Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Lunaria 17 maja 2013, 23:14
siostrawiatru, może złe wybierałaś, a może zabrakło siły żeby później je jakoś wykorzystać, różnie bywa. Może powinnaś jeszcze spróbować coś na nich ugrać?
"Człowiekiem jestem, nic co ludzkie nie jest mi obce"

Samotność

przez siostrawiatru 17 maja 2013, 23:15
Lunaria napisał(a):Po trupach do celu :twisted:

Nie no super.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Samotność

przez carlosbueno 17 maja 2013, 23:15
siostrawiatru napisał(a):
carlosbueno napisał(a):
siostrawiatru napisał(a):zmienny, no to życzę Ci żebyś je skończył i był zadowolony. Ja nie pójdę bo po prostu wiem, że jestem tępa i nie dam rady.

wątpie żebyś była taka tępa, zresztą tępi tez studiują, studiowali czego np ja jestem przykładem.

Weź mnie nie denerwuj. Już Ci pisałam, że jesteś zajebiście inteligentnym facetem.

Mylisz wiedzę ogólną z inteligencją, ja nawet sznurowadła, supła nie potrafie zawiązac, przez to mnie kiedyś pracy zwolnili, mam problemy z zakręcaniem, odkręcaniem śrubek, zerową orientacje w terenie, zerową wyobraźnie przestrzenną w pracy niemal wszyscy uważali mnie za opóźnionego w rozwoju i dawali mi rzeczy których nie mogłem spieprzyć w Angli mówili na mnie polish idiot, albo no brain man, podobno przynosiłem wstyd calej polskiej emigracji swoją beznadziejnością w pracy.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Lux24 17 maja 2013, 23:16
Kestrel, i tylko pasja ;)

zmienny, ja bym wybrała administracyjno - biurowe, jest dość ogólne, myślę, że w sporo miejsc można po tym uderzyć, choć oczywiście zależy co kogoś interesuje.. co do języka zależy gdzie jest jakie zapotrzebowanie, ja w tej chwili mieszkam na północy i tu nad morzem nie ma szans bez niemieckiego.
na południu za to angielski jest potrzebny..

ogólnie zgadzam się z Candy14, jak ktoś może, warto dla siebie, ja tak zrobiłam i teraz nie mam pracy :D
Ostatnio edytowano 17 maja 2013, 23:19 przez Lux24, łącznie edytowano 1 raz

Samotność

przez Lunaria 17 maja 2013, 23:17
zmienny, na prv możesz walić kiedy chcesz, generalnie odpisuję

-- 17 maja 2013, 23:18 --

siostrawiatru napisał(a):
Lunaria napisał(a):Po trupach do celu :twisted:

Nie no super.

Siostra, to było w żartach
"Człowiekiem jestem, nic co ludzkie nie jest mi obce"

Samotność

przez siostrawiatru 17 maja 2013, 23:22
carlosbueno napisał(a):Mylisz wiedzę ogólną z inteligencją, ja nawet sznurowadła, supła nie potrafie zawiązac, przez to mnie kiedyś pracy zwolnili, mam problemy z zakręcaniem, odkręcaniem śrubek, zerową orientacje w terenie, zerową wyobraźnie przestrzenną w pracy niemal wszyscy uważali mnie za opóźnionego w rozwoju i dawali mi rzeczy których nie mogłem spieprzyć w Angli mówili na mnie polish idiot, albo no brain man, podobno przynosiłem wstyd calej polskiej emigracji swoją beznadziejnością w pracy.

No bo już pisałam , że tępa jestem. Nie znam się na niczym i nic nie potrafię i nic nie rozumiem.

-- 17 maja 2013, 23:23 --

Spoko Lunaria, Tyle , że ja nie mam poczucia humoru niestety.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Samotność

przez zmienny 17 maja 2013, 23:24
Lunaria, ok jutro coś sklecę. bo teraz idę pobiegać zaraz. ;)

carlosbueno, czyli tak jak już Ci kiedyś pisałem, powinieneś mieć pracę umysłową. socjologia może.

