"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez paradoksy 04 sty 2012, 21:44
Bellatrix, słońce, ja potrafię na reklamie nutelli płakać więc wiesz :mrgreen:

:*

jest źle po to, żeby potem było lepiej.. pamiętaj!
paradoksy

przez Artemizja 04 sty 2012, 21:55
malibu, ej nie jesteś beznadziejna...nie mów tak...
paradoksy, może masz rację i to musi tak wyglądać...nie spodziewałam się tylko,że będę to aż tak przeżywać...

Basiu,dlaczego na reklamie nutelli?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez NewYork 04 sty 2012, 21:56
Bellatrix, to, ze płaczesz to nic złego. Lepsze to niz tłumienie uczuć, bo potem one wybuchaja i moze byc gorszy efekt. Eh ja tez myslę, ze jak sie poryczę ( ja ryczę, gdy już nie mogę lub cos mnie super mocno przygnębi) to jestem jak dzieciak...
NewYork

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 04 sty 2012, 21:57
bo była reklama gdzie rodzina trzyma się za ręce i biegną po łące... i /cenzura/ się poryczałam...
bo byli wszyscy razem i się trzymali za ręce.. u mnie tak nigdy nie było :roll: :(

-- 04 sty 2012, 21:58 --

ja tam jak ryczę to sobie myślę "o k..a, jak mi źleeee, o ja biednaaaaaaa, /cenzura/ to wszystko, dajcie mi wszyscy spokój" itd itp.. :lol:
paradoksy

przez NewYork 04 sty 2012, 22:00
paradoksy, :D. No niektóre filmy i reklamy poruszają ja tez tak mam:p. Np była taka reklama ze ojciec dzwonił do syna i on nie odbierał i nagle ten ojciec jest w szpitalu i syn od razu do niego jedzie. Piękne...
NewYork

przez Artemizja 04 sty 2012, 22:04
paradoksy, NewYork, dziwne jak niektóre rzeczy potrafią człowieka wzruszyć.Nawet byśmy nie przypuszczali,że nas to ruszy...a wystarczy zwykła reklama...

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez paradoksy 04 sty 2012, 22:05
NewYork, Bellatrix, ja praktycznie na każdym odcinku Chirurgów ryczę...
a wczoraj oglądnęłam One Day (film) i się rozjebałam kompletnie, ryczałam jak głupia :roll: masakra
jestem bardzo emo :P
paradoksy

przez dogomaniaczka 04 sty 2012, 22:06
mi też się chce wyć, jestem zbyt wrażliwa, ktoś mi sprawił przykrość na innym forum i chce mi się wyć i jestem zniechęcona ..........

przez NewYork 04 sty 2012, 22:09
dominika92, tule, jej na forach mogoa człowiekowi dokopac :(. Miałam takie sytuacje:(

Ja to bym sie ostatnio nad książka poryczała, prawie, wrzuszyłam sie, a przy Samotności w Sieci to byłam tak bliska płaczu, że powiedziec nic nie mogłam bo bym ryczała. Smutna ta ksiażka jak ni wiem
NewYork

przez paradoksy 04 sty 2012, 22:10
dominika92, jebaj go! :8):
paradoksy

przez dogomaniaczka 04 sty 2012, 22:10
NewYork, dzięki :( no zwłaszcza na forach innych niż to bo tu się każdy chamuje bo sami wrażliwce...a gdzie indziej to po całości...

-- 04 sty 2012, 22:12 --

paradoksy, staram się, ale też złośliwie odpowiedziałam i w sumie mam żal do siebie. ale to cała ja, mi niech cisną, a jak ja "oddam" to już uważam się za idiotkę i się przejmuję. ;] a to niby tylko internet.

przez paradoksy 04 sty 2012, 22:14
NewYork, http://www.youtube.com/watch?v=6VBKi24JcnU
a ona na końcu, jak ze sobą są.. w końcu, po 20 latach... ona ginie
ryczałam jak bóbr
paradoksy

przez Artemizja 04 sty 2012, 22:16
paradoksy, One Day nie oglądałam,ale wyłam na Zielonej Mili, Sali Samobójców,Czasem słońce czasem deszcz...nawet na Harrym Potterze i Gwiezdnych Wojnach-nowej trylogii...

Administrator

przez NewYork 04 sty 2012, 22:19
dominika92, tak trzeba niera pocisnać, nie można dac sobie wejśc na głowe. Bo Cię zniszcza. Tak tutaj ludzie maja empatie, a na inych forach tego brakuje
NewYork

Sortuj wg