"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez latecafe 04 maja 2012, 11:14
Lady Em., rozumiem Cię doskonale, gdybym tylko mogła nie wracałabym do domu w ogóle :?
'Jeśli ktoś nie popełnia samobójstwa, nie znaczy, że wybrał życie. On tylko nie potrafi się zabić.'

przez carmen1988 04 maja 2012, 12:00
jestem sama i nieszczęśliwa
nerwica wegetatywna

przez Marsal2 04 maja 2012, 12:43
Samotność... strach przed wieczną samotnością, strach przed niespełnieniem, strach przed samym strachem... po lekkiej poprawie przychodzi znowu drastyczne pogorszenie stanu... :cry: Chcę zdechnąć... chcę, żeby mnie ktoś odwiedził, przytulił, chcę poczuć trochę ciepła... :cry: Nie mam jednak na to co liczyć.
Nie mam sił nawet, żeby wstać i sobie zrobić coś do jedzenia...

carmen1988, chciałbym Cię wesprzeć, ale wiem, że słowa niewiele w takim przypadku pomogą. :( Trzymaj się, staraj nie brnąć w tą nieszczęśliwość. Wiem, że to trudne, może nawet niewykonalne, ale próbuj, ja sam próbuję. Nie wychodzi mi to, ale próbuję.
Marsal2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Figlid 04 maja 2012, 16:27
Ja nienawidzę, jak tato na mnie krzyczy i się czepia. Praktycznie za wszystko, co się nie podoba, zwłaszcza, jak wróci zdenerwowany z pracy. Albo jak faworyzuje mojego brata lub mówi rzeczy, które jemu zdają się żartem a mi nie. Nienawidzę ciągłego czepiania się za oceny, to nie jest gimnazjum rejonowe, większość osób ma gorsze oceny. I chodzenie do kościoła. I czegoś takiego, że nie wie, co robię na komputerze, ale zakłada, że coś złego/głupiego :/ I ciągle mam wrażenie, że będę sama całe życie, bo nie nawiążę normalnej relacji albo wszyscy będą się śmiać, a jak będę mieszkać sama, to mi odwali :/
F84.5
A "wyjdź do ludzi" to strasznie tępa i bezużyteczna rada. Dla kogoś kto nigdy nie był osobą towarzyską jest to stwierdzenie równie jasne i proste co budowa czołgu T-34.

przez Marsal2 04 maja 2012, 16:32
Figlid, rodziciele potrafią być nieczuli. U mnie trochę jest podobnie z ojcem. Żartuje, ale ja tego jako żarty nie odbieram, czuję, że on wtedy na mnie naskakuje, ma do mnie żal, że choruję. To boli i nie poprawia mojego samopoczucia.
I ciągle mam wrażenie, że będę sama całe życie, bo nie nawiążę normalnej relacji albo wszyscy będą się śmiać, a jak będę mieszkać sama, to mi odwali

Witaj w klubie. :(
Marsal2

przez Abbey 04 maja 2012, 19:08
wrócił... :why: :why: :why:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Artemizja 04 maja 2012, 19:57
Abbey, kto wrócił?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Abbey 04 maja 2012, 20:39
Bellatrix, burżuazja z mojej klasy, znów będzie emocjonalne wykorzystywanie, ciągłe dogadywanie, pokazywanie swojej wyższości. :roll: On wie jak zagadać, jak podejść, jak wykorzystać i porzucić. :why:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez zdezorientowana 04 maja 2012, 20:42
jakos nie jęcze zwykle nikomu, ale wiele rzeczy we mnie siexdzi.
Przyjaciolka pol roku temu odbila mi chlopaka, on ze mna zerwa tydzien pozniej przyjezdzal do niej ( a mieszkamy po sasiedzku). Ona teraz po pol roku sie odezwala, na gg mnie przeprosila i mysli ze bedzie wszystko OK :( A to była jedyna przyjaciołka, której bezgranicznie ufałam, a teraz nie mam nikogo

przez latecafe 04 maja 2012, 20:44
Hej :)
Powrócę znów do wczorajszego tematu, bo niestety, ale dalej mnie to męczy.
Ciągle o tym myślę... Nie wiem, może staram się tego chłopaka usprawiedliwić, bo chciałabym po prostu żeby było tak jak myślę, może jestem aż tak naiwna, nie wiem, ale muszę o tym komuś powiedzieć. Mianowicie, wciąż nie mogę uwierzyć, że on mógłby być tak okropny. To on był gospodarzem na tej imprezie, ze wszystkich chłopaków zachowywał się tak na prawdę najlepiej, dodatkowo jest najlepszym przyjacielem koleżanki, z którą na tą imprezę przyszłam... Nie wiem, ale cały czas mam w głowie myśl, że może to ja to zepsułam, może przez to, że byłam dla niego taka obojętna, może po prostu odniósł wrażenie, że totalnie nie jestem nim zainteresowana i tyle, i może to dlatego się nie odzywa, nie zagaduje na fb ani nic, bo się boi, że jestem na niego śmiertelnie zła :bezradny: Nie wiem...

Jeśli uważacie, że jestem głupia i naiwna, to wylejcie mi wiadro wody na głowę, żebym przejrzała na oczy, błagam... :?
'Jeśli ktoś nie popełnia samobójstwa, nie znaczy, że wybrał życie. On tylko nie potrafi się zabić.'

przez shinobi 04 maja 2012, 20:45
zdezorientowana, /cenzura/ ją, zwykła suka. :)

przez zdezorientowana 04 maja 2012, 20:49
shinobi, każdy mi to mówie. Moja babcia ja ostatnio na ulicy zezwala, a ja jedyna probuje wybaczyc. Ona jest w lepszym polozeniu, ma faceta, przyjaciol to co potrzebne czlowiekowi, ja nie mam teraz nic

przez shinobi 04 maja 2012, 20:52
zdezorientowana, znajdziesz faceta, znajdziesz przyjaciół. Nic na siłę, i bez zbytniego napinania. :)

przez slow motion 04 maja 2012, 20:53
Abbey, liczę na to, że kiedyś nadejdzie ten dzień gdy powiesz NIE!

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Sortuj wg