"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez panhm 06 lut 2016, 03:54
Czuje się jak dziwoląg. Dlaczego nikt mnie nie chce? Czy naprawdę jestem takim powalonym człowiekiem? A może po prostu jestem taki paskudny że już kobiety nie chcą na mnie patrzeć.
Czy mam tylko szansę, kiedy mam pieniądze?
Dlaczego to wszystko jest takie posrane.
"Istnieje różnica pomiędzy znajomością drogi, a podążaniem nią."

przez Follow_ 07 lut 2016, 00:18
dr. Psycho Trepens napisał(a):
Kot_ napisał(a):Zjadłem tv pake laysów solonych, dwie princesse zebra, pączka i mi niedobrze.

wykorzystaj to, sproboj sie wyrzygac, gwarantuje ze poczujesz przyjemna ulge i endorfiny.
jak tego nie zrobisz to na chvj sie użalać ? :)

a po to, że to jęczarnia i jęczysz co Cię tam męczy...

przez Reynevan 07 lut 2016, 06:16
łojezujezu, kac mnie umęczy, czuję to... :x
Reynevan

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kryty_k 07 lut 2016, 20:09
Dziecka znów nie mam - znów 4 puste ściany przez cały tydzień. Opuszczona, samotna - nikt nie powie "kocham Cię", nikt nie przytuli :why: :why: :why: :why:
Zmiana oznacza życie. Kiedy się nie zmieniasz, znaczy, że nie żyjesz.

przez mark123 07 lut 2016, 20:12
Jestem sobie taki łom hopsasa hopsasa, co nadaje się na złom, hopsa hopsa sa
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez nicz 07 lut 2016, 21:11
Nie mam zjazdu, ale za to mam grypę :?

przez jetodik 08 lut 2016, 06:44
pulsujący ból wywołany zapaleniem ucha, nie daje mi spać, miałem już pare razy zapalenie ucha, ale tak yebitnego bólu przy tym to ani razu, jadę do lekarza dzisiaj, myślałem, że kropelkami bez recepty da się to załatwić, a tu trzeba silny antybiotyk, a może nawet chirurgiczne nacięcie błony bębenkowej.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez jetodik 08 lut 2016, 07:02
jak wrócę od lekarza, oprócz antybiotyku, walnę sobie porządną dawkę olanzapiny, a może nawet bezno, żeby spać głęboko kilkanaście godzin, a może nawet ponad 20 i nic nie czuć, jestem wymęczony bólem.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Kot_ 08 lut 2016, 07:07
Nie lekceważ takich rzeczy jetodik, ja zlekceważyłam i nabawiłem się szumow usznych, piszczy mi w prawym uchu 24h na dobe, to taki pisk jak czasem przy zmianach cisnienia występuje itp. tylko, że mi tak cały czas napierdziela.
Kot_

przez jetodik 08 lut 2016, 07:11
Kot_, co racja to racja, ja teraz też słysze taki pulsujący szum pod błoną bębenkową, ale mam nadzieję że mi to przejdzie, najgorszy ten ból, jest tak głęboki skurczybyk, że aż sycze.

przez jetodik 08 lut 2016, 09:53
kropelki do oczu i uszu wlalem sobie do nosa po stronie bolącego ucha i sie położyłem na boku strony chorego ucha i te kropelki spłynęły na trąbkę eustachiusza pomniejszając ją i odblokowując, dzięki czemu spadło trochę ciśnienia ;)

przez Disaster123 08 lut 2016, 11:05
Nienawidzę k.. siebie. Mam dosyć ! Wolałabym nie mieć czegoś niż być taką pałą! Po prostu zazdroszczę innym tej normalności!! Ja w wieku 20lat uczę się chodzić po mieście bez lęku i chowania po kątach.. chora jestem psychicznie. Mam dosyć fobii, mam dosyć depresji. Nie nadaje się do ludzi!!! W ogóle! Nie umiem z nimi wysiedzieć w jednym pomieszczeniu.. Boje się odezwać, boję się być. Boję się wszystkiego. Jak ja na siebie zarobię? No jak? K.. ja wiedziałam, że skończę pod mostem. Zawsze to wiedziałam. Tylko sobie w łeb strzelić. Nie nadaje się do niczego i tyle. Zawsze zazdrościłam facetom, że mają siłę i mogą w ten sposób pracować. Ja nie mam ani mózgu ani siły i mam tak przerąbane, że jest mi siebie strasznie szkoda. I tak. Dalej będę się chować przez ludźmi, uciekać i unikać.. bo jestem zerem i do tego całego gówna nie potrzebuje jeszcze odrzucenia innych i uświadamiania mnie jakim nikim jestem, bo wiem to lepiej od nich. jestem ze sobą codziennie!!

przez jetodik 08 lut 2016, 12:55
Disaster123,

spokojnie, ja też mam takie lęki przed ludzmi, źle się czuje w ich towarzystwie, ale da się z tym pracować, jest lepiej niż w szkole gdzie masz w klasie pełno ławek wypełnionych ludźmi, a tak w biurze masz maks kilka osób, w szkole dajesz radę w pracy też dasz radę :)

przez insadness 09 lut 2016, 21:27
Disaster123 napisał(a):Nienawidzę k.. siebie. Mam dosyć ! Wolałabym nie mieć czegoś niż być taką pałą! Po prostu zazdroszczę innym tej normalności!! Ja w wieku 20lat uczę się chodzić po mieście bez lęku i chowania po kątach.. chora jestem psychicznie. Mam dosyć fobii, mam dosyć depresji. Nie nadaje się do ludzi!!! W ogóle! Nie umiem z nimi wysiedzieć w jednym pomieszczeniu.. Boje się odezwać, boję się być. Boję się wszystkiego. Jak ja na siebie zarobię? No jak? K.. ja wiedziałam, że skończę pod mostem. Zawsze to wiedziałam. Tylko sobie w łeb strzelić. Nie nadaje się do niczego i tyle. Zawsze zazdrościłam facetom, że mają siłę i mogą w ten sposób pracować. Ja nie mam ani mózgu ani siły i mam tak przerąbane, że jest mi siebie strasznie szkoda. I tak. Dalej będę się chować przez ludźmi, uciekać i unikać.. bo jestem zerem i do tego całego gówna nie potrzebuje jeszcze odrzucenia innych i uświadamiania mnie jakim nikim jestem, bo wiem to lepiej od nich. jestem ze sobą codziennie!!

To bardzo podobnie jak większość z nas tutaj. Żeby nie wiem jak to zabrzmiało. Jesteśmy z Tobą Disaster 123.
Mi też wydaje się, że jestem nikim. Czy miewasz jednak czasem pozytywne przebłyski? Czasem warto sobie o nich przypominać, bo one wracają coraz częściej kiedy zaczyna im się na to pozwalać. Aż w końcu z całego dnia do d... robi się chociaż tak z kilka pozytywnych chwil, minut.

Sortuj wg