"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Indifference1 23 lis 2013, 19:04
Karmicie moje myśli samobójcze. Tego mi było trzeba
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez zmęczona_wszystkim 23 lis 2013, 19:11
Indifference1 napisał(a):Karmicie moje myśli samobójcze. Tego mi było trzeba

Ja tam nie zamierzam karmić tych myśli. Mówię prosto: mogłam wiele zmienić, ale tego nie zrobilam i teraz tego żałuję. Ty masz szansę, zeby wszystko zrobić, co sobie zaplanujesz. Z mojego punktu widzenia nawet nie weszłaś jeszcze w prawdziwe życie. Stoisz w takim punkcie, gdzie możesz wszystko zacząć. Po co to marnowac? Czasu masz jeszcze mnóstwo.

przez Indifference1 23 lis 2013, 19:14
zmęczona_wszystkim napisał(a):
Indifference1 napisał(a):Cóż, ja nie łudzę się że kiedykolwiek będzie lepiej więc się nie rozczaruję. Świetnie, że to potwierdziłaś...

Ale z drugiej strony sama przyznaję, że nie zrobiłam wszystkiego, co mogłam zrobić, zeby zmienić swoje położenie i teraz widzę, że "samo" się nie naprawi, trzeba zakasać rękawy. więc moge jedynie potwierdzić, że marudzenie doprawione brakiem aktywności zmierzającej do poprawienia sytuacji doprowadzi Cię do niczego. Teraz to widzę i żałuję, że nie miałam siły ani ochoty zobaczyć tego wczesniej.

Tak, super. Tylko jak takie działanie ma wyglądać? Mam ogłosić w szkole, że wszyscy mają zacząć mnie lubić? Mam zapukać pewnej osobie do drzwi i go błagać żeby mnie pokochał? Dodać ogłoszenie na stronie internetowej mojego miasta że szukam znajomych? Zrobić plakat i go wywiesić w szkole? Z jakiegoś powodu ludzie mnie nie lubią i nic z tym nie zrobię. Z jakiegoś powodu jestem dla innych powietrzem, nie podobam się facetom i z tym też nic nie zrobię. Jedyne co jest w jakimś stopniu realne to to, że może dostanę się na studia. Więc się uczę, przygotowuję się do matury i mam dobre oceny. Tylko to nie wystarcza mi do szczęścia. Dlatego narzekam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marwil 23 lis 2013, 19:16
Indifference1, Nie czytaj tych bredni, w końcu to Jeczarnia i każdy jęczy na swoją modłę.
A tekst o 50-tce dotyczył mnie z CHAD! Nie bierz wszystkiego co tu przeczytasz do siebie.

-- 23 lis 2013, 18:19 --

Moich bredni
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez zmęczona_wszystkim 23 lis 2013, 19:24
Indifference1 napisał(a):Tak, super. Tylko jak takie działanie ma wyglądać? Mam ogłosić w szkole, że wszyscy mają zacząć mnie lubić? Mam zapukać pewnej osobie do drzwi i go błagać żeby mnie pokochał? Dodać ogłoszenie na stronie internetowej mojego miasta że szukam znajomych? Zrobić plakat i go wywiesić w szkole? Z jakiegoś powodu ludzie mnie nie lubią i nic z tym nie zrobię. Z jakiegoś powodu jestem dla innych powietrzem, nie podobam się facetom i z tym też nic nie zrobię. Jedyne co jest w jakimś stopniu realne to to, że może dostanę się na studia. Więc się uczę, przygotowuję się do matury i mam dobre oceny. Tylko to nie wystarcza mi do szczęścia. Dlatego narzekam.

A czy oczekujesz, ze ta zmiana ma nastąpić już? W ciągu kilku dni? Dlaczego wszyscy mają Cię lubić? Nie ma takich ludzi, których by wszyscy lubili. Może to przyjdzie z czasem, może jak nie będziesz się spinać, a po prostu będziesz się normalnie zachowywać w stosunku do innych, bez wymówki: czemu mnie nie lubicie? , to jednak coś sie zmieni. Pójdziesz na studia, będziesz mieć kolejną szansę na poznanie nowego środowiska. Nieodwzajemniona miłość? A kto jej nie przechodził? nie, nie zmusisz kogoś, żeby cię pokochał, czy to mając -naście czy -dzieści lat i akurat mam w tym doświadczenie, to wiem, jaka to bezsilność. Że się nikomu nie podobasz? Ale dlaczego? Co z Twoim wyglądem jest nie tak, tzn co sama o sobie myślisz? tu akurat można wiele zrobić. Przecież jesteś tak młoda!!! Nawet jeśli teraz nie jesteś popularna, to nie znaczy, ze tak będzie zawsze.

