Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez rotten soul 19 cze 2013, 23:56
Kestrel,
Ja w sumie dopiero co wystartowałem. Liczę czas o momentu rejestracji na forum. Także do mety daleko i nie wiadomo czy się do biegnie, a jedyny cud który się może zdarzyć to będzie "cudżewytrwamwpostanowieniu" :D .

BTW ciekawy jestem Twojej strategii, także może Cię trochę pomolestuję na PW o szczegóły i postępy (jak nie będziesz miał nic przeciwko). Wiesz jak to jest, w kupie trochę raźniej i łatwiej o wsparcie. Na dziś EOT bo, jutro do roboty.
rotten soul

Samotność

przez Candy14 20 cze 2013, 00:05
Candy14, Od czegoś trzeba zacząć,z dnia na dzień nie rzucę się na sport,studia, i imprezy czy jakieś tam życie towarzyskie :mrgreen:

Wazne, ze zaczales Slonko :D Trzymam kciukasy za Ciebie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Adam Smith 20 cze 2013, 00:07
Ja dałem sobie trochę więcej czasu bo 2, góra 3 lata.

dobre podejście :great: śmieszą mnie postanowienia ludzi ( szczególnie te noworoczne :roll: ) którzy chcą coś osiągnąć szybko i powtarzają sobie " od jutra będę duszą towarzystwa" to równie głupie jak postanowienie , że " od jutra nie będę konfliktowy " choć jestem cholerykiem i zdarzają mi się wybuchy złość od dawna ( co jest zdrowe od czasu do czasu ) . Proces zmian jest długotrwały i im szybciej człowiek to zrozumie tym lepiej
od 1/3 roku zacząłem coś robić dopiero,więc trochę późno ale lepiej późno niż wcale,w tym roku jeszcze cudów nie oczekuje ; )

no i dobrze , bo w pogoni za tymi cudami nie zauważamy pomniejszych ( ale istotnych ) zmian i z wkur.wienia człowieka rezygnuje z tego postanowienia :D
Adam Smith

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Bonus 20 cze 2013, 00:13
Ale wiesz, w każdym postanowieniu trzeba mieć chęci od siebie, żeby móc coś postanowić i tego się trzymać. W życiu, wiele zależy od mocnych chęci, a z tym jest różnie.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez Saraid 20 cze 2013, 02:51
Kestrel moja wiara w Ciebie jest "nieziemska" ;) serio kibicuje i tez trzymam kciuki a wiesz to ma swoja moc ;)
Saraid

Samotność

przez Arhol 20 cze 2013, 08:28
rotten soul, Jakby co "feel free to write" czy jak to tam powinno brzmieć ; )
Saraid, thx
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez rotten soul 20 cze 2013, 20:59
Kestrel,
Nie omieszkam, chyba, że zapomnę ;)
rotten soul

Samotność

przez ( Dean )^2 22 cze 2013, 16:53
Zauważyłem że znajomośc ze mną męczy ludzi,szczególnie kobiety.Nudze je/ich na dłuższą metę nie mają ochoty ze mną gadać,chcą się odseparować,mają mnie dość.

Nie myslałem ze do tego dojdzie ale obawiam sie ze bede musiał skoncentrowac sie na nauce,może odniose jakiś sukces finansowy,życiowy bo o miłości i sukcesie towarzyskim obawiam sie że mogę zapomnieć powoli.
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez abstrakcyjna 22 cze 2013, 17:11
( Dean )^2 Myślę, że to dobry pomysł, byś odpuścił i zajął się czymś innym, tj. piszesz nauką. Miłość podobno przychodzi niespodziewanie, kiedy jej nie oczekujemy.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Samotność

przez Bonus 22 cze 2013, 18:20
Ale wiesz, albo przychodzi, albo nie przychodzi miłość...Różnie z tym bywa. Zależy, jak co się komu ułoży. Czasem można się bardzo starać o miłość, nie odpuszczać, a jej i tak nie ma.
Już po pewnym czasie, brakuje na to siły. Bo to jest jak "walka z wiatrakami".

Samotność

przez abstrakcyjna 22 cze 2013, 18:39
Napisałam dlatego podobno, bo sama do końca nie wierzę w miłość. Choć jest mi samotnie, to nie szukam nikogo. Najlepiej odpuścić, żyć po swojemu, może wtedy los nas zaskoczy.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Samotność

przez greenlight 22 cze 2013, 18:52
Ja odczuwam straszną potrzebe milości, związku. Nienawidze samotnosci, "usycham" wtedy. Zawsze musze byc z kims, nawet jesli jest to destrukcyjna i toksyczna relacja

Samotność

przez Bonus 22 cze 2013, 20:05
Miłość jest wtedy, gdy jest ona z dobrowolnej chęci obu stron. Gdy jest ona: normalna, szczera, bezinteresowna, prawdziwa.
Nie rozumiem miłości za coś...dla korzyści, dla zysku, dla jakiegoś szpanu, popisu? Takie coś nie jest, raczej szczere.

Samotność

przez tahela 22 cze 2013, 20:09
dla korzysci, dla szpanu,dla zysku czy popisu to nie jst miłosc
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg