Czy mam szanse na takie zycie jak kiedys??

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Czy mam szanse na takie zycie jak kiedys??

przez specjal 25 paź 2010, 19:35
To aż dziwne bo ja też nie mam sił już narzekać a nawet przyjemne rzeczy nie dają mi ulgi.Biorę leki ponad rok ile można je brać i wegetować,normalnie katastrofa i żyć w wegetacji .Zagubiony z tego co mi się wydaje to miałeś jakieś objawy somatyczne.Podobno to wykończyła cię ta praca(co za szczęściarz że dostałeś awans).

[Dodane po edycji:]

A ja co 1,2 roku brania leków i nadal kisiel w bani.Co za pojebane życie.Idziesz spać zdrowy a budzisz się a ci biega kaczor donald po pokoju.
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

przez zagubiony83 25 paź 2010, 21:49
nie bede tak zyl na dniach zajebie te pierdolona kurwe konczac ze soba!!

specjal napisał(a):To aż dziwne bo ja też nie mam sił już narzekać a nawet przyjemne rzeczy nie dają mi ulgi.Biorę leki ponad rok ile można je brać i wegetować,normalnie katastrofa i żyć w wegetacji .Zagubiony z tego co mi się wydaje to miałeś jakieś objawy somatyczne.Podobno to wykończyła cię ta praca(co za szczęściarz że dostałeś awans).

A ja co 1,2 roku brania leków i nadal kisiel w bani.Co za pojebane życie.Idziesz spać zdrowy a budzisz się a ci biega kaczor donald po pokoju.

a zmieniales leki na inne czy tylko jedne jesz?? mysle ze warto zmianiac i szukac odpowiednich , ja bede leki zmienial co 203 miechy jesli nic mi nie beda pomagac , ludzie szukaja lekow odpowiednich latami az wkoncu trafi sie taki co pozwoli wrocic do zycia ... czasami brak mi sil i mam dosyc ale bede probowal wszystki leki jakie sa jesli nic mi nie pomoze wtedy koncze moje cierpienie

zagubiony83 napisał(a):nie bede tak zyl na dniach zajebie te pierdolona kurwe konczac ze soba!!

specjal napisał(a):To aż dziwne bo ja też nie mam sił już narzekać a nawet przyjemne rzeczy nie dają mi ulgi.Biorę leki ponad rok ile można je brać i wegetować,normalnie katastrofa i żyć w wegetacji .Zagubiony z tego co mi się wydaje to miałeś jakieś objawy somatyczne.Podobno to wykończyła cię ta praca(co za szczęściarz że dostałeś awans).

a zmieniales leki na inne czy tylko jedne jesz?? mysle ze warto zmianiac i szukac odpowiednich , ja bede leki zmienial co 2-3 miechy jesli nic mi nie beda pomagac , ludzie szukaja lekow odpowiednich latami az wkoncu trafi sie taki co pozwoli wrocic do zycia ... czasami brak mi sil i mam dosyc ale bede probowal wszystki leki jakie sa jesli nic mi nie pomoze wtedy koncze moje cierpienie

nic sienie zmienia , jem leki i nic z tego nie mam , 2 miechy jem i moze 3-4 razy poczulem sie troszke lepiej , jak tak wyglada dzialanie lekow to /cenzura/ z takim zyciem...
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez specjal 26 paź 2010, 21:17
Nie martw się w końcu znajdziesz leki i ci przejdzie. :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zagubiony83 27 paź 2010, 14:15
:) chcialbym zeby tak latwo bylo , dzieki za pocieszenie kolego
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez specjal 27 paź 2010, 16:42
Nie no ja tak pisze co czuje o danej sytuacji i moim zdaniem z tego wyjdziesz,taka jest moja odpowiedz na twój temat.Jak już pisałem sen,hobby są ważne.Masz kogoś żeby ci pomógł?Patrz zarabiałeś dobre siano jak byłeś zdrowy czyli jesteś kumaty gość.Wkońcu trafisz na swój lek.Brałeś coaxil,zoloft.

