Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez koszykova 07 sie 2015, 20:47
Nawet rozwodka... Pff

U mnie jak? A no tak że nie mam znajomych, kolegów. Jestem samotnikiem, nie potrafię spędzać z ludźmi czasu , szybko się denerwuje - nie interesuje mnie kto z kim o czym. Czasem potrzebuje z kimś wymienić ciekawe informacje. Nie ma z kim, nie ma ludzi którzy się potrafią zaangażować i docenić moje towarzystwo
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez carlosbueno 07 sie 2015, 20:51
Mnie samotność męczy równie mocno jak dłuższe przebywanie z ludźmi. Jestem sam, chciałbym towarzystwa a po paru godzinach towarzystwa mam jego zwykle dosyć i chcę być znowu sam.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez obłąkany 07 sie 2015, 21:54
Jestem beznadziejnym człowiekiem nie nadaję się do niczego. Nic mi nie wychodzi.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez *Monika* 08 sie 2015, 03:38
obłąkany, Ne rozumiem dlaczego masz o sobie takie zdanie. Czasem w życiu zdarzają się potknięcia i błędy... zła passa, ale może ona minąć.
Obrazek
Główny Moderator

Samotność

przez obłąkany 08 sie 2015, 03:48
*Monika*, Wciąż słyszę że to minie, ale to niestety nie mija i jest coraz gorzej. Nie pomagają leki nie pomagają terapie. Czasem myślę że lepiej byłoby już nie żyć, nie męczyłbym siebie i innych.

Samotność

przez *Monika* 08 sie 2015, 12:05
obłąkany, Co robisz na co dzień? Masz jakieś zainteresowania, pasje? le czasu chodzisz na terapię?
Obrazek
Główny Moderator

Samotność

przez nieboszczyk 08 sie 2015, 12:12
carlosbueno napisał(a):Mnie samotność męczy równie mocno jak dłuższe przebywanie z ludźmi. Jestem sam, chciałbym towarzystwa a po paru godzinach towarzystwa mam jego zwykle dosyć i chcę być znowu sam.

może ty boisz się ludzi?jesteś dzikusem?

Samotność

przez tomasz_xyz 08 sie 2015, 14:48
Ja w przyszłym tygodniu wracam do portali randkowych, nie mam szczęścia do poznawania osób w sposób "zwyczajny". Wszystkie osoby które wybieram na obiekt westchnień są już z kimś- tak się zawsze okazuje.
tomasz_xyz

Samotność

przez tomasz_xyz 08 sie 2015, 14:51
obłąkany napisał(a):Od dawna jestem sam. Jednak nie potrafię odnaleźć się w świecie. czasami mam wrażenie że jestem tak brzydki i głupi że nawet rozwódka mnie nie zechce.

Co Ty rozwódki mają gigantyczne wymagania również :D
tomasz_xyz

Samotność

przez lunatic 08 sie 2015, 14:53
na samotność dostałem pierwszy antydepresant, tak się leczy w Polsce

Samotność

przez RepairMySoul 08 sie 2015, 15:05
Przeprowadziłem sie do Poznania, poznałem kobiete - boże najdrozszy - uwierzcie mi na słowo ze z nikim nie dogadywałem sie tak jak z nią, wyznała miłość - pierwszy raz w zyciu uwierzyłem ze ktoś mnie kocha takiego jakim jestem .. Trzy najpiekniejsze miesiące mojego życia, aż wkoncu rzuciła mnie za pomocą smsa .. niby dawałem rade jakos bez niej - ale cholernie boje sie że tym razem moje mysli samobójcze dojdą do głosu i to jest chyba najgorsze w tym wszystkim .. jestem kurewsko samotny.
"Mów mi prefekt - duszy defekt
Jedna szata - tysiąc metek"
~~RepairMYSoul

http://lightsinthehell.blogspot.com

Samotność

przez dar 08 sie 2015, 16:11
koszykova napisał(a):U mnie jak? A no tak że nie mam znajomych, kolegów. Jestem samotnikiem, nie potrafię spędzać z ludźmi czasu , szybko się denerwuje - nie interesuje mnie kto z kim o czym. Czasem potrzebuje z kimś wymienić ciekawe informacje. Nie ma z kim, nie ma ludzi którzy się potrafią zaangażować i docenić moje towarzystwo

carlosbueno napisał(a):Mnie samotność męczy równie mocno jak dłuższe przebywanie z ludźmi. Jestem sam, chciałbym towarzystwa a po paru godzinach towarzystwa mam jego zwykle dosyć i chcę być znowu sam.

Mam podobnie :bezradny:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Samotność

przez koszykova 08 sie 2015, 17:23
A może towarzystwo na dłuższą metę meczy bo to nie są ludzie z którymi sie dogadujemy i miło spędzamy czas, tylko ludzie których jesteśmy w stanie tolerować.
Chciałabym poznać kogoś kto by był dla mnie taką pokrewna dusza
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez obłąkany 08 sie 2015, 18:58
*Monika* napisał(a):obłąkany, Co robisz na co dzień? Masz jakieś zainteresowania, pasje? le czasu chodzisz na terapię?

Tak mam, ale co z tego jak ciągle nie wychodzi tak jak powinno.

Sortuj wg