"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez majka16 24 maja 2013, 16:07
eviq, czytając to co napisałaś sądzę , że prawdziwa ty jesteś w tej pierwszej wersji, tylko inni nie potrafią tego docenić, dostrzec i to jest cholernie niesprawiedliwe i przykre . rozumiem cie. uważam jednak , że zawsze należy walczyć dla siebie przede wszystkim życie jest tylko jedno. i warto spróbować nawet po raz kolejny - do skutku. na to trzeba dużo siły, ale prawda jest taka, że człowiek jest silny i jeśli chce, to z każdej sytuacji będzie mógł się wygrzebać z tego .

przez Fizli 24 maja 2013, 16:17
Eh i znowu, znowu sie zawiodlem na swojej osobie, myslalem ze potrafie sobie poradzic z ty uczuciem ale nie... znowu jak zobaczylem ze zostalem olany cien wrocil.... mam go juz dosyc....chce by przepadl....
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
Albert Einstein
Każdą kolejną żyletkę nawlekam na szyje

>>http://www.youtube.com/watch?v=xNJUWFOTDDM<<

przez eviq 24 maja 2013, 16:38
Dzięki wszystkim za wysłuchanie. Musze teraz stanąć na baczność domownicy wracają Wpadnę tu jeszcze na pewno. Zobaczę czy dostane dziś pozwolenie na wyjście integracyjne z pracy . Mówiłam o nim od tygodnia nikt jednak nie słuchał. Mam jeszcze syna małego którego muszę pilnować wiec każde wyjście to problem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Oszukany 24 maja 2013, 19:47
Musze pojęczeć.

Nie mam pracy i boje się jej szukać. Mam 28 lat i nie mam zawodu, nie miałem nigdy dziewczyny a studia zawaliłem. Chcę umrzeć ale boję się samobójstwa bo jestem tchórzem. Życie jest po prostu nie do zniesienia.
Najbardziej boję się że gdy podejmę prace to zostanę wyśmiany.Bo już wiele razy tak było. Ciągle nie mogę się przez to pozbierać. W efekcie tego o czym pisze trzęsą mi się ręce i osiwiałem.
Jestem na dnie w efekcie uciekam w komputer by chociaż przez jakiś czas nie przeżywać swoich porażek.
Czuję się jakbym był zupełnie wybrakowany. Moja terapeutka mówi że jestem niedojrzały emocjonalnie. Od kilku miesięcy chodzę na terapię ale nic nie dała co przyznała sama terapeutka i twierdzi że z lęku odrzucam całą pomoc. Myślę że ma rację ale też pomocy którą mi oferuje zupełnie nie czuję.

przez Lux24 24 maja 2013, 21:42
Oszukany, dlaczego miałbyś zostać wyśmiany?

przez ( Dean )^2 24 maja 2013, 21:44
Zrozumiałem że nie jestem mężczyzną,nie umiem nim być.Nie miałem wzorca,mój ojciec nawet nie wiem ile mam lat i nigdy niczego mnie nie nauczył za to wiele razy skrzywdził.
Nie ma mnie kto nauczyć jak być facetem więc pewnie w bólach będę musiał uczyć się sam.
Oszukany, dlaczego miałbyś zostać wyśmiany?

No bo jego sytuacja to nie powó do dumy..... :roll:
Jesteś raczej frajerem Oszukany,może ida Ci się jednak z tego wyjść,wtedy wszyscy szybkmo o tym zapomną jakie zrobiłeś kiedyś błędy.
Najgorszy jest wiatr.

przez carlosbueno 24 maja 2013, 21:48
Oszukany, mam zbliżony życiorys i sytuację życiową do Ciebie, a jeszcze starszy jestem. Mi to nawet na terapie się już nie chcę chodzić i też boję się ze w każdej pracy zostanę wyśmiany.
Największy Forumowy Maruda

przez Lux24 24 maja 2013, 21:56
( Dean )^2, to nie zmienia treści mojego pytania, przecież w pracy nikt nie musi znać jego sytuacji. przynajmniej nie całkowicie.

przez ( Dean )^2 24 maja 2013, 22:11
Racja,w zakładach ludzie przychodzą i odchodzą nikt nikogo nie pyta co tam robił wcześniej.To jest bardziej w jego głowie,co nie zmienia faktu że uświadomienie autentyczne sobie swojej sytuacji <czyli tego że jest frajerem> no jest mu potrzebne.Mi to pomogło.
Najgorszy jest wiatr.

przez babol440 24 maja 2013, 22:18
Oszukany, ja zapewne idę w Twoim kierunku. Ja pierdzielę, dlaczego inni potrafią wziąć życie w swoje ręce, a ja je sobie marnuję na własne życzenie...
Wspomnień kalejdoskop kłóci się z teraźniejszością.

przez Ziqu2119 24 maja 2013, 22:49
Jest koniec roku, trzeba poprawiać oceny a ja nie jestem w stanie. Nie mogę wziąć się do nauki.Naprawdę bym chciała ale nie jestem w stanie.
Wszyscy uważają że jestem leniwa a ja po prostu nie mogę. Cały czas myślę tylko o tym żeby iść spać, cały mój dzień kręci się w okół tego.
Chciałabym zasnąć i się nie obudzić.

przez Lux24 24 maja 2013, 22:50
( Dean )^2, przepraszam, ale nie rozumiem Cię, w czym pomaga uświadomienie sobie, że jest się "frajerem"? bo z mojego punktu widzenia pozwala jedynie się usprawiedliwić, żeby nic ze sobą nie robić, bo stwierdza się po prostu, że jest się frajerem i tyle. ma się spokojne sumienie.

przez carlosbueno 24 maja 2013, 22:54
Lux24 napisał(a):( Dean )^2, przepraszam, ale nie rozumiem Cię, w czym pomaga uświadomienie sobie, że jest się "frajerem"? bo z mojego punktu widzenia pozwala jedynie się usprawiedliwić, żeby nic ze sobą nie robić, bo stwierdza się po prostu, że jest się frajerem i tyle. ma się spokojne sumienie.

Masz rację ja prowadzę podobny żywot do oszukanego i uważam się za totalnego frajera i wierzcie naprawdę nic to ni daje wręcz dobija jeszcze bardziej bo wcale nie chce się odfrajerzyć.
Czasami myślę że lepiej jakbym był takim forumowym bonusem który ma osobie jak najlepsze zdanie mimo że z obiektywnego punktu widzenia jest frajerem.
Największy Forumowy Maruda

przez Lux24 24 maja 2013, 23:18
carlosbueno, czyli Tobie jest dobrze samemu ze sobą, skoro jak piszesz nie chcesz się "odfrajerzyć"? jeśli tak, to nie ma tu problemu, wystarczy tylko nazewnictwo zmienić z "frajera" na coś, co nie miałoby negatywnego zabarwienia.

Sortuj wg