"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez kornelia_lilia 10 gru 2011, 10:12
dlaczego tu nikogo nie ma!!!
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez Sabaidee 10 gru 2011, 10:36
kornelia_lilia, nie ma komu jęczeć to chyba dobrze.
Sabaidee

przez kornelia_lilia 10 gru 2011, 10:40
Sabaidee napisał(a):kornelia_lilia, nie ma komu jęczeć to chyba dobrze.

nie chodziło mi o ten wątek tylko ogólnie o forum.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sabaidee 10 gru 2011, 10:46
kornelia_lilia, przedświąteczne zakupy, porządki... Ja też zaraz spadam.
Sabaidee

przez paradoksy 10 gru 2011, 10:55
przeraża mnie życie
oboje pracujemy na pełny etat z M. a na ten miesiąc po opłaceniu zostaje nam 100 zł na życie, paliwo... mam tego dosyć /cenzura/

-- 10 gru 2011, 10:55 --

święta, jakie święta? za 100 zł to będziemy /cenzura/ o chlebie i pasztecie cały miesiąc chyba
paradoksy

przez *Monika* 10 gru 2011, 11:08
paradoksy, :(
Obrazek
Główny Moderator

przez superpit99 10 gru 2011, 16:06
paradoksy: wiem ze to co napisze jest banalne ale Wy macie siebie, jestescie szczesliwi/zadowoleni to co jest miedzy wami nie mozna w przeciwienstwie do materialnych rzeczy osiagnac nawet kiedy bardzo sie tego pragnie i potrzebuje, dlatego pierd_ol ten fakt ze macie tylko 100 bo to jest AZ STOWA KTORA ROZTRWONICIE OBOJE :P

zaczyna sie we mnie w srodku kotlowac, jest z minuty na minute coraz gorzej, paradoks latami szukalem sm_erc_ robilem wszystko jak szalony i bylo ok, teraz staram sie panowac nad bordim i nie dopuszczac do takich sytuacji, wjezdzajac na Autobahne wlaczam tempomat na 140 km/h i wleke sie jak slimak mimo tego wczoraj po powrocie z wloch przywital mnie list z kolejnym mandatem (10 albo 11 w tym roku) to byla ta przyslowiowa kropla ktora przelala dzbanek.
zaczynam wszystko stawiac pod znakiem zapytania przestaje widziec sens w tym co i jak robie.
po jakiego sk__syna sie meczyc, walczyc (chinczycy tez maja w tym swoj udzial) moja szklanka przestaje byc "do polowy pelna" a staje sie "do polowy PUSTA"
"Swiata nie zmienimy ale mozemy zmienic sposob w jaki go widzimy i odbieramy"
Verena Terapeutka

przez Laima 10 gru 2011, 21:17
Popijawę u mnie w domu sobie zrobili :why: Dosyć mam tego kolegi co tydzień przychodzi i jest picie,jeszcze od niego oberwałam,że do mnie przyszedł a mnie nie ma.Boję się o psiaki,brat jest pijany,a wiadomo jak to z pijanym,może je uderzyć,nawet mocno potłuc,oby nie zabić czy zmasakrować.
Po co ja dzwoniłam,co mnie pokusiło.Miałam iść spać :why:
Laima

przez konwalia123 10 gru 2011, 21:25
jak siei wziac w garsc! zaczynam bankrutowac potrzebuje pracy a nei mopge znalezc do tego czuje sie tak bezuzyteczna na tyle wolnegop czasu powinam sie uczyc tak zeby stypendium naukowe dostac ..ale ja jestem podejrzliwa.Chlopak nagle stal sie dla mnie dobry ...
„[...] każdy na nią czeka, jak na stacji stoi, wypatruje, skąd nadjedzie pociąg, który wszystko wyprostuje”

przez harrlow 10 gru 2011, 21:52
uczyć.. rety, skąd ja to znam. tyle, że ja do NICZEGO nie mam siły. jestem kompletnym darmozjadem. potrafię tylko leżeć w łóżku i gnić przed laptopem. w dodatku leki przestały mi działać..

przez frytka 10 gru 2011, 23:51
hm, jak czuję niemoc do czegoś to na złość sobie to robię... masochizm ale skutkuje :roll:
Anioły są wśród Nas

przez chesteroo 10 gru 2011, 23:53
u mnie??po pracy sięgamy po browarka bo to ,,lepsze'' niż benzo?! które otrzymałem wczoraj na zmianę leku..iii?? spaćku zaraz sie kładziemy ;) good night :P
...JESTEŚ TYM O CZYM MYŚLISZ...

przez *Monika* 11 gru 2011, 02:27
superpit99, Piotrze? Ale coś się musiało wydarzyć, że Twoje samopoczucie i stan zmienił się na gorsze.
Obrazek
Główny Moderator

przez konwalia123 11 gru 2011, 09:25
!!!!! czlowiek bluszcz bez zainteresowan znajomych ....siedzacy calymi dniami w domu nie majac na nic silY!umieram ,czuje jak znikam z kazdym dniem....

kiedys bylam ambitna ładna mialam znajomych ,z kim pogadac a teraz wszystko sie skonczylo!!!

nie potrafie wyjsc z tego koła blednego!
Obudzilam sie rano glebokop wzdychajc i nie moglam spac !cudownie sie urzadzialam w tym zyciu -nie ma co;( ratunku! :why: :why: :why:
Ostatnio edytowano 11 gru 2011, 09:27 przez konwalia123, łącznie edytowano 1 raz
„[...] każdy na nią czeka, jak na stacji stoi, wypatruje, skąd nadjedzie pociąg, który wszystko wyprostuje”

Sortuj wg