Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Candy14 28 lip 2013, 18:12
Candy14,
Mushroom,
Na zlot powinniście jechać w różnych terminach bo inaczej dobrze nie wypoczniecie ;) .

:D nawet bedac razem potrafimy byc osobno. Mush sobie pogra z LE w gry a ja sie zajme reszta towarzystwa ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez khaleesi 28 lip 2013, 18:14
Candy14, w końcu nie bo to jedziecie na zlot by zabunkrowac się we dwoje w domku? ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez Candy14 28 lip 2013, 18:15
psyche., no raczej ..ja juz sie nie moge doczekac kiedy wszystkich zobacze :yeah:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez polnormalny 28 lip 2013, 18:18
psyche., dokładnie tak własnie było. w tym roku miałem 2 takie sytuacje. jednej faktycznie cholernie żałuje bo dziewczyna charakter + wygląd rewelacja, w dodatku też z zaburzeniami lekkimi, które mój wprawiony rezon wychwycił. dokładnie tak sobie wmawiałem by ostatecznie jakas tam "wstępna chemia" zdechła. dodatkowo ona uświadomiła mi też że nie mam wogóle pojęcia o jakichs związkach bliższych więc to + lipny wygląd dałby bankowo efekt klapy.drugi przypadek to nastolatka 17 letnia więc w zasadzie można by to pominąć i w sumie były jeszcze 2 epizody komplementujące mnie gdzie jedna chciała sie ze mną umówić a druga bratu mówiła że gdyby nie miała męża to by sie chętnie za mnie wzięła.tylko że żadna z nich nie zbliżyła sie na bliższy kontakt do którego nie dopuszczam. więc nie zdawały sobie sprawy z np. defektów klaty i bielactwa. ogólnie zajmuje sie zawodowo (a raczej zajmowałem do tej pory przed deprechą) czymś bardzo pobudzającym kobiecą wyobraźnie, dobrze sie ubieram i gadane mam również nie najgorszą . ale to było kilka miesięcy temu, kiedy jeszcze widziałem światełko w tunelu i nie miałem tak okropnej depresji i świadomości swojego przeznaczenia...
polnormalny

Samotność

przez khaleesi 28 lip 2013, 18:22
polnormalny, to te defekty klatki i bielactwo chyba nie masz wyrazne skoro znalazły się dwie sytuacje w ciagu jednego roku ;) Czy aby również nie zamulasz jak panowie powyżej?
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Samotność

przez rotten soul 28 lip 2013, 18:23
psyche.,
Hahaha, bardzo śmieszne. A u Ciebie pewnie zalegają stosy wibratorów w komodzie :D To nie ja pokazywałem na zdjęciu tą plastikową siostrę oddziałową. :nono:
rotten soul

Samotność

przez khaleesi 28 lip 2013, 18:26
rotten soul, :mrgreen: to BUka znawca tematu pokazał tą siostrę oddziałową mnie do czego ona by była potrzebna? 8)
Mistrz Avatara

Samotność

przez polnormalny 28 lip 2013, 18:34
psyche., od zawsze chodzę w długich spodniach bo mam białe plamy na nogach a ponad to dobieram sobie fasonem ciuchy tak że są luźne ( zresztą na moją wage nie produkują chyba ciuchów obcisłych co najwyżej dla nastolatków :D) no i tak jak pisałem nie daje sie przytulać ani zbliżać na zbyt bliski kontakt w obawie przed zdemaskowaniem defektów i odrzuceniem etc. także z zewnątrz wygląda to wszystko inaczej niż jest w rzeczywistości. A jeżeli chodzi o zaburzenia psychiczne to one rozwinęły się w następstwie defektów, narastały z wiekiem, kiedy to wizja normalnego kontaktu z kobietami oddalała się z roku na rok nie mówiąc już jak to wygląda teraz. Wszyscy albo mają dziewczyny albo żony czy dzieci.Sam się nieraz zastanawiam jak ja to zrobiłem że jeszcze się nie zabiłem czuje się zerem... A i gdybym nie miał tych defektów to już dawno żył bym normalne bo kobieta która kocha faceta potrafi go że tak powiem "naprawić" bo jej zwyczajnie na nim zależy, podnieca ją i jest jej wymarzonym. Ja sobie mogę co najwyżej pomarzyć o czymś takim hehehe poza tym takie "naprawy" odniosły by skutek do max lat 22 no maaaaaax 24. Teraz rozumiem słowa starszych ludzi ode mnie, którzy mówili że facet po 25 jak nie ma baby zamienia sie w dziwaka...
polnormalny

Samotność

przez rotten soul 28 lip 2013, 18:34
psyche.,
No wiem że buka, więc do niego powinnaś skierować ten tekst nie do mnie. A do czego Tobie by się przydała taka lala to nie wiem. Jakieś eksperymenty może, porównanie walorów? :mrgreen:

polnormalny,
Też nie bardzo Cię rozumiem. Przed chwilą powiedziałeś, że jesteś w gorszej sytuacji od Nas a chwilę później, że podobałeś się jakimś laskom ostatnio. To chyba taki odpychający jednak nie jesteś.
rotten soul

Samotność

przez Candy14 28 lip 2013, 18:38
. więc nie zdawały sobie sprawy z np. defektów klaty i bielactwa.

a co to za przeszkoda? Mnie dopadla luszczyca dloni i stop i nikomu to nie przeszkadza a najmniej mnie. Nie mam wplywu na to ze moj organizm postanowil niszczyc komorki skory wiec po co sie tym przejmowac? A jak komus przeszkadza to niech spada.

Samotność

przez polnormalny 28 lip 2013, 18:41
rotten soul, no wg mnie jesteś bardzo przystojnym facetem i masz szanse trafić na kobietę, która po skonsumowaniu znajomości sie w Tobie zakocha, zacisnie zęby i postara się Ci pomóc. Chemia fizyczna potrafi wybaczyć wiele... A tak jako ciekawostke powiem Ci że w tym roku 25 letni mój znajomy z masakrycznymi zaburzeniami znalazł dziewczynę ale on trenuje sport i jest dość przystojny a przynajmniej normalny. Widać już po nim lekkie zmiany na plus a związek trwa ok 3 miesięcy może 4. Także wiem co mówie :smile:
polnormalny

Samotność

przez khaleesi 28 lip 2013, 18:41
rotten soul, :twisted: no wiesz jestem hetero nie w głowie mi gumowe lale rotten soul, co do wypowiedzi wobec polnormalny, się zgadzam.
Mistrz Avatara

Samotność

przez polnormalny 28 lip 2013, 18:45
Candy14, problem w tym że nie spotkałem nigdy nikogo z tak lipną klatą jak ja a to jest podstawowa sprawa u faceta. Na dodatek operacja korygująca odpada bo jestem za stary a za młodu nie miał kto o to zadbać. Rozbudować też nie bardzo bo mam skolioze i jestem astenikiem (drobna budowa ciała). Dotarłem do momentu o którym widziałem że kiedyś nadejdzie, w którym czuje że przegrałem życie i zdechne w samotności hehehe
polnormalny

Samotność

przez khaleesi 28 lip 2013, 18:49
A teraz przyznawać się chłopaki, ze to wina Waszych szatańskich upodobań i charakterów :twisted:
Mistrz Avatara

Sortuj wg