"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez smutna48 03 lis 2007, 12:19
morpheus to walcz o Siebie jak istnieje taka potrzeba zgłoś sie do lekarza nie zostawaj broń Boże sam z tym wszystkim powodzenia będzie lepiej
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Mooni 03 lis 2007, 13:00
a ja już nie wurabiam na zakrętach. Mam jazdy we łbie i kondoma na mózgu. Jeszcze chwila i oszaleję :shock:
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez Wesnaa 03 lis 2007, 13:16
tekla napisał(a):Ja też muszę walczyć... A teraz płaczę... W nocy miałam atak lęku ale taki silny... Nie wytrzymam... Pomocy
Wiem co czujesz....dzisiaj czuje sie jakbym połknęłam kilo żelastwa i nie mogła oddychać....mam nadzieję, że uda sie przetrzymać, trzymam kciuki mocnoooo ;)
Second Life Syndrome

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez a.nia 03 lis 2007, 14:33
hmm.. Otóż nie może ponieważ ma zjazdy w olsztynie co weekend i na 4 roku prawa będzie tak samo :( poza tym dostał pracę w Urzędzie..taką jak chciał. Już mi proponował że żuci studia i że przyjedzie do mnie ale ja apsolutnie nie chcem!! Nie po to tak ciężko pracował na uczelni żeby teraz to rzucić. A prawo w Gdańsku pewnie jest trudniejsze ;)

przez Pstryk 03 lis 2007, 15:22
dareman, masz swoje zainteresowania ok my to szanujemy Ty natomiast nie narzucaj nam swoich.

tekla, ale czego się boisz? Skąd te obawy?

Mooni, to dawaj po hamulcach i to zara!
Pstryk

przez IceMan 03 lis 2007, 17:02
dareman jeżeli masz się tu wyłącznie reklamować to żegnam albo odsyłam do subforum 'Oferty'. A jeżeli masz zamiar pomagać to pomoc nie polega na (jak to słusznie nazwała bethi) narzucaniu zdania innym.
Przyjaciel forum

przez .Tomek 03 lis 2007, 17:35
morpheus napisał(a):z milo checia chcialbym trafic do szpitala aby odpoczac od tego wszystkiegp...nabrac dystansu...

To samo i ja bym chciał zrobić. Co Ci stoi na przeszkodzie? Idź :) mówię Ci. Myślę, że warto.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez .Tomek 03 lis 2007, 18:15
tekla napisał(a):U mnie taka opcja nie wchodzi w grę.

U mnie niestety też. Ale jeszcze trochę i będę miał więcej "luzu" i wtedy się zastanowię.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez Goplaneczka 03 lis 2007, 19:06
tekla- a jakie są szanse, by to się stało? Rozmawiasz z facetem? On wie o Twoich obawach? Najłatwiej, i najtrudniej zarazem, będzie to z nim omówić.
A szkoła? Masz jakieś kłopoty, czy to takie lęki na wyrost? Jeśli tak to z czym konkretnie się wiążą?
Nie ma bagna bez kładki, ostatnio to zauważyłam. Czasami trzeba tylko się troszkę napocić i namłócić rękoma, by do niej dotrzeć ;)
Goplaneczka

przez Goplaneczka 03 lis 2007, 19:34
Szpital to taki urlop.
Niestety, tylko wycisza na pewien czas, potem trzeba stanąć ze wszystkim na nowo twarzą w twarz, a przez rozleniwienie w szpitalu-jest trudniej... Znam masę osób, które poszły do szpitala, by zaraz po wyjściu próbować się zabić...
Patryk-marsz do lekarza... Może koniec tego: dam radę sam? Wpuść tu specjalistę. Dda plus depresja plus samotność = duże kłopoty
Goplaneczka

przez morpheus 03 lis 2007, 20:35
daje rade sam dochodze do siebie, no moze nie jest dobrze ale ja uwazam ze jest zwazywszy po tym co mi sie przytrafilo uwazam ze jest dobrze i daje rade bo wiem ze tak trzeba...dziekuje Wam za slowa otuchy
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

przez Tornado 03 lis 2007, 20:57
Za ciężki jest mój krzyż - nie mam siły go nieść dalej...
Nie wiem, czy uda mi się go donieść na samą górę - czy nie upadnę pod jego ciężarem już wczećniej na amen.
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez Goplaneczka 03 lis 2007, 21:13
Tornado-przytulam bardzo, bardzo mocno :*
Jeśli upadniesz-podniesiemy Cię, otrzepiemy i pociągniemy dalej. Więc się nie martw na zapas.
Goplaneczka

przez smutna48 03 lis 2007, 21:39
Czuje się wykończona psychicznie wiecie komletnie wykończona
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Sortuj wg