CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez huśtawka 29 lis 2014, 21:09
Co to za moda prześcigać się i porównywać swoje depresje??!! Każda depresja jest inna i każdy z nas jest inny i w odmienny sposób przeżywa swoje dołki.Ja to czytam to przypomina mi się moj ojciec-on odkąd pamiętam lubił uważać się za najbardziej chorego i cierpiącego na całym świecie i nie był przez to szczęśliwszy...
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez Siddhi 29 lis 2014, 21:42
@INTEL 1
Ty myślisz, że kogoś w mediach obchodzi tak stary i wyeksploatowany temat jak depresja Justyny? Podejrzewam, że sama zainteresowana już nie pamięta, że depresję miała: "Depresja...? A tak, tak, zgadza się, już pamiętam, miałam, kilka miechów temu, coś było" :)
Siddhi

przez Bipolarny007 29 lis 2014, 22:11
To prawda że się różnią czesto w Chad wysępuję depresja atypowa tak jest u mnie u mnie wygląda depresja z nadmiernym apeptytem,napięciem.nadmierną sennością,lękiem przed ludzmi i nie wychodzenieniem z domu miesiącami,w pierwszy epizodzie był przewlekły ból,nie odbieranie telefonów brak aktywności,większość dnia w łóżku,krzyczenie na ludzi,brak sił.Często tez w depresjach w Chad inaczej się reaguję na antydepresanty np. włączenie się szybkiej zmiany faz czy działanie antydepresantan tylko 2 tyg. i nagle brak poprawy i jego działania.U podatnych zmiana fazy lub włączenie po kilku dniach wkurwu i jeszcze większego pobudzenia.Po za tym jest cięższa od jednobiegunówki i trudniejsza w leczeniu.Jednak w antydepach jest dużo większy wybór bo jest ponad 20 zarejestrowanych substancji dzialających przeciwdepresyjnie i są bezpieczniejsze,mniej toksyczne i mniej obciążają organizm niż leki stabilizujące nastrój(normotymiki)

-- 29 lis 2014, 21:28 --

Jack,jeśli chodzi o rentę to bez problemu bym ją dostał.Mam taki staż szpitalny, choroba uaktywniła się przed 18 rk życia,męcze się cholernie,obecnie nie zdolny jestem poisiedzieć nad jedną czynnością więcej kilka lub kilkanaście minut.Ale ciężko się z tym pogodzić dla zdrowego przed długi czas który jeszcze ostatnio mógł osiągnąć wszystko był zdatny do wszystkiego nagle stopień niepełnosprawności,renta w wieku 20 lat,papier psychicznie chorego to jak jakiś sen to się nie dzieję naprawdę gdzie ja niepełnosprytny?ja? niemożliwe :mrgreen: Tak niestety to szok.Choruję od lat 4 ale wczęśniej sobie nie świadomie wmówiłem że to tylko depresja i kiedyś przejdzie,tak człowiek chciał że to sobie wmówił :P Nie mogłem do siebie dopuścić myśli że mam Chad :lol: Z rentą też kłopot bo rodziców znajomi pracują w opiece społecznej a mogę liczyć jedynie na rentę socjalną,mieszkam w małej wiosce i nie ma bata żeby ktoś się o tym nie dowiedział że choruję psychicznie a p;otki szybko się roznoszą.Niby gówno mnie obchodzi ludzi zdanie ale jak będzie być może reemisja będzie to ciążyć na mnie,na rodzicach opinia z szargana ,po za tym ja nie zamierzam myśleć o rencie ja wyzdrowieć,ja żyć normlanie ja być zdrowy :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez JOSE 2 29 lis 2014, 22:48
Huśtawka :papa: - nie zrozumiałaś mnie. Mając dwubiegunówkę jest się chorym psychicznie do końca życia, bez możliwości całkowitego wyleczenia. Na zwykłą depresję może zachorować każdy człowiek, tak jak na grypę. Proste? Moim zdaniem proste i zrozumiałe. :papa:
Dawniej Rambo.

przez marwil 29 lis 2014, 22:51
Proszę Asministrację o nieblokowanie, banowanie CHada, vel bipolar itp.
To nasz ziom.Cierpiący bezprzecznie Komu sie nie podobają Jego formy wypowiedzi, niech sam wspomni swoje.
Wara od psychicznych. Widzę śliższe pizdy w naszym gronie.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez JOSE 2 29 lis 2014, 22:54
Dawniej Rambo.

przez marwil 29 lis 2014, 22:57
jak wyżej ;)
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez JOSE 2 29 lis 2014, 23:13
Niestety szacowny Robert uciekł z forum, trudno.
Dawniej Rambo.

przez marwil 29 lis 2014, 23:18
Trudno. Zostały cipki.

przez _Jack_ 29 lis 2014, 23:26
marwil napisał(a):Proszę Asministrację o nieblokowanie, banowanie CHada, vel bipolar itp.
To nasz ziom.Cierpiący bezprzecznie Komu sie nie podobają Jego formy wypowiedzi, niech sam wspomni swoje.
Wara od psychicznych. Widzę śliższe pizdy w naszym gronie.

Niby kogo?
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez marwil 29 lis 2014, 23:28
misia gogo;?
Jack - nie Ciebie

przez Depakiniarz 29 lis 2014, 23:35
Ktoś się zna na odszkodowaniach?

przez marwil 29 lis 2014, 23:38
Ja zawsze wszystkich szkoduję ;)
Serio, to wał do pryw. Radcy Prawnego - nie adwokata, prawniczyny. Odszko masz pewne.

przez Siddhi 29 lis 2014, 23:39
huśtawka napisał(a):Co to za moda prześcigać się i porównywać swoje depresje??!! Każda depresja jest inna i każdy z nas jest inny i w odmienny sposób przeżywa swoje dołki.Ja to czytam to przypomina mi się moj ojciec-on odkąd pamiętam lubił uważać się za najbardziej chorego i cierpiącego na całym świecie i nie był przez to szczęśliwszy...
W sumie fakt...
Siddhi

Sortuj wg