Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez dobras4 24 sty 2016, 03:22
Strasznie brakuje mi drugiej osoby, w ogóle ostatnio jestem jakiś "głodny" ludzi... :( Jeżeli chcecie pogadać to zapraszam na priv. Jestem z Warszawy ;)
Spadnijmy w dół
Objęci w pół
Otuleni liściem
poprośmy wiatr
o ciszę zimą...
II Mister Forum

Samotność

przez tiptip 24 sty 2016, 03:30
Nie lepiej iść na imprezę jakąś?
tiptip

Samotność

przez tahela 24 sty 2016, 05:39
tiptip,
o 2.22 to sie często wraca z imprezy, wiem ,ze można później ,ale ta godzina jest oki
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez ma_kowalewicz 24 sty 2016, 09:56
Madalain napisał(a):Znowu zamknęłam się w domu. Moje życie wygląda teraz następująco:
Łóżko -toaleta - jedzenie -spanie
Każda czynność sprawia mi problem. Czuję jakby moje ręce, nogi ważyły x10 więcej.. Jest ciężko oddychać, co rano po przebudzeniu płacze... Uspokajam się słuchając muzyki. Czuję jakby moje życie było walką z samym sobą. Walczę z depresją od 12roku życia.. w sumie od tamtego czasu zaczęła ona sie 'rozwijać'. Oczywiście były epizody że ustepowala na jakis czas.. Tym razem powróciła i czuje jakby uderzyła mnie w twarz z potrójna siła. Zostałam znokautowana. Czuje sie samotna, chetnie porozmawiam z kimś kto rozumie jak to jest sie tak czuć.

uszy do góry. leczysz się farmakologicznie? chodzisz na terapię do psychologa itp?

Samotność

przez Expresia 24 sty 2016, 14:33
Czuję się dziś bardzo samotna, znowu zaczęłam grać w jakąś idiotyczną grę chat online 3D, tylko marnuje swój czas. Czuję się zbyt zmęczona, by pisać ze znajomymi ze szkoły, chociaż bardzo starają się mnie zrozumieć, to jest to trudne, ale doceniam ich wysiłki. Chciałabym się w kogoś wtulić i tak zostać do końca dnia, poczuć się bezpiecznie, ukoić lęki, a z drugiej strony nie potrafię znieść dotyku drugiego człowieka, wydaje mi się on taki sztuczny, nie czuję tego po prostu. Dobrze, że mam psa.
"Miejsce na cytat głęboki jak moja depresja" - Pałlo Koala

Samotność

przez Limitrophe 24 sty 2016, 15:18
Samotnosc z osoba z ktora sie mieszka i Cie nie rozumie albo nie chce Ci pokazac/pomoc w tym jak jest zle, nie polecam
Szpikuje sie obecnie:
Wenlafaksyna 150mg
dorażnie dekstrometorfan
sporo kofeiny

Samotność

przez Stracona100 24 sty 2016, 20:38
Limitrophe napisał(a):Samotnosc z osoba z ktora sie mieszka i Cie nie rozumie albo nie chce Ci pokazac/pomoc w tym jak jest zle, nie polecam

Coś o tym wiem i też bardzo niepolecam.

Samotność

przez Follow_ 24 sty 2016, 20:42
bardzo chciałabym się przytulić o kogoś.. położyć się razem na łóżku i nic innego nie robić tylko się przytulać...

ps.
Ciekawy artykuł o samotności jako torturze...
http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,138262,19495569,samotnosc-jak-tortura-bliskosc-z-innymi-ludzmi-jest-nam-niezbedna.html
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez Bluepb 24 sty 2016, 21:14
Follow_ Niestety daleko mieszkam ale "tak prosto z ulicy" i tak by nie wypaliło ? :D

Samotność

przez kasandra36 24 sty 2016, 22:37
Follow_ napisał(a):bardzo chciałabym się przytulić o kogoś.. położyć się razem na łóżku i nic innego nie robić tylko się przytulać...

Ja to samo, ech :roll: Przytulanie właściwej osoby to balsam na zbolałą duszę.

Chociaż właśnie ostatnio mam takie myśli, że nic mi nie pomoże na tę samotność, jeżeli nie poznam właściwego człowieka, a to niestety trudne. Zapychanie się byle jakimi znajomościami nie ma sensu.

Samotność

przez ma_kowalewicz 25 sty 2016, 07:25
Limitrophe napisał(a):Samotnosc z osoba z ktora sie mieszka i Cie nie rozumie albo nie chce Ci pokazac/pomoc w tym jak jest zle, nie polecam

oh tak, czasem też mam takie wrażenie. niby uważałam że zrozumiał, a ostatnio stwierdzenie jego zwaliło mnie z nóg "wmawiasz sobie nerwicę i depresje wiesz?" :uklon:

Samotność

przez pedorona 26 sty 2016, 02:53
cześć, kurcze, dawno mnie tu nie było- 6lat, miałam w zasadzie nadzieję że już nigdy nie wrócę... trzecie podejscie do walki z tym syfem w głowie (depresja, choć myślę że to jednak nerwica ;] ), a dziś miałam jakiś totalny armagedon, mimo że biorę leki i już było dobrze od dłuższego czasu. po co to piszę... po to żebyście wiedzieli że jestem, w razie gdyby ktoś poczuł że przyszedł czas żeby odpiłować sobie głowę. wiem jak ważne jest to żeby wtedy był ktoś kto zrozumie i nawet nie musi gadać, tylko być. na priw mogę podać numer telefonu. sama chętnie skorzystam z czyjegoś rękawa, bo od paru dni jestem kompletnie zdezorientowana i przerażona tym co się dzieje.
do tego tak strasznie boję się samotności. kiedy to schodzi, to nawet hausty powietrza nie pomagają poczuć że jednak żyję i oddycham
pozdrawiam was
habet et musca splenem

Samotność

przez arrivistE 27 sty 2016, 00:34
jak kogos poznac za granica? jakies rady? jest to lekko utrudnione..
Smiling when you don't feel like it? Fake.
Showing enthusiasm when you're not sure about the issue? Fake.
Asking how I feel just to show concern? Fakefakefake.

Samotność

przez Follow_ 27 sty 2016, 00:36
masakra....
tyle rzeczy się nawarstwia i tak bardzo chciałabym przy kimś naładować akumulatory by temu stawić czoła...
nie rozmawiać, nie zwierzać się a tylko przytulić

Sortuj wg