przez Indifference1 23 lis 2013, 19:45
Nie chcę być popularna, zachowuję się całkowicie normalnie. Nie jestem dla nikogo wredna, może czasami ale bardzo rzadko. Zawsze służę pomocą przy notatkach czy nauce. A i tak nikt ze mną nie rozmawia, chyba że coś chce. Staram się uśmiechać, być dla innych sympatyczna, wcale się nie spinam. I to też nie jest tak, że jestem jakąś sierotą bo odzywam się do nauczycieli i kłócę jeśli trzeba, jestem zaangażowana w parę spraw w szkole. Więc w czym jest problem?
Nie wiem co z moim wyglądem jest nie tak. Generalnie uważam się za niezbyt ładną bo mam trądzik i ogólnie nie przypominam jakieś piękności. Ale odpychająca też nie jestem. No i z wagą nie mam problemu bo jestem szczupła, ubieram się w porządku.

przez Depresja To Ja 23 lis 2013, 19:52
/cenzura/ mać

-- 23 lis 2013, 18:53 --

/cenzura//cenzura//cenzura//cenzura//cenzura//cenzura/.

przez ewelka91 23 lis 2013, 19:57
DepresjaToJa świetny awatar
u mnie *ujowo.

przez Depresja To Ja 23 lis 2013, 20:00
ewelka91, U mnie tez, muszę cos rozjebać

przez zmęczona_wszystkim 23 lis 2013, 20:00
Indifference1 napisał(a):Nie chcę być popularna, zachowuję się całkowicie normalnie. Nie jestem dla nikogo wredna, może czasami ale bardzo rzadko. Zawsze służę pomocą przy notatkach czy nauce. A i tak nikt ze mną nie rozmawia, chyba że coś chce. Staram się uśmiechać, być dla innych sympatyczna, wcale się nie spinam. I to też nie jest tak, że jestem jakąś sierotą bo odzywam się do nauczycieli i kłócę jeśli trzeba, jestem zaangażowana w parę spraw w szkole. Więc w czym jest problem?
Nie wiem co z moim wyglądem jest nie tak. Generalnie uważam się za niezbyt ładną bo mam trądzik i ogólnie nie przypominam jakieś piękności. Ale odpychająca też nie jestem. No i z wagą nie mam problemu bo jestem szczupła, ubieram się w porządku.

nie wiem, trudno ocenić po tym, co piszesz, bo z punktu widzenia kogoś blisko Ciebie sytuacja może wyglądać inaczej.
A jeśli jesteś ciekawie ubrana i szczupła i wyglądasz przeciętnie, to pomimo trądziku, który przecież kiedyś wyleczysz, nie będziesz miec problemu. A że nie jesteś pięknością? A kto nią jest? Wyjątki na palcach można policzyć. Postaraj się może zaobserwować, dlaczego tak Cię ludzie traktują. A czy jest przynajmniej jenda osoba w Twoim otoczeniu, z którą moglabyś o tym porozmawiać? co z jej punktu widzenia odpycha ludzi od Ciebie, skoro twierdzisz, ze odpycha?

przez Indifference1 23 lis 2013, 20:04
Rozmawiałam z 3 osobami na ten temat, nikt nie ma pojęcia co jest nie tak. To jest głupie bo ja nawet nie wiem co mam w sobie zmienić -.-

przez Depresja To Ja 23 lis 2013, 20:06
Nie wiem co z moim wyglądem jest nie tak. Generalnie uważam się za niezbyt ładną bo mam trądzik i ogólnie nie przypominam jakieś piękności.

Według mnie trądzik nie zmniejsza atrakcyjności kobiety.

przez zmęczona_wszystkim 23 lis 2013, 20:08
Depresja To Ja napisał(a):Według mnie trądzik nie zmniejsza atrakcyjności kobiety.

zgadzam się. Znam wiele nastolatek z trądzikiem, które mają chłopaków bez większych problemów.

przez Indifference1 23 lis 2013, 20:09
Depresja To Ja napisał(a):
Nie wiem co z moim wyglądem jest nie tak. Generalnie uważam się za niezbyt ładną bo mam trądzik i ogólnie nie przypominam jakieś piękności.

Według mnie trądzik nie zmniejsza atrakcyjności kobiety.

Tym bardziej, że go jako tako ukrywam. Ale wiadomo, że to widać no i czuje się z nim źle. I już najadłam się tyle leków, antybiotyków, wysmarowałam się tyloma maściami że straciłam już nadzieję, że się tego g... pozbędę.

-- 23 lis 2013, 19:12 --

No i też nie wyobrażajcie sobie, że jestem jednym wielkim chodzącym pryszczem bo tak nie jest. Nie ma tragedii, kiedyś wyglądałam gorzej. Zastanawiałam się czy dodać zdjęcie na forum ale cały czas boję się, że gdzieś tu jest ktoś kto mnie zna.

Sortuj wg