie o co chodzi...dlaczego nie mogłem sie odezwac skoro w sumie akurat dzisiaj sie nie balem...próbuje rozgryżć swoją psychike :D

tylko glupiec sie nie boi....jesli nie sprobujesz nigdy sie nie przekonasz co ci szkodzi???kazdy sie czegos boi w mniejszym lub wiekszym stopniu jesli tylko probuje to zwalczyc wlasciwie juz staje sie zwyciezca....to nie jest takie latwe sprobowac ale z tego co wiem zawsze sie udaje....;)

Ale tak jest,ludzie często dyskryminują mnie właśnie z powodu wygladu<a wyglądam jak Zombie,z grubym brzuchem w dodatku z okularami>,wiadomo że jeżeli ktoś ma ładną twarz itp to będzie niestety lepiej postrzegany przez niektórych ludzi.Napisałem niektórych bo na szczęscie nie wszyscy ludzie oceniają kogoś po wyglądzie.

ludzie tzn kto kolezanki?:) radze cie nie przejmowac sie takimi laleczkami do zabawy ktore oceniaja ludzi tylko i wylacznie po wygladzie dla ktorego mogly zrobic wszystko ;) kazda jest taka sama made in china zgnita w srodku z czesciami ktore wskutek uzywalnosci;) za niedlugo odpadna
jest wiele normalnych dziewczyn unlucky tej jedynej chyba nie spotkam;)

wieciej pewnoesci siebie i tyle sprobuj no chyba ze chcesz tego zalowac przez cale zycie.....nie uzalaj sie tlyko sprobuj nie ma lepszej drogi i nie bedzie.....nic sie nie stanie w koncu jesli ktos juz cie nie akceptuje po czyms tkaim nie bedzie cie gorzej postrzegac zyskasz za to doswiadczneie i swiadmosc tego ze udalo ci sie ruszyc;)

well jesli jestes przystoojny w opinii zenskiego grona nerwicowego forum tym bardziej zaryzykuj;)
A.M

przez Ridllic 04 paź 2008, 03:56
Nie tak dalej być nie może idę jutro po prochy na spanie 4 rano ja nie spię :( :( :(

jadę zjeść coś do McDonalda bo i tak nie zasnę :(
Ridllic

przez cadarxx 04 paź 2008, 04:48
Ridllic napisał(a):Nie tak dalej być nie może idę jutro po prochy na spanie 4 rano ja nie spię :( :( :(

Prochy na dłuższą metę mogą tylko zaszkodzić. Bezsenność najlepiej przeczekać. Sam też swego czasu na nią cierpiałem(nadmiar kłopotów), na szczęście sama przeszła.

Apeluję do ludzi, szczególnie do kobiet(bo mocnych głów ani umiaru to wy nie macie :roll: ), żebyście na imprezach piły z rozsądkiem, bo możecie facetowi z którym przychodzicie zepsuć całą zabawę :? .

przez namiestnik 04 paź 2008, 11:41
Oj z tym przeczekaniem to jest różnie. Jak kilka dni z rzędu nie da się spać to jednak trzeba coś z tym zrobić choćby farmakologicznie. Bo czekając np. tydzień na sen można sobie krzywdę zrobić. No i często jest tak, że nie możemy sobie pozwolić by być nieprzytomnym następnego dnia - trzeba poprostu spać.

Jest na rynku kilka grup (niewiele) typowych skutecznych leków nasennych i warto spróbować któryś z nich.

Prócz tego gorące mleczko, etc.

Ridllic muszę Cię zmartwić jedynie jednym - mi kiedyś jak nie mogłem zasnąć nie pomogły dwa wzięte naraz. Więcej już nie można. I tak się czułem już totalnie rozluźniony i miałem poczucie, że unoszę się w powietrzu i inne narkotyczne wizje - ale sen nie nadchodził.

przez Ridllic 04 paź 2008, 12:01
namiestnik dzięki mam nadzieje że nawet drobnostka pomoże bo przecież nie zmrużyłem oka od 29 godzin i czuje ze tak osłabłem ale spać dalej mi się :!: nie chce
Ridllic

przez depresyjny86 04 paź 2008, 12:31
Ridillic prochy napewno Ci pomogą,i będziesz spaaał całą noc:)

A.M-Ja probuje się przelamać,staram sie rozmawiać z ludżi,aczkolwiek te rozmowy mi nie za bardzo wyvchodzą<tzn jest to głownie wymiana zdań typu ktoś mi powie a ja odpowiadam w jednym zdaniu>,próbuje to zwalczyc ale kurcze jeszcze z tym nie wygrałem.
:)

przez gabriel 04 paź 2008, 12:41
to Ridlic znaczy że masz sporo energii i musisz ją spożytkować jakoś!

przez namiestnik 04 paź 2008, 14:45
Gabriel - sugerujesz, że Ridillic mógłby np. wysprzątać moje mieszkanie?

Jak by ktoś jeszcze miał nadmiar energii to są do uprania firanki i sam nie wiem.. Coś się zawsze znajdzie :) Hihihi :)

Można też korytarz wymopować. :)

A tak poważnie - 29 godzin to jeszcze nie tak źle. Po takiej nieprzespanej nocy masz szansę spać następnej nocy ile wlezie - tylko w dzień się nie zdrzemnij.

Z tym snem to jest tak, że trudno coś radzić - bo każdy ma inaczej. Ja np. czasami mam tak, że jestem na maksa senny i zmęczony, ale zasnąć nie mogę.

przez Ridllic 04 paź 2008, 15:04
Tak piszcie do mnie na PW wpadnę i wam posprzątam jak ktoś będzie chciał to jeszcze obiad zrobię na szybkiego :mrgreen: a poważnie to wiem że na to się nie umiera ale to dziwne i pierwszy raz mi się przydarza 0 strasu 0 problemów hmmm no nic dzięki za rady te poważne i te mniej bo sam się trochę śmieje :D

Ps. "gabriel zaczynaj zdanie od dużej litery :P bo sam mnie przed chwilka pouczałeś :P
Ridllic

Sortuj wg