CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Depakiniarz 06 paź 2014, 18:32
Oby nie w wielki dół. Będzie dobrze, poproś o rozbicie na raty. Uwarunkuj prośbę problemami psychicznymi. Ja tak zrobiłem w przypadku PIT za 2011 rok. To się nazywało czynny żal:)

przez slow_down 06 paź 2014, 18:38
Dzięki Patryk :) za dobre słowo. Wlałeś we mnie trochę nadziei. Raty się uda ustawić na pewno. Jeszcze kur... wziąłem kiedyś w przypływie "energii" aparat na raty, heh.
slow_down

przez _Jack_ 06 paź 2014, 18:39
Dzisiaj dzień na lekkim propsie. W pracy jakoś dałem radę. Nie zdychałem tak jak w piątek. Rano myjąc stopy w zlewie rozjebałem kran i musiałem po pracy pójść i kupić nowy. Potem go zamontowałem. Siłkę dzisiaj odpuszczam. Trochę odpoczynku się przyda. Znowu portale sportowe huczą o depresji Kowalczyk. Śmieszne trochę to wszystko ,że lansuje się na chorobie. Sama inicjuje wywiady o tym. Mówi też ,że siada jej kręgosłup i stawy. W to oczywiście jestem w stanie uwierzyć przy takich obciążeniach treningowych to nieuniknione. W czwartek w "Rozmowach w Toku" będzie temat depresji a głównym gościem ma być Sven Hannawald.
http://rozmowywtoku.tvn.pl/wideo,1027,v ... 46795.html
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Depakiniarz 06 paź 2014, 18:57
Kowalczyk ma gówno a nie depresję, jesienną chandrę /cenzura/, biega z tymi nartami po lasach jak partyzant, żyje z kontraktów, ma się dobrze...To jest depresja? Jakby ją tak przyskrzyniło w chacie na dwa lata bez wychodzenia z domu, jakby podskakiwała na dzwięk pukania do drzwi, jakby nie przejęła się tym że jej matka jest chora na raka, to wtedy można nazwac depresją.

przez Ellwe 06 paź 2014, 19:41
Mam dzisiaj jakis normalny dzien. W pracy zrobilam wszystko co mialam nie odlozylam nic na jutro, zrobilam zakupy i nawet mi sie zachcialo gotowac i sprzatac. Skasowalam nawet wczoraj fb bo mnie irytowali wszyscy z tymi ich zdjeciami i przechwalaniem sie :x przynaniej bede miala wiecej wolnego czasu bo uswiadomilam sobie ile to gowno mi go pochlanialo.
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez Depakiniarz 06 paź 2014, 19:48
Obyś tej decyzji nie żałowała potem, też tak kiedyś miałem, ale z nk, potem zdałem sobie sprawę że to jeden wielki shit był.

przez guernone 06 paź 2014, 19:53
_Jack_ napisał(a):W czwartek w "Rozmowach w Toku" będzie temat depresji a głównym gościem ma być Sven Hannawald.

O w mordę, nieźle, ten pan na pewno ma papiery do rozmów na ten temat. Warto chyba będzie oglądnąć ten odcinek.

Dzisiaj w prasie główny temat: rak trzustki. Depresja się przejadła.
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

przez Ellwe 06 paź 2014, 20:00
Depakiniarz, Mam 14 dni gdybym chciala go jednak zostawic:) tak latwo nie odpuszczaja. Z lydzmi z ktorymi chce utrzymywac kontakt widuje sie co jakis czad pozostali nie sa mi do szczescia potrzebni. Doszlam do wniosku ze ostatnio sluzyl mi tylko do zmieniania zdjecia profilowego w zaleznosci od nastroju czyli srednio 3 razy w tygodniu 8)

guernone, tak tez to zauwazylam. Ciekawe jak dlugo beda walkowac temat. Chociaz to straszne taka mloda i ladna babka. Biedne dzieciaki.

Swoja droga dobrze ze mi hipohondria minela bo juz bym popieprzala do rodzinnego i na usg.
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez Depakiniarz 06 paź 2014, 20:09
slow_down napisał(a):Dzięki Patryk :) za dobre słowo. Wlałeś we mnie trochę nadziei. Raty się uda ustawić na pewno. Jeszcze kur... wziąłem kiedyś w przypływie "energii" aparat na raty, heh.

Na raty wziałem kiedyś pełno rzeczy, szkoda gadać :(
ja brałem laptopy, komputery i inne rzeczy, także w przypływie energii, potem zdałem sobie sprawę że to nie było mi potrzebne i posprzedawałem, potem żałowałem i tak w kółko /cenzura/ aż do usranej śmierci. Uroki życia chadowca.

przez slow_down 06 paź 2014, 20:36
U mnie identycznie. Kiedyś wziąłem super rower szosowy na raty, byłem na niego mocno napalony i naprawdę zjeździłem na nim dużą część południowej polski. Potem stwierdziłem że "to nie to", więc sprzedałem i spłacałem te cholerne raty... I tak w kółko. Wiele rzeczy brałem na raty, a potem sprzedawałem, spłacałem i tak w koło...
slow_down

przez Depakiniarz 06 paź 2014, 20:54
Poza tym mam na imię Wojtek, nie sugeruj się blogiem którego piszę pod pseudonimem :)

przez _Jack_ 06 paź 2014, 20:56
guernone napisał(a):
_Jack_ napisał(a):W czwartek w "Rozmowach w Toku" będzie temat depresji a głównym gościem ma być Sven Hannawald.

O w mordę, nieźle, ten pan na pewno ma papiery do rozmów na ten temat. Warto chyba będzie oglądnąć ten odcinek.

No też z chęcią obejrzę. Chociaż uczciwie przyznam ,że w 2002 roku nienawidziłem Hannawalda. Pamiętam jak szalałem z radości jak podparł skok i stracił medal w Salt Lake City. Dzisiaj po latach uważam ,że jakiś szacunek mu się należy. Jako jedyny wygrał 4 konkursy w Turnieju Czterech Skoczni no i pewnie jeszcze parę lat dłużej by poskakał gdyby nie pozamiatała go depresja.
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez slow_down 06 paź 2014, 20:57
Depakiniarz, tak, wiem że Wojtek, na forumowym czacie mi to wyjaśniłeś ;) Czemu w ogóle zdecydowałeś się na wizytę u lekarza? Przez długi czas byłeś bez leków.
slow_down

przez Depakiniarz 06 paź 2014, 21:22
No kilka miesięcy byłem bez stabilizatora, poszedłem do lekarza bo przez hipo nie mogłem spac, teraz tez nie spie bo pernazyna nie dziala, ale skonczyly sie moje problemy z trzesiawka nog.

Sortuj wg