"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Rena 22 sie 2007, 14:05
Wzięłam afobam, trochę lepiej mi się układa w głowie ale jestem jak naćpana, chodzę jak w zwolnionym tempie, dzięki, że mnie podtrzymujecie, nie wiem co bym sama zrobiła bez was. Boże jak to dobrze że trafiłam na to forum. Zjadłam małą miseczkę rosołu, chociaż coś, ja nie należę do puszystych więc nie mam z czego chudnąć. Najgorzej, że nie mogę na dłużej się na niczym skoncentrować, wszystko mnie nurzy, nawet moje ulubione krzyżówki, przynajmniej te okopne myśli się wyłączają. Ja mieszkam na wsi, więc do lekarza muszę jechać samochodem a na to muszę być w miarę normalna, więc tutaj czuję się jak uwięziona, nawet ludzi nie oglądam, w mieście można chociaż przez okno popatrzeć i przypomnieć sobie jak to było przedtem, jak normalne życie sie toczy, ale ja nie mam wyjścia, bo gdzie pójdę, pracę mam na miejscu, prędzej czy później zwariuję tu sama.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:07 pm ]
groskowa! Trzymam za ciebie kciuki, a tak apropos, jeśli można, skąd te blizny?

przez groskova 22 sie 2007, 16:30
Rena ja za ciebie tez trzymam kciuki, kiedys chyba musi byc lepiej, prawda? Prawda? Prawda?:( (sama siebie probuje przekonac...)
Mam za soba 3 proby samobojcze, na poczatku lipca tego roku najadlam sie tabletek nasennych, popilam alkoholem i "urwal mi sie film"...Nie pamietam co sie dzialo kompletnie ale pocielam sobie rece zyletka, masakrycznie, od nadgarstka do lokcia, mialam po 40 szwow na kazdej z rak...moge zapomniec o koszulce na ramiaczkach chyba juz na zawsze:((((((

tak w ogole to mi tez gorzej, zero koncentracji w pracy, szefostwo sie wkurza ze znowu ide do domu wczesniej:(

przez MadLuki 22 sie 2007, 17:49
mam wszystko, nie potrafię kochać, nie mam nic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rakken 22 sie 2007, 17:58
mysle ze juz nie bede szczesliwy

przez Felicity 22 sie 2007, 18:52
rakken
rakken napisał(a):mysle ze juz nie bede szczesliwy

Jak sobie tak powiesz, to rzeczywiście może tak być.Ale dlaczego tak myślisz? Kiedyś zła karta musi się odwrócić. Trzeba wszystkiego zaznać w życiu, nie tylko cierpienia.Często ludzie, którzy mają szczęśliwą młodość, cierpią później. Może z nami jest odwrotnie? ;) Pa, trzymaj się(i nie gadaj głupot ;) )
Ktoś bliski powiedział mi kiedyś: " Masz przed sobą całe życie. Nie zmarnuj go". Teraz te słowa dedykuję Tobie.
Szukam Nadziei.

przez Rena 22 sie 2007, 19:41
Groskova, tak mi przykro, co takiego się działo, że to zrobiłaś, uważam że jesteś mimo wszystko odważna, tak miałaś tego dość?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:13 pm ]
Musi ci być chyba tam ciężko na obczyźnie, czy masz tam jakiś przyjaciół? Możesz z kimś pogadac o swoich problemach? A gdzie mieszkasz w Polsce?

JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez Ewik 22 22 sie 2007, 21:37
Najlepiej od razu mnie zaszczelcie, będzie szybciej!!!!
Ale nie jeździjcie mi po uczuciach, bo to boli. BARDZO BOLI!

przez Lionella 23 sie 2007, 00:06
Ogarnęła mnie wielka nienawiść (?), niechęć (?), beznadzieja (?), rozpacz (?), zazdrość (?), chęć zemsty (?). Nie wiem jak to nazwać. Wiem tylko że nie lubię się za to :( I wiem że przez to nie mogę spać :(

przez Twilight 23 sie 2007, 05:26
Nazwij to po prostu dołek, ale pamiętaj, że po każdym dołku jedzie się na fali.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez Goplaneczka 23 sie 2007, 10:45
Jestem beznadziejna.
I tyle.
:cry:
Goplaneczka

przez groskova 23 sie 2007, 13:07
Goplaneczka napisał(a):Jestem beznadziejna.

Wcale nie. wcale a wcale. nie zgadzam sie!;)

Rena napisał(a):Groskova, tak mi przykro, co takiego się działo, że to zrobiłaś, uważam że jesteś mimo wszystko odważna, tak miałaś tego dość?

Bylam samotna, nieszczesliwa, wydawalo mi sie ze wszyscy maja mnie w nosie i do tego probowano mi odebrac moojego kotka ktory trzymal mnie przy zyciu. Dostalam ataku paniki i..tak sie skonczylo:(
Jestem z wroclawia, dzisiaj bukuje bilety do polski ( w jedna strone) na 4 pazdziernika...
Nie wiem czy dobrze, boje sie tam wracac, do rodzinnych problemow, do brata (tez) z depresja, do wiecznego braku kasy. Do mamy, ktora bedzie pilnowac mnie na kazdym kroku (wiem, ze z dobrych checi, ale...). Boje sie ze mlodziez polska bedzie mnie traktowac jak nieinteligentna kretynke, bo mam 22 lata a nie studiuje (choc mam zamiar od przyszlego roku. Boje sie ze nie zndajde pracy, albo nie bede miec sily zeby szukac. Boje sie ze bedziemy sie z bratem tylko dolowac nawzajem zamiast sobie pomoc. Ale zostawanie tu tez chyba nie ma juz sensu. Nie wiem co bedzie i jak bedzie:( strasznie sie stresuje tym wszystkim, panikuje na sama mysl o pakowaniu 2letniego dobytku i przewozenia tego do polski. Poza tym znowu jestem nacpana nowymi lekami i nic mi sie nie chce.
Do dupy to moje zycie:(((((

przez Jaśkowa 23 sie 2007, 13:11
groskova mało inteligentna bo nie studiujesz no takiej głupoty to dawno nie słyszałam :lol: ja znam równie dużo debili z mgr przed nazwiskiem co bez niego daj sobie na luz dziewczyno :) a zacząć studia w wieku 22 lat to juz kompletnie totalny luzik ja mam 30 i jeszcze rok jeden mi został do skończenia :mrgreen:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez groskova 23 sie 2007, 13:23
Jaskowa naprawde...? Wow to naprawde super. Dzieki, pocieszylo mnie to naprawde:)
Ja sie tego boje, wiem ze to pewnie tylko kolejny wytwor mojej chorej wyobrazni, ale jakos nie potrafie tego wyrzucic ze swojej glowy. No nic, zobaczymy jak przyjade...

przez Jaśkowa 23 sie 2007, 13:27
groskova na mojej uczelni to ludzi w Twoim wieku to na palcach jednej ręki mogę policzyć reszta to dużo starsi, ludziska teraz dokształcają się w każdym wieku :smile:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

Sortuj wg