Tak z ciekawości to twoj pies?W ostatecznosc sproboj szpital.

przez Wujek_Dobra_Rada 27 paź 2010, 17:45
zagubiony83, jedziemy na podobnym wózku. U mnie dopiero 2 tygodnie brania paroksetyny. Chyba ostatnią nadzieję w tym pokładam. Będę kombinował jakieś zwolnienie. Bo nie jestem w stanie pracować.
Wujek_Dobra_Rada

przez zagubiony83 27 paź 2010, 21:44
tak to moj pies , mam kobiete ktora ze mna mieszka , zamierzamy sie pobrac jak wyzdrowieje , miszkeam jeszcze z rodzicami pomagaja jak moga ... ale narazie nic z tego z lekow jakie bralem to : mianseryna (lerivon) 1,5 miecha, wanlafaksyna (venlectine) 2 miechy i teraz escytalopram (elicea) 2 miechy jade no i musze wspomniec o fluoksetynie ale wywalilem to w pieruny jadlem tylko miesiac ale nic nie poczulem tylkko spac nie moglem i gorzej przez to sie czulem , najlepiej wspominam wenle pare razy poczulem sie duzo lepiej ale powodowala u mnie straszna bezsennosc nawet jak jadlem mianseryne na wieczor bo zle spalem ....
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez Wujek_Dobra_Rada 27 paź 2010, 21:51
U mnie wenla swojego czasu wyciągneła mnie z gorszego stanu, niż teraz. Też nie mogłem spać. Efektem tego przez rok wpieprzałem leki nasenne. Ale nie żałuję tej kuracji. Zobaczymy jak się paroksetyna sprawdzi. Najgorsze, że jeszcze z dobry miesiąc czekania na pełen efekt. Będzie cięzko...
Wujek_Dobra_Rada

przez zagubiony83 27 paź 2010, 22:55
ja jem escytalopram 2 miechy i nic nie czuje , moze 3-4 razy poczulem sie minimalnie lepiej na pare godzin tak i to wszystko , wiec to chyba nie lek dla mnie .. jak kazdy :(

wujek mozesz mi odpowiedziec na te pytania??
bo pisales mi ze wczesniej brales wenle i mam pare pytan odnosnie twojego tamtego leczenie oto one:
-jaka jadles dawke i jakiej firmy dokladnie miales lek
-czy na poczatku przez pierwsze miesiace brania tez czules sie tak ze jednego dnia miales troche lepiej a nastepnego znowu dolina max??
-jesli miales tak jak pisalem wyzej to po jakim czasie sie to ustabilizowalo i czules sie juz co dzien wmiare dobrze
-czy te lepsze dni z czasem stawaly sie jeszcze lepsze czyli chodzi mi oto czy lek dzialal silniej po paru miesiacach

prosze o odpis bo mysle o powrocie do wenli , a ty dlaczego nie zaczniesz znowu jej jesc jak cie wyciagla juz raz??
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez specjal 28 paź 2010, 11:26
Tak dal pocieszenia ciesz sie Grzegorz że nie jestes inwalida lub niewidomym.

przez zagubiony83 28 paź 2010, 14:06
jak bym mial wybrac takie zycie jak teraz do konce to uwiez mi od reki bym wolal zycie na wozku inwalidzkim i nie zartuje mowie powaznie..
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez specjal 28 paź 2010, 18:43
Chorujesz na coś somatyczne?Widzę że u ciebie nie jest dobrze jak tak piszesz.A koledzy,imprezy,może spróbować piwka podczas meczu,wyluzować się.Tylko chłopie się nie poddawaj.

przez zagubiony83 28 paź 2010, 18:53
nie nie choruje , czuje takie mocne cierpienie jakby w glebi moich oczow , widze jakby tak przez lustro cierpienia.... cos strasznego....a co do piwka to jak biore leki nie pija ale meczyk kocham ogladac jestem zagorzalym kibicem , przed choroba nawet jedzilem na mecze lecha.... teraz mam gowno nie zycie... od rana nie jestem w stanie nic robic pod wieczor ciut lepiej ale nadal zle...
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez specjal 28 paź 2010, 19:16
To masz chociaż farta że nie chorujesz somatycznie

Sortuj wg