"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Metaxa 29 mar 2015, 18:18
robotnica
jaki kwas?
blond miałam przez ostatnie lata(dużo lat)i coś mi dziś w tesco strzeliło do łba..
wyglądam jak własna matka :evil:

ile dałaś za usta jeśli to nie tajemnica?
Nawet gdy zostaniesz sam, niech Cię nie przeraża nic,
po przekroczeniu życia bram z bliskimi łączy nić,
nawet gdy zostaniesz sam do końca swoich dni,
pamiętaj,o tym ze masz mnie, tego nie zmieni nikt.

przez nube 29 mar 2015, 18:19
robotnica, wrażenie glonojada to normalne uczucie po zabiegu, większość kobiet tak ma. Spokojnie, opuchlizna może się utrzymywać nawet kilka dni. Poczekaj jeszcze jak zejdzie i się przyzwyczaisz :) A miałaś podaną całą ampułkę czy mniej?

przez ( Dean )^2 29 mar 2015, 18:40
Boże co ja odpierdalam....kolejny weekend z rzędy siędze zamkniety w moim malutkim pokoiku,mniejszym niz więzienna cela i nic nie robie.Nie ucze się,nie ćwiczę po prostu siędze na kompie albo śpie.Cały czas.Czuje się fizycznie wyczerpany,ciągle senny i zmęczony,nie mam ochoty opuścić pokoju,boję się do kogoś wyjść.Chyba powaznie wariuje.
Najgorszy jest wiatr.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monapayne 29 mar 2015, 18:57
Metaxa, 700 zł, kwas overage.

nube, jedna ampułka na dwie wargi.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez Metaxa 29 mar 2015, 19:07
o kuźwa to mnie nie stać :cry:
Nawet gdy zostaniesz sam, niech Cię nie przeraża nic,
po przekroczeniu życia bram z bliskimi łączy nić,
nawet gdy zostaniesz sam do końca swoich dni,
pamiętaj,o tym ze masz mnie, tego nie zmieni nikt.

przez monapayne 29 mar 2015, 19:15
To dobrze, chyba że masz na prawdę nieproporcjonalnie wąskie usta... Wg mnie to sztuczny efekt.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"

przez bonsai 29 mar 2015, 19:22
robotnica, a po co taki zabieg? I jak się potem człowiek całuje? Nie ma zmniejszenia przyjemnych odczuć?
bonsai

przez monapayne 29 mar 2015, 19:24
bonsai, nie wiem. Muszę poczekać 3 tyg.aż wszystko się unormuje. Po co taki zabieg - no właśnie nie wiem. Myślałam, że się upiększę. Teraz mam 22 lata i jednak te 4 lata temu miałam bardziej pełne usta i nawilżone. Teraz też takie chciałam.

przez Follow_ 29 mar 2015, 19:40
tak jakos bezsensu...
chyba nie dam rady na tej diecie...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez min3maks20 29 mar 2015, 19:49
Od prawie pół roku nie robię nic poza siedzeniem przed kompem. Źle mi z tym, że jestem jebanym darmozjadem. Nie potrafię znaleźć siły i motywacji do zmian. Bardzo mi z tym źle, ale nie potrafię się odblokować. Rzuciłam studia, bo wiedziałam, że nie dam sobie z nimi rady. Nie potrafiłam skupić się na nauce (zawsze miałam z nią na bakier). Nawet najmniejsze niepowodzenia podcinało mi skrzydła. Czułam się tam co raz gorzej. W kompleksach jestem zanurzona po uszy i choć na samym początku starałam się o nich nie myśleć, tak później wzięły górę. Wszystko się nawarstwiło i rzuciłam to w cholerę z myślą, że pójdę do pracy, bo męczenie się na kierunku bez przyszłości i tak nie ma sensu.
Pracy nie mam, wpadło mi w ręce kilka ofert stażu ale nic nie wypaliło.
W domu jest co raz gorzej. Cały czas dręczą mnie wyrzuty sumienia. Nie wiem co robić.
Warto byłoby skończyć jakiś kierunek, spróbować jeszcze raz, ale to wszystko kosztuje. Mam problem z koncentracją i pamięcią, brakiem samozaparcia. Nie potrafię sobie przetłumaczyć, że ten papierek do utarcia dupy jest ważny. Pomimo tego, że po studiach nie znalazłabym pracy to i tak przez te pięć lat miałabym chociaż pozorne przekonanie, że robię coś pożytecznego.

Wiem, że jestem powietrzem w realu jak i w życiu wirtualnym, no ale piszę to z nadzieją, że ktoś się nade mną zlituje, podejmie wszystkie decyzje, a najlepiej przeżyje to gówniane życie za mnie.
min3maks20

przez mrrafal 29 mar 2015, 23:16
min3maks20, pomijając dyskusję czy studia (materiał tam wykładany) jest faktycznie przydatny w przyszłym życiu zawodowym - dużym zyskiem są kontakty, dużo firm rekrutuje przez polecenia :smile:

przez xxdarc 29 mar 2015, 23:31
przejdę sie w końcu na spacer na cmentarz.. już tak mnie długo nawołują (?) że w końcu pójdę do was, i pobędę z wami. poczuję się jedną z was
czyli jednym z martwych ciał leżąych pod ziemią.. dawno was nie odwiedzałam ale to się zmieni
ld

przez benzowiec84 29 mar 2015, 23:34
( Dean )^2 napisał(a):Boże co ja odpierdalam....kolejny weekend z rzędy siędze zamkniety w moim malutkim pokoiku,mniejszym niz więzienna cela i nic nie robie.Nie ucze się,nie ćwiczę po prostu siędze na kompie albo śpie.Cały czas.Czuje się fizycznie wyczerpany,ciągle senny i zmęczony,nie mam ochoty opuścić pokoju,boję się do kogoś wyjść.Chyba powaznie wariuje.

spoko mam to samo , z tym że senność i zmęczenie zaleczyłem odstawką ssri i dodanie wellbutrinu , ale nadal siedze w pokoju , każdy weekend , z tym ze nie jestem już zmęczony.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez koszykova 30 mar 2015, 19:46
czuję się totalnie zagubiona, przyszłość widzę totalnie zamazaną.
Nie ma nic gorszego niż ciągłe próby, szukanie możliwości, aktywne działanie, a "pech" tak jakby decydował ostatecznie.

Na dokładkę dobiła mnie jeszcze moja rodzina, potrzebuję odpocząć.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Sortuj wg