Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez pająk 01 maja 2014, 21:17
samotność...to taka straszna trwoga...
pająk

Samotność

przez Śmiercionauta 01 maja 2014, 21:27
tarantula, Obrazek
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Samotność

przez dar 01 maja 2014, 21:31
White Rabbit napisał(a):dar, moja zawsze znajdzie wybieg w postaci: a pieprzu? dopieprz sobie.
standardowo "mamo, Ty mnie nie sluchasz." - "No słucham przecież, [i tu ostatnie słowo moej wypowiedzi powtórzone bez żadnej emocji, twarz nieskażona refleksją]."

dar, jestes z domu, w którym ktos Cię poznał?

--

Chce sie tulic.

White Rabbit, poznał? U mnie w domu dla mojej matki ważne jest żebym czasem nie popadł w jakieś nałogi - chociaż paradoksalne chyba nigdy nie miałem nałogów :roll: A najważniejsze jest abym zjadł obiad, wyspał się, nie kręcił się za dużo po mieście i w ogóle ma jakieś szalone rady i obawy, jak np.:
-"obiad Ci wystygnie" - a ja na to nie jem wrzątku! :-|
-"wystygnie Ci" - no to co! - i tak potrafi być co kilka dni. :bezradny:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Variable 01 maja 2014, 21:33
Bylam, jestem i bede samotna :evil:
Variable

Samotność

przez silhouette 01 maja 2014, 21:34
Ja zaraz zwariuje. Jestem tak przeraźliwie samotna, że nie wiem co zrobić. W dodatku nie mogę się pociąć. Obiecałam sobie, że z tym kończę. Ale czym wypełnić pustkę? Przerażają mnie kolejne samotne wieczory.

Samotność

przez mangiferaindica 01 maja 2014, 21:36
Przytulajcie sie. To naprawdę ma ogromna moc, chociaz nie mowie z autopsji. To jeden z niewieku magicznych elementow zycia i biologii.

Samotność

przez dar 01 maja 2014, 21:37
silhouette, jest tu nas trochę. Wiem, że to nie to samo co obecność ale zawsze możesz z kimś z forum pogadać ;)
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Samotność

przez terminal 01 maja 2014, 21:42
silhouette napisał(a):Ja zaraz zwariuje. Jestem tak przeraźliwie samotna, że nie wiem co zrobić. W dodatku nie mogę się pociąć. Obiecałam sobie, że z tym kończę. Ale czym wypełnić pustkę? Przerażają mnie kolejne samotne wieczory.

Pociełam się kiedyś, teraz mam bliznę i wstydzę się jej. Nie warto się ciąć, juz lepiej biec tak długo, aż padnie sie z wysiłku.
Też jestem samotna.
Oglądam dużo filmów, czasem kilka dziennie, zapisałam sie na kurs językowy, na portal randkowy (taaaa...)
A jak jest juz ze mna tak zle ze nie moge wytrzymac to biore 3 mg Sedamu i zasypiam. Nastepny dzien jest lepszy.
Dobry wieczór państwu. Minęła godzina 20:53. Za chwilę przedstawimy ostatni odcinek serialu "Poprzez prerię Arizony". Ze względu na ogromne zainteresowanie serialem prosimy telewidzów o wyłączenie telewizorów, ponieważ podwyższony pobór mocy może spowodować częściową awarię w podstacji.

Samotność

przez silhouette 01 maja 2014, 21:47
mangiferaindica, przytulam się, do miśka... mam tylko jego

dar, dzięki

terminal, mnie akurat obojętna estetyka. Mam bardzo dużo blizn. Jedna w tą, czy w tamtą nic nie zmieni.

Samotność

przez Siddhi 01 maja 2014, 21:48
Chętnie bym z kimś porozmawiał, spróbował się zaprzyjaźnić... tylko nie mam siły. :(
Siddhi

Samotność

przez Saraid 01 maja 2014, 21:52
terminal, Można uprawiać jakiś sport by zredukować napięcie stres ,dobrze robisz że nie stoisz w miejscu powodzenia Ci życze w tej walce z samotnością. silhouette, postaraj się mimo bólu zająć czymś tak skutecznie by poczuć się lepiej ,masz jakieś hobby ?zawsze mozna znależć coś dla siebie nowego to zbliża ludzi wspólne zainteresowania.

-- 01 maja 2014, 21:54 --

Siddhi napisał(a):Chętnie bym z kimś porozmawiał, spróbował się zaprzyjaźnić... tylko nie mam siły. :(

Nie masz siły czy chęci? ;) .....
Saraid

Samotność

przez mangiferaindica 01 maja 2014, 21:59
Ja również marze o bycia wyprzutalana, a.mam tylko koc. Więc rozumiem :mhm:

Samotność

przez pająk 01 maja 2014, 22:01
Śmiercionauta napisał(a):tarantula, Obrazek

dziękuję.
pająk

Samotność

przez Siddhi 01 maja 2014, 22:01
white Lily napisał(a):
Siddhi napisał(a):Chętnie bym z kimś porozmawiał, spróbował się zaprzyjaźnić... tylko nie mam siły. :(

Nie masz siły czy chęci? ;) .....
Sił. Jestem bardzo zmęczony i jest mi bardzo samotnie w tej chwili. Chciałem tylko zaznaczyć swoją obecność.
Siddhi

Sortuj wg