"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Nadie 29 sty 2015, 01:28
Czy to by znaczyło,że jakbyście już dostali ambitną pracę na miarę waszych oczekiwań to bez problemów byście w niej funkcjonowali ? Możecie mi to naświetlić jak to u Was wygląda ?

Jak tak czytam, to wygląda na to,że mam zupełnie inaczej niż większość ludzi na forum. Dla mnie okres, w którym mam pracę to wakacje. Niby zapieprzam od rana do wieczora , ale niesamowicie odpoczywam psychicznie, przestaje mnie męczyć mnie depresja i nerwica, normalnie śpię, czuje się dowartościowana i ... szczęśliwa. A okres w którym siedzę w domu, to najgorszy czas, nie dam rady spać, mam głupie myśli ...
Od 2007 roku depresja, od Września 2013 nerwica lękowa

przez dar 29 sty 2015, 01:32
Nadie napisał(a):Jak tak czytam, to wygląda na to,że mam zupełnie inaczej niż większość ludzi na forum. Dla mnie okres, w którym mam pracę to wakacje. Niby zapieprzam od rana do wieczora , ale niesamowicie odpoczywam psychicznie, przestaje mnie męczyć mnie depresja i nerwica, normalnie śpię, czuje się dowartościowana i ... szczęśliwa. A okres w którym siedzę w domu, to najgorszy czas, nie dam rady spać, mam głupie myśli ...

Dla mnie czas w którym mam pracę ale taką gdzie mam też w miarę dużo wolnego dla siebie jest równie pozytywny. Cieszę się, że nie marnuje wolnego czasu, pracuje, realizuje swoje plany i myślę o kolejnych. Bez pracy jest zdecydowanie za wiele złych myśli
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez tristezza 29 sty 2015, 01:37
Nadie, a jaki to rodzaj pracy, że odpoczywasz psychicznie?
tristezza

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nadie 29 sty 2015, 01:46
casablanca napisał(a):Nadie, a jaki to rodzaj pracy, że odpoczywasz psychicznie?

A właśnie taki, jaki dla większości wydawałby się stresujący - od dwóch lat w okresie wakacyjnym pracuje z dziećmi, konkretnie organizuje im zabawy podczas festynów, imprez eventowych,itp. pilnowanie, aby sobie nie zrobiły krzywdy na przyrządach, czasami nawet zdejmowanie ich ze zjeżdżalni :D I jeszcze znoszenie głupich uwag ich rodziców w stylu "ale pani to jest nieodpowiedzialna!" , "o mój boże, Krzysio się rozpłakał na zjeżdżalni, niech pani biegnie po niego, na pewno coś mu się stało!"

Czasami jeszcze jak trafi się okazja, to hostessuje dorywczo.
Od 2007 roku depresja, od Września 2013 nerwica lękowa

przez Storożak 29 sty 2015, 01:50
Ja też lubię pracować....Tęsknię już za tym :(
Pie.dole nie biore...

przez tristezza 29 sty 2015, 02:02
Nadie, wydaje mi się, że taka praca "dorywcza" inaczej wpływa na psychikę niż stała robota na etacie. Ja z jednej strony chcę pracować, bo wtedy zajmuję czymś myśli, nie siedzę w domu i nie mam "depresji". Jednak nigdy nie pracowałam nigdzie na stałe, wszystko to tylko prace tymczasowe, na wakacje lub podczas studiów. Myśl o stałej pracy mnie przeraża :?
tristezza

przez ( Dean )^2 29 sty 2015, 07:51
W sumie rzygać mi się chce tymi studiami już ale jak sobie pomyśle o tym że jak je skończe to pewnie będę bezrobotny to dopiero mnie serce się kraje ;d
Najgorszy jest wiatr.

przez Storożak 29 sty 2015, 10:30
( Dean )^2, po Twoich studiach to raczej nie....
Pie.dole nie biore...

przez Yvaine 29 sty 2015, 15:03
Ku**a!
Oblałam egzamin.
Niesprawiedliwie.
Kur*a! Ku**a! Ku**a!

przez natrętek 29 sty 2015, 15:16
dar napisał(a):
Storożak napisał(a):dar, na forum jest sporo takich osób z tego co widzę. Nie wiem czy to wynika tylko z naszych problemów?

Wydaje mi się, że w wielu przypadkach (nie wiem czy w każdym) jest jednak wynikiem złej sytuacji na rynku pracy.
Ja już celuję w pracę, która wymaga minimum wykształcenia, a i tak z niektórych firm otrzymałem informację, że mają masę CV. Dowiedziałem się też, że nawet na tak błahych stanowiskach ludzie dostają się po znajomości i wykształcenie nic nie gwarantuje. Wszędzie układy.

W mojej ostatniej pracy, dużo poniżej moich kwalifikacji też zderzyłem się z tym faktem, że nawet do takich prostych prac przyjmują swoje rodziny albo po znajomości.
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

przez Enroute 29 sty 2015, 16:36
Nosz kur*a, ale jest ch*jowo, po prostu jest czas i stan z gatunku: chcę mieć raka i umrzeć.

Albo po prostu umrzeć.
INTJ

przez madlen92 29 sty 2015, 17:20
Nic mi się nie chce. Czuję się jak idź i nie wracaj. Dzisiaj mam swój czarny czwartek, zwyczajny kanał. Resztę sobie daruję.
madlen92

przez Yvaine 29 sty 2015, 21:36
Nienawidzę dzisiejszego dnia! Nienawidzę!
Najpierw egzamin, teraz kłótnia.
Wysiadam z tego pociągu.

przez joaszka 30 sty 2015, 00:18
Aaaaaaaaaaaaa!
joaszka

Sortuj wg