CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez filip133 19 gru 2015, 00:36
A nikt nie widział mojego wczorajszego, długiego posta, czy nikt nie wie co odpisać...? ;P
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez joaszka 19 gru 2015, 01:05
filip133 napisał(a):A może tutaj mi ktoś co nieco rozświetli w pewnych kwestiach ??

Tak sobie myślę, że w sumie się nieco boję, hmmm, takiego jakiegoś przywiązania koleżeńskiego/przyjacielskiego się do kogoś, albo zakochania... Ehh to skomplikowane, trudno to jednoznacznie stwierdzić jak to było... Ale w pewnym momencie związku z moją byłą... No bo ona to moja pierwsza dziewczyna, no to możecie sobie wyobrazić jakie uczucia i samopoczucie były przy niej, zakochanie i w ogóle... Ale jakoś potem się rozwinęło, tylko nie mam pojęcia kiedy, to ChAD. I były, przynajmniej teoretycznie, jakieś objawy manii przy niej... Też skomplikowane to jednoznacznie stwierdzić, co mogło być manią a co "zwykłą miłością", ale naprawdę w pewnym momencie przy niej przestałem być tak do końca sobą, mogę teraz to stwierdzić (tylko to trudno tak jednoznacznie opisać.. :/) zachowywałem się i myślałem nieco, jakbym był zaburzony, jakbym nie był sobą... I teraz mam stracha, przed takim bliskim koleżeństwem na żywo, czy przyjaźnią, a co tu dopiero mówić o zakochaniu. Taki strach, a co jeśli ja nie umiem się normalnie zakochać, tylko zawsze przy dziewczynie będę wchodził w manię... ? -.-

Stan zakochania przeplata się z manią. Tak mi się wydaje. W ogóle, moim zdaniem relacje damsko-męskie są tak nacechowane emocjami, że dla chadowców mogą być trudne. Sama zastanawiam się teraz, jak umieścix drugiego czlowieka w moim życiu. Chyba tylko psycholog może pomóc. Albo nie wiem kto. Kurdez ciężko mi zebrać myśli
joaszka

przez joaszka 19 gru 2015, 01:16
Co to gowno robi mi z głową :(
joaszka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tańczący z lękami 19 gru 2015, 01:18
trochę nadaktywny zrobiłem się po odstawce lamo. Czuję się przez to jak królik z duracellem w dupie, ale chociaż działam i coś robię. Odnoszę jednak wrażenie, że brakuje w tym nastroju a jest trochę za dużo energii i pobudzenia. Trochę też zmian zawodowych zaszło w moim życiu, więcej niepewności i brak stabilizacji może stąd głowa też nieco szaleje. Czytam czasem ten wątek i brakuje mi ostatnio postów Intela. Nie wiecie co z nim?
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez filip133 19 gru 2015, 01:33
joaszka, dzięki :) Dla mnie to wszystko zbyt skomplikowane i chyba albo mam jednak niepoprawnie postawioną diagnozę, że to były manie i mam ChAD, albo po latach leczenia na depresję i teraz prawie cały czas w stanach depresyjnych - mam za małą wiarę w siebie i zbyt zaburzone spojrzenie na to, żeby wiedzieć że ja mógłbym być dla kogoś dobrym partnerem i poradzić sobie w związku...
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez Asmo 19 gru 2015, 13:24
Gdzie jest Intel ja sie pytam?
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez Carica Milica 19 gru 2015, 17:32
Asmo napisał(a):Gdzie jest Intel ja sie pytam?

Również się nad tym zastanawiam.
III Miss Forum

przez WolfMan 19 gru 2015, 18:48
Robercie Wu odezwij się

przez marwil 20 gru 2015, 00:06
Asmo napisał(a):Gdzie jest Intel ja sie pytam?

Żyw, dycha jeszcze :)
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez WolfMan 20 gru 2015, 00:24
/cenzura/ ale mi emocje dzisiaj puściły, wczoraj zmarł na raka mózgu mój dobry kumpel 36 lat miał chłopak. ...

przez Carica Milica 21 gru 2015, 01:23
Wolf, przykro mi.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez joaszka 21 gru 2015, 12:25
filip133 napisał(a):joaszka, dzięki :) Dla mnie to wszystko zbyt skomplikowane i chyba albo mam jednak niepoprawnie postawioną diagnozę, że to były manie i mam ChAD, albo po latach leczenia na depresję i teraz prawie cały czas w stanach depresyjnych - mam za małą wiarę w siebie i zbyt zaburzone spojrzenie na to, żeby wiedzieć że ja mógłbym być dla kogoś dobrym partnerem i poradzić sobie w związku...

Masz możliwość zajęcia się tym problemem na terapii?
joaszka

przez filip133 21 gru 2015, 13:40
joaszka, staram się :P kiepsko mi jakoś idzie z tymi problemami...

przez maargooo 21 gru 2015, 14:47
WolfMan napisał(a):/cenzura/ ale mi emocje dzisiaj puściły, wczoraj zmarł na raka mózgu mój dobry kumpel 36 lat miał chłopak. ...

WolfMan, w tej sytuacji żadne słowa nie są tak naprawdę na miejscu i stosowne niestety... Wiem, co mówię, zmierzyłam się bezpośrednio z dramatem raka mózgu u Najukochańszego mężczyzny w moim życiu... Niestety ze skutkiem tragicznym i jedyne co się nasuwa w odniesieniu do nowotworu złośliwego to myśl, że na to ścierwo nie ma mocnych i to jest niestety bardzo przykre... :cry:

Trzymaj się kumplu, masz w sobie dużo siły i zdrowego spojrzenia na życie... Pozdrawiam!

Sortuj wg