Lux24,
administracyjno-biurowe to nawet fajna sprawa bo mam doświadczenie, ale KOMPLETNIE mnie to nie interesuje.
no ja dla siebie będę robił coś, ale jeszcze nie wiem.

Ja mam 5 kursów zrobionych
siostrawiatru 5 kursów to może być lepszy atut niż studia, no niż jakieś zarządzanie trawnikami to na pewno.
zmienny

Samotność

przez Lux24 17 maja 2013, 23:24
siostrawiatru, widzę jak się wypowiadasz na tym forum. tak się nie wypowiada tępy człowiek.

-- 17 maja 2013, 23:25 --

zmienny, i mnie to nie interesuję, ale kierowałabym się przydatnością ;)

Samotność

przez zmienny 17 maja 2013, 23:26
słuszna uwaga Lux24,
zmienny

Samotność

przez carlosbueno 17 maja 2013, 23:27
siostrawiatru, ale awansowałaś w pracy. Ja to w każdej byłej pracy czułem sie jak piąte koło u wozu, trzymali mnie z litości albo byłem im potrzebny do jakiś cięzkich fizycznych prac. Ludzie po tygodniu pracy lepiej ją wykonywali niz ja robiąc tam 3 lata, albo po gidzinie lepiej niż ja po 3 tygodniach.

A tak w ogóle to temat o samotności a nie naszej tępocie, no ale w końcu kto chce się z tępymi zadawać. ;)

Samotność

przez Candy14 17 maja 2013, 23:30
siostrawiatru, nie sadze zebys byla tepa ale masz syndrom Carlosa czyli "jestem beznadziejna". To moze wygodne ale na dluzsza mete wyniszczajace.m Ja bym na Twoim miejscu sprobowala a widzac jak dobrze sobie radzisz (a tego jestem pewna) Ywoja smaoocena by6 wzrosla
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez zmienny 17 maja 2013, 23:32
no zgadzam się z Candy, bo mając depresję i robiąc kariere jednocześnie to już na serio można nazwać, że sobie ktoś radzi.
zmienny

Samotność

przez carlosbueno 17 maja 2013, 23:32
Candy14 napisał(a):siostrawiatru, nie sadze zebys byla tepa ale masz syndrom Carlosa czyli "jestem beznadziejna". To moze wygodne ale na dluzsza mete wyniszczajace.m Ja bym na Twoim miejscu sprobowala a widzac jak dobrze sobie radzisz (a tego jestem pewna) Ywoja smaoocena by6 wzrosla

O widzę że moim imieniem już jednostki zaburzeń psychicznych sa nazywane, może czymś się zapiszę w historii świata. :mrgreen:

-- 17 maja 2013, 23:32 --

Candy14 napisał(a):siostrawiatru, nie sadze zebys byla tepa ale masz syndrom Carlosa czyli "jestem beznadziejna". To moze wygodne ale na dluzsza mete wyniszczajace.m Ja bym na Twoim miejscu sprobowala a widzac jak dobrze sobie radzisz (a tego jestem pewna) Ywoja smaoocena by6 wzrosla

O widzę że moim imieniem już jednostki zaburzeń psychicznych sa nazywane, może czymś się zapiszę w historii świata. :mrgreen:

Samotność

przez siostrawiatru 17 maja 2013, 23:34
carlosbueno napisał(a):siostrawiatru, ale awansowałaś w pracy. Ja to w każdej byłej pracy czułem sie jak piąte koło u wozu, trzymali mnie z litości albo byłem im potrzebny do jakiś cięzkich fizycznych prac. Ludzie po tygodniu pracy lepiej ją wykonywali niz ja robiąc tam 3 lata, albo po gidzinie lepiej niż ja po 3 tygodniach.

A daj se spokój. Taki awans to wiesz.. Jedno wielkie gówno.
Chyba muszę iść na rentę bo poziom mojego upośledzenia umysłowego ciągle rośnie.

Sortuj wg